معرفی و نقد و بررسی بازی Destiny2 و داستان این بازی

Destiny2

در بازی Destiny2 وجود شخصیت ها در مورد داستان نیرومند نیستند ولی تصویری زیبا چشم گیر همراه با سرعتی بالا را دارد نور نشانه ی قدرت  و ظلمت سیاهی نشانه ی دشمن این بازی است.

Destiny2
Destiny2

این بازی زیبا که داستانی ساده میباشد تلاش میکند تا ان کسانی را که در حال بازی هستند را در گیر داستانی عاطفی و با نمایش های بین بازی قدرت به وجود آورنده کارتون ها را به رخ بیننده می کشاند اما این برنامه ها داستانی قوی را نشان نمیدهد.

داستان بازی Destiny2

داستان  بازی اتفاق ها  را بعد از بسته الحاقی Destiny:Rise of Iron  را توضیح میدهد.

در زمان حمله ی لژیون های قرمز آخرین شهر را به تصرف خود در آوردند و با بسته شدن نور یا همان Light گاردین ها زور و قدرت خودشان را از دست میدهند و پا به فرار میگذارند.

قسمتهای اول بازی Destiny2 شور و شوق زیادی دارد و طرفداران بازی را درگیر خود میکند و به جایی میرسد که نا امیدی و یاس را در کلمات گاست میشنوید و با موسیقی جذابی به دنبال راهی برای فرار میگردید.

از بین رفتن، با هم بودن و متحد شدن قدیمی و پخش شدن گاردین ها که دیگر در آن ها نوری وجود ندارد تا به قدرت و توانایی برسد، چکیده ی اصلی داستان Destiny2 را به وجود می آورد

در حقیقت Destiny2 بیشتر شبیه فیلمهای سینمایی پیش پا افتاده شباهت پیدا میکند. یکی از مسایلی که بازی کن را گرفتار میکند و درگیر میشود صفحات بار گیری طولانی مدت است که وقت ما را تلف میکند و حتی ل و دی ن گ های معمولی و عادی چند دقیقه طول میکشد.

Destiny2  گیم پلی پر جمعیتی دارد که از زمین و آسمان دشمنان را بر سر خود میریزد و با وجود این که از هر طرف به ان ها حمله میشود ولی وقتی که به جایی دیگر مثل ماه میروید با دشمنان جدید و چهره متفاوت رو به رو میشوید.

دشمنان Detiny2 شکل ظاهری شان فرق زیادی با هم ندارند ولی وقتی که به کارهای ان ها فکر میکنیم باهوش نیستند و فقط به این موضوع فکر میکنند که چند تیر به سوی شما پرتاب کنند در واقع این کار دشمنان خود نمایی کردن است.

فرق های کوچکی مثل پرش لژیون ها یا منهدم کردنVexها و دیده نشدن بعضی از دشمنان باعث میشود، مخصوصا در حالت Pve یا همان بازی کن در برابر محیط دشمنان بیشماری را برای رو در رویی نظاره گر باشیم.

این بازی تعادل مناسبی در نشان دادن پوشش ها،اسلحه ها و حتی ماشین ها را دارد و ما فکر میکنیم که احتیاج به  یک سلاح جدید داریم ان سلاح مد نظر را جلوی روی شما قرار میدهداین موضوع سبب میشود رفت و آمد را در محل های بازی بی معنی کند ولی از نظر پیشرفت بازی را به هم پیوند میدهد و باعث میشود بازی آسان تر شود.

میتوانید با وارد شدن به Clan و انجام کارهایی که به شما محول شده، را در کنار دوستان خود از یک بازی آنلاین لذت ببرید و هم نمره و جایزه های بهتری را به دست آورید.

در Destiny2 ماشینهای زیبا،دشمنان گوناگون و ماموریت ها را با افراد متنوع و زیادی که با هدف های گوناگون در انتظار بازیکنان هستند،که این بازی ها ساخته ب ا ن ج ی  به حساب می آید.

در قسمت آنلاین بازی کنی رو در روی بازی کن دیگر و یا با بازی کنی در درون محوطه است، که در بخش اول شما باید به جنگی رو در رو و در ترکیب دو تیم چهار نفره  به جنگ یکدیگر بروید.

حالت PVP یا همان Crucible تغییرات جالبی از جمله کوتاه شدن جنگها را دارد و در کنار بازیکنان ی که تازه کار یا بی تجربه،بازیکنان ی با تجربه،با سابقه میتوانند از تجربه آنها لذت ببرند.

Destiny2
Destiny2

آهنگ و صدا گذاری  در Destiny2 از بهترین ویژگی آن است و با شنیدن آهنگ های دل نشین غرق در پیشرفت بازی میشوید.

با توجه به دنباله دار بودن این بازی باید قسمت اول را قبل از آمدن به قسمت دوم تجربه کرد یا دست کم در مورد محتوای بازی جستجویی انجام داد البته میتوانیم دومین شماره دستینی را بازی کنیم اما کوتاه بودن محتویات داستان و ضعیف بودن شخصیت ها سبب میشود تا نتوانیم با شخصیتها رابطه برقرار کنیم

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 11 =