جزئیات و بررسی تیزر بازی Devil May Cry HD Collection کمپانی

Devil May Cry HD Collection

خبر خیلی خوبیه واسه طرفداران این گونه بازی ها که کمپانی ناشر این بازی تریلر بازی Devil May Cry HD Collection پلی استیشن را منتشر کرده و خبر خیلی جالب تر هم این که قبل از این که این بازی را به دنیای بازی عرضه کنه می خواهد که نسخه رایگان را در اختیار علاقه مندان قرار بدهد تا لذت تجربه این بازی را بچشند البته این نسخه فقط بر روی Pc عرضه می شود و برای پلتفرم های دیگر نسخه اصلی عرضه می شود.

Devil May Cry HD Collection
Devil May Cry HD Collection

خبر خیلی خوبیه واسه طرفداران این گونه بازی ها که کمپانی ناشر این بازی تریلر بازی Devil May Cry HD Collection پلی استیشن را منتشر کرده و خبر خیلی جالب تر هم این که قبل از این که این بازی را به دنیای بازی عرضه کنه می خواهد که نسخه رایگان را در اختیار علاقه مندان قرار بدهد تا لذت تجربه این بازی را بچشند البته این نسخه فقط بر روی Pc عرضه می شود و برای پلتفرم های دیگر نسخه اصلی عرضه می شود.
در واقع در این تریلر می توانید کل بازی PlayStation رو ببینید به جز یک سری از قسمت های آن را چون در این تریلر سه نسخه از بازی شامل بازی کلی یا همون اصلی و دو نسخه دیگر آن به نمایش در آمده است.افسانه سریال ۲۰۰۰ سال قبل از اولین بازی با شیطان یعنی Sparda، The Black Knight،با شکست دادن Mundus، حاکم دنیای شیطان می شود. Sparda موفق به توقف Mundus از فتح جهان انسانی شد او با مهر و موم کردن hellgates به طور متعدد در سراسر جهان موفق به این کار شده است.
با یک آیینه که نیاز به خودش داشت و کمک یک کشیش قدرتمند، قادر به پر کردن آخرین پورتال Temen-Ni-Gru شد. اسپاردا تصمیم گرفت تا در جهان بشر باقی بماند، جایی که او یک فرقه مذهبی ایجاد کرد. مدتها پس از آن، او با یک زن زیبا و انسانی به نام اوا ازدواج کرد. ان ها دو پسر دوقلو به نام های دانته و وریل داشتند. برادران، هر یک از نیمی از شمشیر پدر را داشتند. تراژدی این دو پسر تنها و جوان با قتل مادرشان به دست Mundus شروع شد .
آن ها به دنبال انتفام بودند و Sparda. این امکان را برای گرفتن انتقام آن ها فراهم می کند و این که این بازی به گونه ای طراحی شده که در هر مرحله در سری Devil May Cry اتفاق هایی می افتد و بسیار هم جالب هستند. این طرح با Devil May Cry 3 در سال ۲۰۰۵ آغاز می شود، یک سال پس از آنکه دانته با برادر دوقلوی خود،ورگیل را از خود می رنجاند، احتمالا به دلیل بحث در مورد مادرش اتفاق می افتد از هم دور می شوند.
دانته از زمانی که او توسط مردی به نام آرخام بازداشت شده بود، از آنجا شروع به ساختن فروشگاه جدید خود کرد که تاکنون نامعلوم بوده است. وی اعلام کرد که دانته را از طرف ویگریل می خواند. به زودی پس از آن، یک برج بزرگ کمی بلند تر از مغازه او را می سازد و دانته آن را به عنوان یک چالش برای خودش از ویگریل می گیرد. دانته قبل از رسیدن به اجلاس برج، در حال حاضر نشان می دهد که Temen-ni-Gru، چندین خائن قدرتمند از جمله Cerberus و Jester مرموز را در بر دارد. در اینجا دانته توسط برگی ویگریل مورد حمله قرار گرفته و با وجود توانایی های رو به رشد دانته، از دست آن ها شکست می خورد.
سپس Vergil مانع دانته می شود و با Arkham بر می گردد. باران خونریزی و مرگ به راه می افتد، قدرت شیطان پریشان در دانته او را احیا می کند و از تعقیب برادرش باز می گردد. Vergil، همانطور که معلوم شد، می خواهد از آویز استفاده کند که مادرشان آن ها را در یک مراسم به آنها داد، تا پورتال را به جهان شیطان تبدیل کنند.به زودی نبرد به وسیله لیدی، یک زن برای انتقام مرگ مادرش به دست Arkham: و پدرش، پیوسته است.
Arkham، به زودی اعلام کرد که Jester، کلی دست کاری در تکمیل این مراسم انجام داده است که به او اجازه می دهد شمشیر قدرتمند Sparda، The Force Edge را به دست آورده و قدرت خود را به عنوان خودش ادعا کند. آرکام با تکمیل مراسم، سه نفر را برای مردگان بر روی زمین می گذارد. دانته بعد از دیوانه شدن از این جریان به فکر تعقیب می افتد، قدرت جدیدش او را تبدیل به یک موجود عظیم می کند.
Vergil دوباره به دانته می پیوندد تا او را در شکست Arkham کمک کند و با هم پیروز شوند. با این حال، در پایان نبرد، ویگیل حاضر به عقب نشینی از هدف خود برای باز کردن پورتال به جهان شیطان نیست. سپس برادران نبرد خود را با یکدیگر ادامه می دهند. سلاح و توانایی های جدید دانته بیش از حد برای ویگیل ثابت می کند که او پیروز میدان است، قادر به بازگرداندن نیمی از قفس خود است.
پورتال شروع به بستنVergil می کند. دانته با برادرش می گوید که قبل از اینکه ویگریل را ترک کند، که او را به سوی جهان شیطان هدایت می کند قبل از اینکه آن پورتال یکبار دیگر بسته شود. در اینجا Vergil مورد آزمایش قرار گرفت و به چالش کشیده شد، در نهایت عبور از مسیر با قاتل مادرش Mundus. پس از بازگشت به دنیای انسانی بود، دانته با بانوی بیرون از برج می افتند.

Devil May Cry HD Collection
Devil May Cry HD Collection

با ادامه مقاله جزئیات و بررسی تیزر بازی Devil May Cry HD Collection کمپانی همراه باشید

در تلاش برای راحت کردن برادر گرامی، او موفق به گفتن عبارت “شیطان ممکن است گریه کند” می شود. آنها دوستان و متحدان خود را در شکار شیطان و کسانی که از آنها استفاده می کنند، باقی می مانند. دانته حتی نام فروشگاه خود را شیطان می میرد می گذارد. در سال ۲۰۰۱ عنوان Devil May Cry، اولین بازی منتشر شده در این مجموعه، دانته با Trish مواجه است که می خواست آزمایش کند که آیا او پسر Sparda است یا نه.
قبل از اینکه نشان دهد که Mundus در حال برنامه ریزی برای بازگشتش است و تنها یک فرزند اسپاردا می تواند او را شکست دهد. دانته جزیره مالت را بررسی می کند، جایی که مجدس مجبور به بازگشت می شود، با انواع مختلف شیاطین که شامل ژنرال های مونتوز می شوند، متوجه شدند که دانته در نهایت از قدرت اسپاردا عبور کرد. دانته هم با یک حریف عجیب و شریف به نام نلو آنجلو مواجه می شود که قبل از اینکه از دیدن قفل مدرسه دانته جلوگیری کند، او را در اولین برخورد خود غرق کرد.
تنها در طول نبرد نهایی خود بود که دانته می داند که آنجلو Vergil پس از اینکه توسط Mundus مورد شکست قرار گرفت و به تلالو تبدیل شد. دانته برادرش را از بدبختی خود بیرون می آورد. همانطور که دانته نزدیک بهMundus نزدیک می شود، او به دام می افتد که نشان می دهد Trish عامل دیو مراقبت از او به خاطر شباهت او به مادرش است.این اقدام، Trish را به خطر انداخت زندگی او برای نجات دانته از Mundus، با دانته می داند که قدرت پدرش را درک می کند.
دانته به مبارزه با موندوس می پیوندد، زمانی که Trish وارد می شود برای کمک به او برای فرستادن موستانس به جهان شیطان، او را شکست می دهد. دانته و ترش به جزیره سقوط می کنند و بعدها با هم در یک فروشگاه کار می کنند و به طور موقت تغییر نام داده اند به “شیطان هرگز گریه نمی کند”. در سال ۲۰۰۷ شیطان می گوید: سری انیمیشن، Trish به عنوان یک شکارچی دیواری انفرادی کار کرده است، دانته به عنوان محافظ یک مأمور جوان به نام پتتی استخدام شده است که او را دوست داشت تا زمانی که او بیشتر وقت خود را صرف “شیطان می میرد” کند، اغلب تمیز کردن آن و یا تزئین آن که در واقع کار دخترانه ای است و باعث ناراحتی دانته شده بود به عنوان او کار می کند حتی چند کار عجیب و غریب هم انجام می دهد.
Trish در نهایت به دانته کمک کرد تا در کنار بانوی بازگشت، وقتی که دانته را استخدام کرد تا بدهی بزرگی به او بدهد بماند. در حالی که دو زن همواره از هم جدا نشدند، آنها و دانته با هم کار می کردند تا مشاغل دشوار را به کار بگیرند. نزدیک به پایان سریال، نشان داده شده است که مادر پتی، پسرش یک جادوگر مرد است که توانایی یک شیطان یا صاحب شیطان با نام ابجیل را ضبط کرد، پتی که توسط یک دیو به نام سید هدف گرفته شده بود تا قدرت ابجییل را به دست آورد. در حالی که لیدی و ترش با شیاطین احضار سید مبارزه می کنند، و دانته شیطان را می کشد. بعدها، دانته، تریش و لیدی همه را در یک شغل استخدام می کنند و شرط می بندند که چه کسی برنده خواهد شد. پتی به فروشگاه دانته می رود تا پاک شود، نشان می دهد که این دو نوع رابطه تا حدودی پدر و دختر را ادامه می دهند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + سه =