دریافت رتبه بندی سنی بازی Diablo III Eternal Collection

بازی Diablo III Eternal Collection

یکی از دلایلی که باعث تعلق گرفتن این رده بندی سنی برای بازی Diablo III Eternal Collection شده مواردی چون قطع عضو ، خون ، زخم های فجیح و کشتن به طرز وحشیانه و… بود. که طبق بررسی های سازمان ESRB که محصولات سرگرمی را درجه بندی می کند این محصول مناسب کاربران با سن پایین نیست و برای آن ها ممنوع است. این رده بندی برای بازی و نسخه های الحاقی آن در نظر گرفته شده است.

بازی Diablo III Eternal Collection
بازی Diablo III Eternal Collection

درجه بندی سنی این بازی برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در نظر گرفته شده است. طبق تشخیص این سازمان درجه بندی و رده بندی سنی برای این بازی برای افراد بالغ در نظر گرفته شده است و درجه M به آن تعلق می گیرد.

درمورد بازی diabo lll: eternal collection

این بازی توسط شرکت بلیزارد (blizzard) برای PlayStation 4 ،Xbox One و پی سی تولید و منتشر شده است. در قالب تک نفره و چند نفره، دارای سبکی اکشن و هیجان انگیز است. این بازی در طی سال های مختلف برای کنسول های بازی منتشر شده جز اندک بازی هایی است که قوانین حاکم بر آپدیت های بازی ها توجهی ندارد.به همین دلیل در سال ۲۰۱۲ برای پی سی و در سال ۲۰۱۳ برای پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد.

همچنین نسخه ای از آن برای اجرا بر روی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. به قدری شرکت بلیزارد در زمینه پشتیبانی محصولات خود قوی است که توانسته این بازی را به مدت ۷ سال رو پا نگه دارد به طوری که هنوز هم کاربران زیادی مشتاق به خرید و تجربه کردن این بازی هستند. حال نسخه نینتندو سوییچ این بازی نیز منتشر شده و وقت آن است که کاربران نینتندو سوییچ بشتابند و این بازی را برای کنسول خود خریداری کنند و آن ها نیز از تجربه آن لذت ببرند.

Diablo III: eternal collection تجربه ای تازه از خشونت، تخلیه روانی که به شدت اعتیاد آور نیز هست. علاوه بر خون و خونریزی و تکه تکه کردن حس عجیب رعب و وحشت نیز به مخاطب دست می دهد و بهترین انگیزه برای ادامه طی کردن بازی و از بین بردن شیطان است. حال باید بررسی کرد که نسخه نینتندو سوییچ این بازی یک تجربه تازه و یا بهترین نمونه می باشد؟ برای این کار نظر بعضی از منتقدین را راجع به این موضوع برای شما در ادامه آورده ایم: تا به حال هنگام بازی به مشکلی نخورده ام و چنین خبری هم در مورد مشکل داشتن این بازی نشنیده ام.

بازی diablo lll، یک بازی با گرافیک بالا، پر هیجان و مهیج است. ۶ سال به صورت قدرتمند پیش رفت و هم اکنون نیز یکی از بازی هایی است که طرفداران خود را دارد.

تجربه ی سبک هیجان انگیز بازی و بی نقصی آن برای نینتندو سوییچ نیز همان هیجانی را دارد که این ۶ سال با بقیه کنسول ها داشته است. بعد از ۶ سال، داستان بازی diablo lll هنوز هم تازگی و تنوع خود را دارد و همچنان کاربران انگیزه خاصی برای بازی کردن را دارند. اگر جز افرادی هستید که از هیجان و مردن زیاد خسته نمی شوید و انفجار اعضای بدن را دوست دارید! این بازی بهترین است. قابل حمل بودن نینتندو سوییچ، هیجان بازی و راحتی کاربران را دو چندان می کند.

بازی Diablo III Eternal Collection
بازی Diablo III Eternal Collection

نقاط قوت بازی Diablo lll: eternal collection

۱- گرافیک بالا و حیرت انگیز
۲- جلوه های بصری
۳- موسیقی مدهوش کننده
۴- داستانی تکرار نشدنی و متنوع
۵- بازی چند نفره
۶- تصادفی بودن آیتم های بازی که باعث تکراری و خسته کننده نشدن بازی می شود.

نقاط ضعف بازی Diablo lll: eternal collection

۱- سختی بازی با بالا رفتن level
۲- تاخیر در بارگذاری بازی توسط سرور های شرکت blizzard
۳- سرگردانی در پیدا کردن نقشه ها به دلیل وجود آیتم های فراوان

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 12 =