شخصیت Super Saiyan Blue Vegito در بازی Dragon Ball Fighter Z

بازی Dragon Ball Fighter Z

کاراکترهایی که قرار است به بازی Dragon Ball Fighter Z اضافه شوند دو کاراکتر GoKu و Vegito می باشد. این دو کاراکتر کلاسیک این بازی به شمار می آیند. کمپانی سازنده این بازی در تازه ترین اخبار مربوط به بازی Dragon Ball Fighter Z اعلام کرده که دو شخصیت Goku و Vegito با بسته الحاقی به بازی راه می یابند و به همین دلیل دو تریلر از این دو کاراکتر انتشار داده است.در دو تریلر مربوط به این دو کاراکتر شما فن و حرکات هر کدام از آن ها را می بینید.

بازی Dragon Ball Fighter Z
بازی Dragon Ball Fighter Z

تریلری که از این بازی انتشار یافته ساخته شده کمپانی باندای نامکو بود که در آن قصد داشت به معرفی شخصیت Super Saiyan Blue Vegito بپردازد و این کاراکتر را به جمع مبارزان بازی اش اضافه نماید. تریلر این بازی که متعلق به Bandai Namco Enterainment بوده و در بسیاری از شبکه های اجتماعی انتشار یافته است.هر چند که پیش از مدت کوتاهی این تریلر در شبکه های اجتماعی حذف گردید اما برخی از طرفداران این ویدیو را سیو کرده بودند.
آن چه که جالب است این است که کاراکتر vegito چندان در انیمه های بازی مشاهده نشده بود و در این بازی تنها یک مبارزه از آن می بینیم. او در بازی فن Transmission شخصیت Goku را به کار می برد. در ابتدای این تریلر مشاهده می کنید که با به کار گرفتن ضربه Ex Throw به مبارزه zamasu می پردازد و در مرحله سوم حرکت سوپر را از او می بینیم که همان Final Kamehameha می باشد.
شخصیت Vegito در مبارزات خود KI زرد و آبی را به کار می برد و به همین دلیل لازم است که بدانید این شخصیت قدرتمند ترین شخصیت می باشد. هر چند اکنون سازندگان این بازی زمان اضافه کردن کاراکتر Super Saiyan Blue Vegito را معلوم نکرده اند اما احتمال می رود که این کاراکتر همراه کاراکترهایی به نام Blaz Blue و Guilty Gear می باشد که در حال حاضر برای پلتفرم های مختلف عرضه شده است و از سوی منتقدین نمرات بالایی را کسب کرده است.

کاراکترهایی که قرار است به بازیDragon Ball Fighter Z اضافه شوند دو کاراکتر GoKu و Vegito می باشد. این دو کاراکتر کلاسیک این بازی به شمار می آیند. کمپانی سازنده این بازی در تازه ترین اخبار مربوط به بازیDragon Ball Fighter Z اعلام کرده که دو شخصیت Goku و Vegito با بسته الحاقی به بازی راه می یابند و به همین دلیل دو تریلر از این دو کاراکتر انتشار داده است.در دو تریلر مربوط به این دو کاراکتر شما فن و حرکات هر کدام از آن ها را می بینید.
هر چند که طراحی این دو کاراکتر اتفاقی بوده اما شخصیت Goku با یک لباس Flying Nimbus در بازی حضور می یابد و شیوه جنگیدنش هم مانند سایر شخصیت ها می باشد. در کنار این شخصیت، شخصیت Vegito حضور دارد که می تواند بمب درونش را آزاد سازد و بسیار قدرتمندتر از اول گردد. هر چند که وگنا همیشه زره بر تن دارد.( saiyan ) و پشت و سرش با این زره پوشیده می باشد اما او با شلیک خود به حریف صدمه می زند.
هر کدام از شخصیت های گفته شده هنوز معلوم نیست که چه زمانی در بازی قرار می گیرند که گیمران از آن ها استفاده کنند. اما به هر حال این کاراکترها در یک بسته الحاقی به قیمت ۵ دلاری فروخته می شوند که می توانید از مبارزان جدید بازی استفاده کنید. اگر می خواهید می توانید بازی Dragon Ball Fighter Z برای کنسول های Ps4، XBox One و رایانه های شخصی عرضه شده که بعدها برای نینتندوسوییچ هم عرضه گردید. توجه داشته باشید که گیمرانی که قصد پیش خرید بازی Dragon Ball Fighter Z را دارند می توانند نسخه ژاپنی آن را در اختیار داشته باشند. از مزایای نسخه این بازی برای نینتندوسوییچ دسترسی به سایر کاراکترها می باشد.

بازی Dragon Ball Fighter Z از بازی های جنگی می باشد که بر اساس انیمه Dragin Ball می باشد که در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم های مختلف ساخته شده است. این بازی توسعه یافته Ark System Works بوده که کمپانی Bandai Namco آن را برای کنسول های پلی استیشن ۴ انتشار داده است. گیم پلی بازی از بازی های مبارزه ایی Capcom و Marvvel VS گرفته شده است. شیوه بازی از طریق کنترل با دکمه های مختلف کنترلر بازی صورت می گیرد. گیمر می تواند با ذخیره شخصیت های بازی از حرکات آن ها به صورت تیمی استفاده کرده و با حمله همزمان بر شخصیت های تیم مقابل پیروز شود.

بازی Dragon Ball Fighter Z
بازی Dragon Ball Fighter Z

با ادامه مقاله شخصیت Super Saiyan Blue Vegito در بازی Dragon Ball Fighter Z همراه باشید

از بازی های کلاسیکی بوده که گیمران می توانند قابلیت های چون Ki Charge را به کار گیرند. اگر از دوستداران بازی Dragon Ball Fighter Z هستید باید بدانید که از بازی های انیمه ایی بوده که دارای گیم پلی اکشن و جنگی می باشد. این بازی دارای سبک جنگی بوده و باعث می شود خاطرات Dragon Ballرا یادآوری کند و باعث تجربه لذت بخش این بازی گردد. بازی دارای مبارزاتی سریع می باشد که بهتر است تجربه این بازی را از دست ندهید.

تریلر انتشار یافته از بازیDragon Ball Fighter Z که در چند دقیقه منتشر شد تصاویر هیجانی و سریع از جنگ در بازی Dragon Ball Fighter Z را همراه با شخصیت ها نشان می دهد. این تریلر شخصیت های جدید طراحی شده را معرفی می کند.تریلر بازی Dragon Ball Fighter Z ویژه پلی استیشن ۴ با محوریت کاراکتر Super Saiyn Blue Vegito برای معرفی و شناسایی این کاراکتر می باشد.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − شش =