اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

بازی Dragon Quest Heros2 در اروپا و آمریکای شمالی هم منتشر می‌شود

بازی Dragon Quest Heros2

شرکت اسکورانیکس  بازی Dragon Quest Heros2 را برای رایانه های شخصی منتشر کرد.ناشر این بازی یعنی شرکت اسکورانیکس، نسخه ی پیسی را وارد کرد و این زد و خورد دوست داشتنی را تایید کرد. پورت یارانه های شخصی بازی را همراه با نسخه ی آمریکای شمالی برای Ps4 ددر سال ۱۳۹۶ رو نمایی شد.

بازی Dragon Quest Heros2

بازی Dragon Quest Heros2

بازی Dragon Quest Heros2 در اروپا و آمریکای شمالی هم منتشر می‌شود

نسخه ی دموی بازی Dragon Quest برای Ps4 انتشار یافت و حالا به چند تجربه از این بازی را بررسی میکنیم و این بازی ادامه ی قسمت اول است و میتوانید در نقش یکی از آن ۱۵نفر بیایید و ماموریت ها را انجام دهید. در این قسمت بازی فقط چهار نفر (شخصیت) بازی میکنند و به نظر شرکت ا سکویرانیکس با همین چهار نفر میتوانیم مکان وسیعی همراه با انجام ماموریت را تجربه کردو در ضمن در این بازی میتوان با همکاری چندین نفر یا دوستان چهار نفره به جنگ با دشمنان بروید که این برتری در نسخه ی اول نبود.

بازی Dragon Quest Heros2 در آمریکای شمالی و آپریل در اروپا برای رایانه های شخصی و Ps4  منتشر شود  و کسانی که بازی Explorer را زودتر خریده ان،۱۵سلاح جدید،یک تم Dragon Quest  و یک لباس از نسخه اول بازی را به صورت مجانی دریافت کند.

شرکت اسکورانیکس  بازی Dragon Quest Heros2 را برای رایانه های شخصی منتشر کرد.ناشر این بازی یعنی شرکت اسکورانیکس، نسخه ی پیسی را وارد کرد و این زد و خورد دوست داشتنی را تایید کرد. پورت یارانه های شخصی بازی را همراه با نسخه ی آمریکای شمالی برای Ps4 ددر سال ۱۳۹۶ رو نمایی شد و به جز این شرکت Square Enix از نسخه Explorers Edition  بازی را نشان داد دارای یک روکش دو رو بود که در آن بسته بندی بازی به شکل Logbook وارد بازی شوند و در کنار این روکش به همراه ۱۵ بسته الحاقی که دارای سلاح مجانی است  داده خواهد شد. اسکورانیکس یک بازی جدید ساخت که بازی را به صورت داستان میشنویم.

بازی Dragon Quest Heros2 به این ترتیب است که بازی کن ها به ماجراجویی بزرگی بروند تا دوباره نظم و امنیت و دوستی را برای خود بیاورند و در این بازی چند نفر با هم می توانند بازی کنند و به سوی دشمنان حمله کنند و در آخر غول ها و حیوانات عجیب و غریب خیلی بزرگ را از نابود ببرند.

بازی Dragon Quest در ژاپن مورد توجه و پسند زیادی قرار گرفت این علاقه به قدری زیاد است کلمه ها  و طرز حرف زدن  روزانه جوانان و اکثر مردم ژاپن ی کپی از بازی است و بیشتر از ۳۰سال است که طرفداران و خواهانی اهم از پیر و جوان و کودک دارد. اما با گذشت زمان در بازار جهانی مشهور شد و قسمت جدید این سری بازی Dragon Quest Xl به وجود آمد تا با جهان کارتون  و رویا رو به رو کند.

نسخه هشتم Dragon Quest Vllدر سال ۲۰۰۴ برای بازی Ps4داده شد، این بازی با یکی از زیباتر ین و طولانی ترین بازی های ژاپنی بود که بیشتر از ۸۰ ساعت بازی داشت که بهترین شخصیت های بازی ویدیویی به حساب میآید.

نسخه نهم بازی Nintendoبه بازار آمد و نسخه دهم به صورت آنلاین بود که برای Wii  داده شد و برای بازی های دیگر مثل WiiU داده شد ولی هیچ وقت جهانی نشد و فقط در بازار چین یا ژاپن به صورت کالای چینی عرضه  شد و  مارک چینی  را به خود گرفت .

بازی Dragon Quest Heros2

بازی Dragon Quest Heros2

Square Enixدر مدت این سالها تلاش کرد تا با عنوان های غیر اصلی مثلDragon و Dragon Qust Heroes Quest Builder احتیاج آن را برطرف کند. از طرف دیگر این شرکت برای فایل های رویایی خود زحمت زیادی کشید و قسمت های ۱۱ تا ۱۵ را در مدت سالهای زیادی برای نسل هفتم و هشتم ساخت و قسمت یازدهم از بخش Dragon Questرا برای مصرف خانگی به بازار ژاپن فرستاد و قسمت نمونه و خاصی را هم ساخت که خوشبختانه مورد توجه زیادی از مردم قرار گرفت و برای اولین بار بازی روی ویندوز گذاشته شد و هر چه زودتر به دست خواهان نینتندو  هم برسد.

بازی در مورد قهرمان شجاع و دلیری است که وقتی به دنیا آمد او را در رودخانه ای انداخته بودند و پیرمردی ماهی گیر نوزاد را پیدا کرد این نوزاد  پسر در روی دست خود خالکوبی عجیبی داشت و هیچ کس مفهوم آن را ندانست. قهرمان داستان به همراه Gemnaدختری از همان روستا که هر دو به سن ۱۶ سالگی رسیده بودند به رسم و سنت دیرینه زمان خود به بالای کوهی رفتند برای فهمیدن ذات و روح خودشان در آنجا قهرمان  قصه ی ما به قدرت ها و نیروهای قوی خود پی برد و سرنوشت او این گونه بود که باید با دشمنان و شیطان های دنیا جنگ کند و ان ها را نابود کند.

قهرمان و Gemnaسفر دوری را آغاز کردند و به سرزمین های بزرگ و مختلفی رفتند پادشاهان فکر میکردند که این قهرمان با ان شکل عجیبی که روی دستش بود نفرین شده و خطرناک است و او را نحس می دانستند ولی او دوستان زیادی پیدا کرد و از کاخ فرار کرد.

رفت و آمد در شهرها و جاهای بازی میتواند باعث پیدا کردن ویژگی ها یا Pep ها شود که در میان جنگیدن ها و مبارزه کردن ها به در میخورد. یکی از اصلی ترین موارد اضافه شده به بازی Dragon Quest Xl که در قسمت های قبل وجود نداشت Pep Power که در مدت جنگ به طور اتفاقی  و Random برای بازیگران شروع میشود و قدرت ها،نیروها و حرکت های نو و جدیدی برایشان آماده میشود که نیروی ضربه زدن بیشتری دارد.

در میدان جنگ بازی Dragon Quest Heros2 ما میتوانیم با چهار بازی کن همراه شویم و در زمان جنگ بازی کن ها را عوض یا جا به جا کنیم هر بازی کن قدرت و نیرو ی کاملا مجزایی با افراد دیگر گروه دارد  و قدرت و توانایی هر کدامشان فرق دارد.

بعد از شکست دادن هیولا ها یا همان حیوانات قوی و بزرگ در جنگ ها، می توانید سوار ان ها بشوید وبا حرکت و سواری گرفتن آن آنها به منطقه ها  یا مکان ها ی بزرگی را برای بازی پیدا کنید.

چیزی که ارزش خریدن این بازی را بالا برده این است که زنان بازی طولانی است و از خصوصیات بارز آن خوب و خاص بودن است و یک انتخاب آگاهانه و زیرکانه در بازار بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =