بررسی بازی Dragon’s Crown Pro Battle-Hardened Edition

بازی Dragon's Crown Pro Battle-Hardened Edition

بازی Dragon’s Crown Pro Battle-Hardened Edition که در سال ۲۰۱۳ توسط شرکت vanillaware  ساخته شد و توسط شرکت Atlus, NIS America منتشر شده است. بازی Dragon’s Crown Pro Battle-Hardened Edition برای کنسول های playstation 4 ، playstation vita ، playstation 3 ساخته شد.

بازی Dragon's Crown Pro Battle-Hardened Edition
بازی Dragon’s Crown Pro Battle-Hardened Edition

بازی Dragon’s Crown Pro Battle-Hardened Edition که در سال ۲۰۱۳ توسط شرکت vanillaware  ساخته شد و توسط شرکت Atlus, NIS America منتشر شده است. بازی Dragon’s Crown Pro Battle-Hardened Edition برای کنسول های playstation 4 ، playstation vita ، playstation 3 ساخته شد.

بازی  Dragon’s Crown Pro یک بازی اکشن و مبارزه‌ای است که در ابتدا باید یکی از شش شخصیت بازی که هر کدام از آن ها دارای ویژگی و مهارات های خاص خود هستند ر انتخاب کرده و به خط داستانی بازی بپردازید. تفاوت شخصیت های بازی فقط محدود به نوع عملکرد و تکنیک هایشان نیست و کاملا از نظر ظاهر، توانایی نقاط ضعف و قوت با یکدیگر تفاوت های بنیادی دارند که این یکی از نقاط قوت بازی را نشان می دهد. شما در طول بازی بایستی از مهارت شخصیت انتخابی خود برای درگیری، دفاع ، جای خالی دادن و مقابله در برابر دشمن هایی که از توانایی و تکنیک های مختلفی بهره می برند استفاده کرده و جلوتر بروید. هنگامی که وارد محیط بازی می شوید اولین موضوعی که توجه شما را به خودش جلب می کند قسمت جنگی و مبارزه‌ای آن است که چندان زیبا است که می تواند عاشقان بازی های جنگی و مبارزه‌ای را به وجد بیاورد. مبارزه ها در این بازی به چهار دسته مختلف تقسیم شده که بسته به توانایی شما در مبارزه متغیر است و هریک دارای ویژگی خاص خود می باشد. هریک از حالت ها دارای نقاط ضعف و نقاط قوت خاص خودش است. به عنوان مثال برای ضربات سریع و قدرتی بایستی قدرت دفاعتان را کاهش دهید و یا بالعکس برای افزایش توان دفاعی خود باید کمی از قدرت حمله خود بکاهید. هنر این بازی یافتن حالت بهینه بین این دو است. این بازی برای افرادی است که می خواهند همیشه پیروز میدان باشند و به همین دلیل نباید با شکست خوردن نا امید شوید.اراده داشته باشید و محکم به جلو حرکت کنید و دشمنان را یکی یکی از میدان حذف کنید. گرافیک بازی بسیار زیبا و متنوع به همراه جزئیاتی دقیق از گیم پلی بازی است که شما را به خودش جذب خواهد کرد. باید برای کسب تجربه یا XP باید بسیار تلاش کنید و در قسمت های پنهان مزرعه و قلعه ها اقلام مختلف پیدا کنید.

نسخه محدود که با نام بازی Dragon’s Crown Pro Battle-Hardened Edition معروف است دارای یک بسته بندی خاص است که شامل کارت های مهارتی است که توسط شش شخصیت بازی به کار برده می شوند. لازم به ذکر است که نسخه pro بازی، بازسازی شده همان بازی Dragon’s Crown  است که در سال ۲۰۱۳ معرفی شد. در این بازی شما با کنترل هریک از این شش کاراکتر بایستی به سیاه چاله‌ ای برای یک هدف مشخص و خاص سفر کنید. این قسمت بازی که به ((تاج اژدها)) معروف است برای محافظت از سرزمین hydeland از تخریب می باشد.

 

با ادامه مقاله بررسی بازی Dragon’s Crown Pro Battle-Hardened Edition همراه باشید

شما در این بازی می توانید با سه بازیکن دیگر یه صورت همزمان بازی کنید که تجربه لذت بخشی برای شما و دوستانتان خواهد بود. تغییراتی که در این نسخه از بازی نسبت به نسخه معمولی بازی ایجاد شده شامل پشتیبانی از فناوری ۴k در رزولوشون صفحه نمایش ، قابلیت بازی همزمان با play station 3 و play station vita  ، موسیقی جدید، و قابلیت دو گانه صوتی می شود. ویژگی های خاص این بازی در ذیل آورده شده است:

 • قابلیت بازی به صورت آنلاین: تا چهار نفر به صورت آنلاین در کنار دوستانتان ساعت ها بازی کنید
 • طراحی و گرافیک بسیار زیبا: پشتیبانی از رزولوشن ۴K .لذت درگیری، کشتن و غارت را در سرزمین هایدلند با این کیفیت حس کنید
 • موسیقی متن فوق العاده: موسیقی بسیار زیبای آهنگساز ژاپنی هیتوشی ساکیموتو که توسط یک ارکستر زنده پشتیبانی می شود
 • پشتیبانی از زبان های صوتی انگلیسی و ژاپنی و پشتیبانی از زبان های نوشتاری انگلیسی، ژاپنی، فرانسویی، ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی
 • قابلیت کراس پلی با پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا
 • قابلیت یادگیری و بازی ساده
 • مبارزه روان و مشخص برای هر شخصیت
 • صدای جذاب کاراکتر ها همراه با راوی داستان

ویژگی های منفی بازی:

 • کوتاهی بیش از حد برخی از مراحل
 • آموزش به صورت دیجیتال بوده که فونت ریزی دارد که خواندن آن را سخت می کند
 • بازی ممکن است اعتیاد آور باشد
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 6 =