معرفی و بررسی بازی بازی Drive Club ساخته ی استودیو ی Evolution

بازی Drive Club

در بسته الحاقی جدید که به صورت رایگان در اختیار دارند گان نسخه اصلی بازی Drive Club قرار می گیرد، بازیکنان از چندین پکیج جدید و ماشین جدید برخوردار می شوند.

بازی Drive Club
بازی Drive Club

معرفی و بررسی بازی بازی Drive Club ساخته ی استودیو ی Evolution

بازی Drive Club تا به الان از مسیر صعب العبور و دشواری گذشته به گونه ای که در روز رونمایی و افتتاحیه برای پیشانه پلی استیشن ۴ که این اثر نیز به معرفی رسید، تا به همین حالا که البته باید بگوییم با تعویق و تأخیری به مدت یک سال، این بازی به انتشار و عرضه رسید، پیشامد ها و رویداد ها ی فراوانی برای این بازی که در سبک مسابقه ای نیز می باشد، صورت گفته است. حال این سوال برای همگان پیش می آید که آیا این تأخیر و عقب افتادن تا یک سال، ارزشش را داشت و به این همه تأخیر برای قطعا کار بیشتر بر روی ساخت بازی می ارزید و یا خیر ؟ و سوال دیگر اینکه آیا استودیو سازنده این بازی، Evolution، در این مدت توانسته که به تمام آن خواسته ها ی خودش در بازی دست بیابد و این بازی مسابقه ای را به گونه ای طراحی کند و به ساخت برساند که این توانایی را داشته باشد تا از همه پتانسیل و قابلیت ها ی پلتفرم ها ی کمپانی سونی که در نسل هشتم آن ها ارائه شده است، بهره برده و استفاده کند.

بعد از آن که بازی Drive Club به عرضه و انتشار رسید، همگان شاهد مشکلات و اختلالات فراوانی در جریان آن بازی بودند، در همین راستا استودیو سازنده این بازی یعنی Evolution، در کنار عذر خواهی خود از مخاطبانشان و طرفداران و بازیکنان البته آن دسته از افرادی که به خرید این بازی پرداخته بودند، عنوان داشت که، آن تعداد و آن دسته از مضامین و محتوایی را که ما به عنوان بسته ها ی الحاقی و آپدیت ها یی برای آینده به صورت پولی و با کسر مبلغ در نظر گرفته بودیم، حالا می خواهیم که به صورتی رایگان و مجانی بدون هیچ پرداختی آن ها را در اختیار و در دسترس بازیکنانمان و البته آن دسته از افرادی که به خرید نسخه اصلی این بازی پرداخته اند، قرار دهیم. در کنار این موضوعات، این استودیو سازنده بازی Drive Club در صفحه رسمی و اصلی خود در فیسبوک که متعلق به این بازی نیز می باشد این گونه عنوان داشته که، تیم ما با قدرت و توان آخر خود و به سختی در حال کار بر روی این بازی می باشد تا بتواند آن ایرادات و اشکالات موجود در بازی که در رابطه با سرور آن می باشد را رفع کند و برطرف سازد. در ادامه بخشی از آن متنی را که این استودیو در صفحه خود به اشتراک گذاشته است را خواهیم داشت :

” تیم سازنده و طراح بازی Drive Club همگی از این موضوع اطلاع دارند و باخبر هستند که شما مخاطبان عزیز در مقابل تمامی این اشکالات و ایرادات که در این بازی به وجود آمد بسیار زیاد صبر و تحمل به خرج دادید و در برخی مواقع نیز پیش آمد که از این موضوع بسیار خسته و شاکی شدید، حال نوبت به ما رسیده که در جریان این اتفاقات و آن روز ها ی سختش به حمایت و پشتیبانی از شما عزیزان بپردازیم، در این راستا ما آن محتویاتی را که برای بسته الحاقی خود که بر آن قرار بود تا در ماه نوامبر به عرضه و انتشار برسد را، به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای در اختیار آن دسته از بازیکنانی قرار خواهیم داد که، عنوان کامل و اصلی این بازی را خریداری کرده اند. “

در جریان این بسته الحاقی جدید که قرار است به صورت رایگان در اختیار دارند گان نسخه اصلی این بازی قرار بگیرد، بازیکنان از چندین پکیج جدید و همچنین چندین ماشین جدید که به بازی اضافه می شود در کنار تور ها ی تازه به تعداد ۲۲ عدد، البته جدید شان و علاوه بر این ها از تروفی ها ی بیشتری به همراه چندین آیتم و قابلیت ها ی دیگر در بخش ها ی مختلف آفلاین و البته آنلاین، برخوردار خواهند شد و از تمامی این ویژگی ها بهره خواهند برد. در کنار این اتفاقات باید اضافه کنیم که شرکت و کمپانی سونی نیز این حالت سیزن پس بازی را که در جریان آن می بایست چهار محتوای جدید و چهار مضمون تازه دیگر در دسترس این دارند گان نسخه اصلی بازی قرار بگیرند را برای اولین بار تمدید کرده است.

بازی Drive Club
بازی Drive Club

این گونه باید بگوییم که با وجود این بسته الحاقی جدید که به بازیکنان عرضه شد، این حالت سیزن پس بازی نیز، از  ۱۷۶ تور تازه در کنار ۳۸ ماشین بروز و تازه و البته چندین آیتم و قابلیت جدید به میزان ۸۰ عدد از این ویژگی ها را در دسترس قرار خواهند داد. در جریان این بروز رسانی تازه که در راه است، یه ویژگی جدید با نام Photo Mode که آیتمی در فهرست کلاب ها می باشد تا به واسطه آن بتوانند مضامین و محتویات موجود در آن را بررسی کنند و همچنین از اشکالات و اختلالات تکنیکی و یا مربوط به سرور ها باخبر شده و آن ها را رفع و برطرف سازند. به این موضوع نیز باید اشاره شود که در جریان این بروز رسانی تازه آن مسیر ها و راه ها یی را که در ماه سپتامبر به تازگی برای این بازی رونمایی و معرفی گردید، به صورتی کاملا رایگان در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد. در رابطه با این مسیر ها ی تازه طراحی شده برای بازی، اینگونه می توانیم توضیح داشته باشیم که، این را ه ها و مسیر ها در سه کشور مختلف هند – Yedepalli، شیلی – Los Pelambres و همچنین کشور اسکاتلند – Weser Ross، خواهند بود. با توجه به اخبار گفته شده در ارتباط  به این آپدیت و بروز رسانی، قرار است که آن در زمانی حدود اواخر ماه نوامبر یا همان اوایل آذر ماه، به عرضه و انتشار برسد.

امید است که با عرضه و ارائه این آپدیت ها و بسته ها ی الحاقی، تا حدی از آن اختلالات و مشکلات موجد در بازی کاسته شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =