حضور بازی Dying Light 2 در نمایشگاه E3 2019

بازی Dying Light 2

بازی Dying Light 2 برای اولین بار در نمایشگاه E3 2018 معرفی شد اما پس از معرفی این بازی متاسفانه اخباری مبنی بر تاریخ انتشار این بازی در دسترس کاربران و بازیکنان قرار نگرفت. اما بعد از گذشت حدودا یک سال از معرفی این بازی اخباری مبنی بر حضور بازی Dying Light 2 در نمایشگاه E3 2019 منتشر شد.که این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان و رایانه‌های شخصی در حال ساخت است از سازنده این بازی به استودیو تک ‌لند (Techland) می توان اشاره نمود هم چنین تولید ‎کننده این بازی اقای تیمون اسمکتالا است.

بازی Dying Light 2
عکس بازی Dying Light 2

بدون اقراق می توان اینگونه بیان نمود که بازی Dying Light یکی از جذاب ‎ترین و دوست داشتنی ترین بازی‎های سبک ترس و اکشن است.کمپانی تک ‌لند (Techland) در سال ۱۹۹۱تاسیس شد. دفتر اصلی کمپانی تک‌ لند (Techland) در کشور لهستان و در شهر اوستروف ویلکوپولسکی قرار دارد مدیرعامل کمپانی تک ‌لند، اقای پاول مارچیکا است. هم چنین کمپانی تک لند اخباری مبنی بر اخراج کارمندان خود منتشر کرد.

البته استویو تک لند طی این خبر اعلام کرده است که اخراج کارمندان، بدون تحت تاثیر قرار گرفتن پروژه‌های در حال ساخت بوده است و هم چنین این استودیو از مزایای پایان خدمتی برای کارمندان برکنار شده خبر می دهد که این مزایا استاندارد‌های صنعت بازی‌ و هم چنین از قوانین کار کشور لهستان فراتر بوده است. هم چنین کمپانی تک لند دلیل اخراج کارمندان را این گونه بیان نمود که طی تصمیمات گرفته شده قرار است به فعالیت بخش توزیع و نشر خود تا اواخر سال ۲۰۱۹ پایان دهد.

شاید این سوال برای شما پیش امده باشد که تعطیلی بخش توزیع و نشر روی روند بازی Dying Light 2 تاثیر می گذارد یا خیر؟در این میان باید اشاره کنم که ساختار جهانی کمپانی بدون تغییر باقی مانده است و این تعطیلی تاثیری بر روی روند بازی Dying Light 2 نمی گذارد. هم اکنون این کمپانی دارای بیش از ۴۰۰ نفر پرسنل است و تعطیلی بخش توزیع و نشراین کمپانی موجب بر‌کناری ۱۳ نفر از کارمندان شده است.

بازیکنان زیادی بازی Dying Light را نسبت به سال گذشته تجربه کرده اند که این موجب افزایش فروش بازی نسبت به سال‌های گذشته شده است وکمپانی تک لند در تلاش بوده تا بازی Dying Light 2 را به بهترین محصول ‌شان تبدیل کند هم چنین این استودیو با انتشارویدیویی از تمامی بازیکنان و تیم توسعه‌ دهنده‌ی این بازی تشکر کرده است و این استودیو دلیل موفقیت خود را پیشرفت در زمینه ساخت بازی با سبک اکشن جهان باز و هم چنین حمایت هواداران و علاقمندان بازی از این استودیو می داند.

بازی Dying Light 2
عکس بازی Dying Light 2

استودیو بازی سازی تک لند تصمیم دارد باری دیگر به لوس انجلس بیایید و در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۹ خوش بدرخشد واز بازی جهانِ بازِ Dying Light 2 چیزهای بیشتری نمایش دهد حتی ممکن است در این نمایشگاه تاریخ انتشار این بازی نیز اعلام شود اما هنوز هیچ صحبتی درباره ی زمان انتشار بازی نشده است و همچنان بازیکنان باید منتظر بمانند. تولید کننده بازی در مصاحبه ای از ایده بلند پروازنه سازندگان این بازی خبر داد و اینگونه بیان کرد که عملی شدن این ایده بستگی به قدرت کنسول‎های نسل هشتم دارد.

بدون شک استودیو تک لند به حمایت بازیکنان و هواداران نیاز دارد تا سراغ تولید نسخه های بعدی از بازی برود.از نکات مثبت این بازی که موجب می شود این بازی تکراری و خسته کننده به نظر نرسد به موارد زیر می توان اشاره نمود:

  • اهمیت بسیار زیاد تیم سازنده برای روایت داستان
  •  تاثیر تصمیمات بازیکنان در پایان بازی
  •  پرمحتوا و غنی بودن این بازی
  •  تنوع زیاد در بخش‌های داستان
  •  ماموریت‌ها

در آخر این گونه می توان برداشت نمود که نمایشگاه E3 امسال حتی بدون حضور شرکت سونی می تواند روند هیجانی خود را طی خواهد کرد و این اولین سالی است که شرکت سونی در این نمایشگاه حضور ندارد.تهیه کننده‌ ی استودیوی تک‌ لند اظهار دارد که این بازی Dying Light 2 به اندازه ‌ی چندین بازی محتوا دارد و بسیار غنی است. برای تجربه کامل بازی بازیکن باید چند بار از ابتدا تا انتها بازی به صورت کامل بازی کند.البته بازیکنان و بازی بازان امید وار هستند که این بازی خالی از مشکلاتی نظیر تکراری شدن بازی بعد از گذراندن چند ساعت و دارا بودن محیطی بی روح و غیر زنده باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =