بلاگ

معرفی بازی Epic Defense: The Elements ساخته ی شرکت کت

بازی Epic Defense: The Elements

در بازی Epic Defense: The Elements محیطی کاملاً منحصربفردی ایجاد شده است که کاملاً سبکی متفاوت نسبت به سایر بازی ها دارد.

بازی Epic Defense: The Elements

بازی Epic Defense: The Elements

معرفی بازی Epic Defense: The Elements ساخته ی شرکت کت

بازی ها را می توانیم یکی از عوامل سرگرم کننده افراد به حساب آوریم که جهت گذراندن وقت خود و یا علاقه ای که دارند به آن روی می آورند. بازی ها در نوع های مختلفی با محتوای گوناگونی در اختیار تمامی افراد علاقه مند به بازی قرار می گیرد.
در زمان های گذشته بازی ها در نوع های مختلفی انجام می شد، اما به مرور زمان با تغییرات زیادی مواجه شدند و روز به روز بازی های پیشرفته ای به بازار عرضه می گردید.
شرکت ها و استودیوهای سازنده مختلفی در سطح جهان وجود دارند که مشغول طراحی و ایجاد بازی هایی می باشند که بتوانند تمامی نیازهای افراد را برطرف کنند و طبق سلیقه علاقه مندان بازی مناسبی را ارائه دهند.
اساس کار شرکت های سازنده بازی ها این است که یک بازی با کیفیت و پیشرفته ای را به بازار عرضه کنند درنهایت بازی ای را به انتشار می رسانند که هیچ مشکلی نداشته باشد و تا حد امکان سطح توقعات بازیکنان را نسبت به بازی ها کاهش دهند، به همین منظور آن ها از طراحان و برنامه نویسان حرفه ای جهت طراحی بازی استفاده می کنند.
تمامی بازی ها به گونه ای ایجاد می شوند که برای سنین مختلف کاربرد داشته باشند، به این دلیل که افراد بتوانند مناسب با شرایط سنی که دارند بازی مدنظر خود را تهیه کنند.
خوب است این موضوع را بدانید که بازی ها در دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند، منظور از تقسیم بندی این است که تعدادی از بازی ها امکان دارد برای سیستم های کامپیوتری و دیگر کنسول ها، یا حتی گوشی های موبایل شناخته شده باشند. یکی از بازی هایی که امروزه توانسته است افراد زیادی را به خود جذب کند و جایگاه خوبی را به اختصاص دهد مربوط به Epic Defense: The Elements می شود.
این نوع بازی مختص گوشی های موبایل است. کاربران زیادی می توانند این بازی را در گوشی های موبایل خود نصب کنند و بازی کردن با آن را تجربه کنند. نا گفته نماند بازی های مختلف دیگری هم برای گوشی های موبایل ارائه گردیده است اما بازی Epic Defense: The Elements نسبت به سایر بازی ها از طرفداران زیادی برخوردار می باشد.
اگر بخواهیم بازی موبایل Epic Defense: The Elements را به چالش بکشانیم باید بگوییم که این بازی از سوی شرکت کت ساخته شده است. شرکت سازنده این بازی توانسته است به گونه ای این بازی را طراحی کند که با تمامی سیستم عامل های گوشی همچون اندروید و ios سازگاری داشته باشد. این نوع بازی را به عنوان یک بازی هیجانی و دفاع از قلعه ها شناخته اند، به منظور اینکه باید برای دفاع از قلعه های موجود در بازی مقاومت کرد.
اگر بخواهیم درباره ی محتوای اصلی این بازی صحبت کنیم باید بگوییم که هدف اصلی ما در طراحی این بازی این است که کاربر در زمان شروع بازی سعی کند در برابر حملات دشمن با ساخت قلعه های متفاوت و مقاوم، ایستادگی کند و بتواند آن ها را ازبین ببرد.
زمانی که بازیکنان شروع به ساخت قلعه می کنند، باید این نکته را درنظر بگیرند که احتمال حمله دشمن به قلعه آن بسیار زیاد است، به همین دلیل ابتدا باید درساخت آن دقت خود را بالا ببرد تا یک قلعه کاملاً مقاومی را ایجاد کند. با وجود قلعه ها شما این اخطار را به دشمنان می دهید که حق نفوذ به محل اقامت شما را ندارند.
از این نوع سبک بازی زیادی دیده می شود اما بازی Epic Defense: The Elements با بخش های مختلفی با مرحله های متفاوتی طراحی شده است.
در زمان شروع بازی شما بازیکنان حتماً شاهد این موضوع خواهید شد که چه نوع المان هایی در بازی بکار رفته است. طراحان این بازی توانسته اند مراحل مختلف و متفاوتی را به این بازی اضافه کنند، با بیشتر شدن تعداد مراحل بازی کاربران سعی می کنند که با اشتیاق بیشتری مراحل را پیش ببرد.
براساس نتایج بدست آمده گفته شده است که هرچه قدر مراحل بازی بیشتر باشد و بخش های مختلفی را در خود جای دهد مسلماً کاربران علاقه زیادی نسبت به آن نشان می دهد و دوستدارد بازی را تا مرحله های آخر پشت سربگذراند.
در بازی Epic Defense: The Elements محیطی کاملاً منحصربفردی ایجاد شده است که کاملاً سبکی متفاوت نسبت به سایر بازی ها دارد، در طراحی این نوع بازی سعی شده است منوها مختلفی را به وجود آورند. هر منو مختص به عوامل مربوطه خود می شود.
گرافیک و کیفیت یکی از عوامل تأثیر گذار در بازی ها به حساب می آید که در این بازی به خوبی رعایت شده است. محیطی که بازیکن قرار است در آن بازی کند کاملاً تحت نظر حملات دشمن و اورک ها می باشد. به همین دلیل قلعه های مستحکم ساخته شده می تواند کاملاً دربرابر حملات شدید دشمن مقاومت کند و درنهایت با انجام این نوع روندها آن ها را ازبین ببرید.
قابل ذکر است گفته شود بازیکن در ابتدای بازی ممکن است با محیط طراحی شده آن هیچ اطلاعاتی نداشته باشد و کاملاً با حالتی سردرگم روبرو شود. تا زمانی که بتوانید با شرایط بازی خود را وفق دهید ممکن است زمان کوتاهی را صرف کنید، اما بعد از آن به راحتی می توانید شروع به قلعه سازی کنید.
در زمان قلعه ساختن شما بازیکنان حتماً باید سعی کنید ابزارهایی را برای قلعه های خود بکارببرید که بتواند کاملاً به عنوان یک محافظ قلعه شما را حفاظت کند و به یک قلعه کاملاً مستحکمی تبدیل شود.
برای شناخت بیشتر محیط بازی خوب است که بدانید مرحله ی اول بازی این گونه می باشد که دسترسی به هیچ نوع ابزار و وسیله ای برای ساخت قلعه ندارید، تنها راه استفاده شما این است که فقط یک قلعه موجود دربازی را به هر محیطی که می خواهید ببرید، بعد از جابه جایی قلعه نوبت به آن می رسد که شما توسط سنگ های مختلف قلعه خود را جهت محکم کاری ایجاد کنید.
تمامی سنگ های موجود در این محیط به رنگ های مختلفی دیده می شود که شما می توانید به راحتی هرکدام از آن سنگ هایی که لازم دارید را استفاده کنید.
با استفاده از سنگ ها می توانید به راحتی شروع به ساخت برج های مختلفی کنید. زمانی که سنگ های مختلفی را در ساخت برج های خود بکار می برید، مسلماً برج نهایی شما از ترکیبات مختلفی از سنگ ها ایجاد شده است. همین برج ها را می توانیم یکی از مواردهای مهم دربرابر حملات دشمنان به حساب آوریم.
در بازی Epic Defense: The Elements قلعه هایی که ایجاد شده اند معمولاً دارای ارتفاع مختلفی است و از این طریق می توانید به راحتی برد را روی دشمن تنظیم کنید و آن ها را از بین ببرید.
در این بازی برای اینکه بتوانید بهتر بخش های مختلف و با عوامل متعدد آشنا شوید برای شما یک بخش به عنوان راهنما در نظرگرفته اند که می توانید از آن جهت به ساخت برج های متنوع و قلعه های متفاوت بپردازید، قابل ذکر است گفته شود در این بازی ده برج وجود دارد که از کارایی بالایی بهره مند می باشند، اما برای اینکه بتوانید به خوبی با آن ها آشنا شوید لازم است حتماً به بخش راهنمای بازی رجوع کنید.

بازی Epic Defense: The Elements

بازی Epic Defense: The Elements

در بعضی مواقع ممکن است هیچ اطلاعاتی درباره ی بعضی از برج ها نصیبتان نشود، در این صورت باید سعی کنید خودتان آن ها را بسازید و بصورت عملی متوجه تمامی عوامل مربوطه نسبت به آن برج شوید و از اینکه برج ها با چه نوع خصوصیاتی مواجه هستند مطلع شوید.
در این بازی به راحتی می توانید برج های خود را به حالت ارتقا دربیاورید، برای ارتقا برج ها فقط کافی است سکه های خود را افزایش دهید تا درنهایت بتوانید متناسب با آن تعداد سکه لازم برج های مدنظر خود را ارتقا دهید. شاید این سؤال در ذهن شما بازیکنان رخ دهد که چگونه می توانیم سکه های خود را افزایش دهیم؟
در پاسخ به این سؤال گفته می شود، طراحی این بازی به گونه ای می باشد که در پایان هر مرحله به شما بازیکنان مقداری سکه داده می شود، اما برای دراختیار داشتن این سکه ها فقط لازم است یکسری خریدهای مربوطه را درون بازی انجام دهید.
بطور کلی گفته می شود هرچقدر مراحل بازی را بیشتر پشت سربگذرانید با مراحل مختلف و پیچیده ای روبرو می شوید که باید در آن مراحل تلاش خود را چند برابر کنید تا در نهایت بتوانید به خوبی از این مراحل چالش برانگیز عبور کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 18 =