اخبار بازی های ایکس باکس, اخبار بازی های پلی استیشن, ایکس باکس, بلاگ, پلی استیشن

در بازی Evolve مدت زمان نبرد بین هیولاها و سربازان مبارز ، پنج روز می باشد

بازی Evolve

یک نکته ی قابل توجه بازی Evolve این می باشد که اگر تعداد افراد شما به ۵ نفر نمی رسد ، این بازی این امکان را دارد که می توانید با تعداد کمتری حتی به صورت انفرادی به بازی بپردازید.

بازی Evolve

بازی Evolve

در بازی Evolve مدت زمان نبرد بین هیولاها و سربازان مبارز ، پنج روز می باشد

یکی از بازی های پرطرفدار در سبک اکشن ، بازی Evolve می باشد. این بازی در سال ۲۰۱۵ به بهترین بازی از نظر گوگل ، معرفی شد. این بازی توسط شرکت Turtle Rock Studios ساخته شد وشرکت ۲K Games ، آن را منتشر کرد. بازی Evolve در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۱۵ برای پلی استیشن ۴،کنسول های ایکس باکس وان و کامپیوتر در بازار عرضه شد.

داستان بازی Evolve مربوط به آینده ای می شود که علم بشر به اندازه ای رشد پیدا کرده است که انسان های کره ی زمین توانسته اند راه هایی برای سفر به سیاره های دیگر، پیدا کنند و به این مکان ها بروند و زندگی خود را ادامه دهند . یکی از این سیاره ها که انسان های زیادی به آنجا مهاجرت می کنند ، Shear نام دارد. انسان ها پس از مهاجرت و ساکن شدن در این سیاره ، شروع به ساخت و ساز و صنعتی کردن این سیاره می کنند و چون اولین موجوداتی هستند که به این سیاره مهاجرت کرده اند و در حال آباد کردن این مکان می باشند ، خود را پرارزش ترین موجودات سیاره ی Shear به حساب می آوردند .

مدت زمان نبرد بین هیولاها و سربازان مبارز ، پنج روز می باشد و در این پنج روز سرنوشت نهایی سیاره Shear  رقم می خورد که یا انسان ها در این نبرد پیروز شده و در آنجا به زندگی خود ادامه می دهند و یا در مقابل هیولاها شکست می خورند و باید سیاره را ترک کنند. برای پیروز شدن در این نبرد ، شما باید فعالیت های گروهی خوبی داشته باشید .

بازی Evolve از جذابیت زیادی در بین طرفداران آن برخوردار است. زیرا بازیکن می تواند به همراه دوستان خود و به صورت آنلاین در بخش گروهی آن ، به بازی با یکدیگر بپردازند. در بخش گروهی ، افراد مورد نیاز ۵ نفر می باشد که در اینجا شرکت کنندگان در بازی به دو تیم تقسیم می شود. گروه اول که باید ۴ بازیکن در آن حضور داشته باشند از انسان ها ی مبارز تشکیل شده است . گروه دوم هم مربوط به هیولاها می باشد که تنها یک بازیکن می تواند در این گروه قرار بگیرد. فردی که در این گروه قرار می گیرد ، مسولیت سخت تری نسبت به ۴ بازیکن دیگر بر عهده دارد، زیرا باید با ۴ نفر از بازیکنانی که در گروه انسان ها قرار دارند و هر کدام از آن ها، می توانند از سلاح های متفاوت و عجیب استفاده کنند ، به مبارزه بپردازد و آن ها در سیاره از بین ببرد.

لازم به ذکر است که به بازیکنان مبارز ، شکارچی نیز گفته می شود زیرا باید همان طور که گفته شد، به مبارزه به هیولاها بپردازند و به اصطلاح آن ها را شکار کنند.

در ابتدای بازی ، شکارچیان با چترنجات از آسمان به زمین بازی فرود می آیند . در همین هنگام ، هیولا ها ۳۰ ثانیه زمان دارند تا بتوانند از دید شکارچیان مخفی شوند. برای همه ی شکارچیان علاوه بر اینکه می توانند با انتخاب نقش و مهارت به صورت دلخواه به بازی بپردازند ، ویژگی هایی نیز، وجود دارد . از جمله اینکه می توانند با استفاده از جت پک هایی که برای آن ها وجود دارد مانع های بلند را، به راحتی طی کنند و پشت سر بگذارند.

هیولاها هم همزمان با مخفی نگه داشتن خود از دید شکارچیان ، می توانند موجودات وحشی دیگر در بازی را از بین ببرند و با کسب امتیاز و افزایش قدرت ، به تکامل برسند. وقتی هیولاها مرحله های تکامل خود را طی کنند ، بسیار قدرتمند می شوند می توانند در مقابل شکارچیان ، با مقاومت بیشتری به مبارزه بپردازند و آسیب های زیادی را به آن ها وارد کنند.

یک نکته ی قابل توجه این می باشد که اگر تعداد افراد شما به ۵ نفر نمی رسد ، این بازی این امکان را دارد که می توانید با تعداد کمتری حتی به صورت انفرادی به بازی بپردازید و کنترل بقیه ی افراد مورد نیاز، توسط خود بازی و به صورت هوشمند انجام می شود.

تعداد کاراکترهای تعریف شده در این بازی بیشتر از ۱۵ کاراکتر می باشد که هر کدام از آن ها ، ویژگی ها مخصوص به خود را دارا می باشد. در ابتدای بازی ، ممکن است کاراکتر مورد نظر شما قفل باشد . در این صورت شما باید امتیاز مورد نیاز آن را به دست آورید و قفل آن را باز کنید.

به طور کلی این کاراکترها در ۴ گروه ویژه به نام های Assaults ، Trapper ، Support ، Medic قرار گرفته اند. که ویژگی های آن ها به صورت زیر می باشد.

بازی Evolve

بازی Evolve

Assaults : مبارزه ی اصلی در مقابل هیولاها بر عهده ی این گروه قرار دارد . در این گروه برای مبارزان ، سلاح های قدرتمندی وجود دارد .همچنین یک سپر نیز برای آن ها وجود دارد که به هنگام مبارزه و برای محافظت از خود در مقابل دشمن ، می توانند از آن ها استفاده کنند.

Trapper: وظیفه ی این گروه پیدا کردن هیولاها از طریقی نشانه ها و رد پاهایی است که از خود به جا می گذارند. این امکان برای این گروه فراهم شده است که بتوانند سرعت حرکت هیولاها را کم کنند.

Support: این گروه وظیفه محافظت و حمایت از دیگر شکارچیان را بر عهده دارد .به طور مثال می توانند شکارچیان را در صورت نیاز، از هیولاها ، برای مدت محدودی مخفی نگه دارند.

Medic:  افراد این گروه تا حد امکان از مبارزه ی مستقیم با هیولاها خوداری می کنند.این گروه به بازیکنانی که جان خود را از دست داده اند ، کمک می کنند و جان آن ها را مجددا پر می کنند. همچنین می توانند تقاط ضعف هیولاها را پیدا کرده و آن ها را برای بازیکنان دیگر، مشخص کنند.

همان طور که برای شکارچیان کاراکترهایی وجود دارد ، برای هیولاها هم انواع مختلفی وجود دارد که تعداد آن ها ۵ هیولا می باشد که با دست آوردن امتیاز، می توانند از آن ها استفاده کرد.

هیولایی که در ابتدا ، بازیکن با آن بازی می کند ، Goliath نام دارد . همان طور که گفته شد، ۴ هیولای دیگر، در ابتدای بازی ، قابل دسترسی نیستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + دوازده =