باگ مهلک در بازی Fallout 4 پلی استیشن ۴ شما را از بازی بیرون می‌اندازد!

بازی Fallout 4 پلی استیشن 4

به تازگی شاهد انتشار محصول جدیدی در دنیای بازی‌های رایانه‌ای بوده ایم، که در این راستا می‌توان به نسخه چهارم بازی Fallout 4 پلی استیشن ۴ اشاره نمود. این بازی که از سری بازی های بسیار محبوب در صنعت گیم می باشد، در سبک نقش آفرینی و در یک دنیای بسیار وسیعی ساخته شده است. اما موضوعی که در این بازی وجود دارد این است که این نسخه هم، همانند نسخه های قبلی خود دارای باگ ها و ایرادات فنی زیادی می باشد.

بازی Fallout 4 پلی استیشن 4
بازی Fallout 4 پلی استیشن ۴

به تازگی شاهد انتشار محصول جدیدی در دنیای بازی‌های رایانه‌ای بوده ایم، که در این راستا می‌توان به نسخه چهارم بازی Fallout 4 پلی استیشن ۴ اشاره نمود. این بازی که از سری بازی های بسیار محبوب در صنعت گیم می باشد، در سبک نقش آفرینی و در یک دنیای بسیار وسیعی ساخته شده است. اما موضوعی که در این بازی وجود دارد این است که این نسخه هم، همانند نسخه های قبلی خود دارای باگ ها و ایرادات فنی زیادی می باشد. گرچه این ایرادات نسبت به نسخه قبلی خود بسیار بهبود پیدا کرده و از تعداد آن‌ها کاسته شده است، اما با این حال وجود این باگ ها باعث از کار افتادن بازی می شود. اطلاعاتی که جدیدا در رابطه با این بازی به دست ما رسیده است این است که، در یک مرحله خاص از این بازی، گیم پلی بازی متوقف شده و از بازی خارج می شود. بر اساس گزارش هایی که از کمپانی “Bethesda” دریافت شده است، این اتفاق زمانی رخ می دهد که در یکی از مراحل این بازی که اتفاقاً هم جز مرحله های جانبی این بازی هم به شمار می رود، هنگامی که بازیکن برای انجام ماموریتی به منطقه ای در این بازی به نام “Mosignor Plaza” سفر می کند، ناگهان بدون اینکه هیچ پیغامی از جانب این بازی و از لحاظ فنی برای بازیکن به نمایش در بیاید، شاهد خواهیم بود که ناگهان بازی از گیم پلی خود خارج می‌شود و به روی صفحه اصلی ویندوز می رود. این باگ ها که برای بسیاری از بازیکنان در حین انجام بازی به وجود آمده است، جزو اندک باگ هایی است که در این بازی به وجود می‌آید. از دیگر اتفاقاتی که در این بازی رقم می خورد می توان به پول نامحدودی که از طریق ترفند های پیچیده ای برای این بازی به وجود می‌آید، اشاره نمود که همانطور که مشاهده می کنید برخی از این ایرادات به نفع کاربران این بازی صورت می پذیرد.

اما می توان گفت با توجه به گستردگی این بازی و وسیع بودن دنیای جهان باز آن، اتفاق افتادن این ایرادات و مشکلاتی که برای این بازی به وجود آمده است تا حدودی کاملا طبیعی و قابل چشم پوشی خواهد بود اما با این حال انتظار می‌رود که کمپانی سازنده این بازی، در اولین فرصت با انتشار بسته الحاقی جدیدی نسبت به رفع این ایرادات و مشکلات اقدام کند؛ به خاطر اینکه بسیاری از این باگ‌ها و مشکلاتی که در این بازی وجود دارد، عملا ممکن است که گیم پلی بازی را متوقف کند و یا اینکه به نحوی به نفع کاربران این بازی تمام شود، که عملا جذابیت این بازی از بین برود. البته بیان این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که نسخه چهارم این بازی همانطور که گفته شد دارای ایرادات و مشکلات بسیار کمتری نسبت به نسخه قبلی خود می باشد، ولی با این حال باز هم وجود این ایرادات در بازی، مشکل ساز می باشد.

بازی Fallout 4 پلی استیشن 4
بازی Fallout 4 پلی استیشن ۴

با ادامه مقاله باگ مهلک در بازی Fallout 4 پلی استیشن ۴ شما را از بازی بیرون می‌اندازد! همراه باشید

ممکن است شما هم در اجرای این بازی با برخی باگ ها و ایرادات این بازی مواجه شده باشید که بهتر است نسبت به اعلام این ایرادات با صفحه رسمی این بازی ارتباط برقرار کرده و آنها را گوشزد کنید تا در اولین فرصت نسبت به رفع آنها اقدام شود. با در نظر گرفتن تمامی این مشکلاتی که برای این بازی وجود دارد، در مجموع می توان گفت که این بازی در حال حاضر توانسته است محبوبیت بسیار زیادی را از آنِ خود کند و از سایت ها و مراکز مختلف نمرات بسیار بالایی را کسب کند. از دیگر افتخارات که برای این بازی به وجود آمده است می‌توان به بیشترین فروش را در حالت خرده فروشی اشاره نمود که ۱۲ میلیون نسخه کپی از این بازی در یک روز به فروش رسیده است. همانطور که حتما شما هم می دانید در حال حاضر این بازی برای کنسول های نسل هشتم پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در کنار انتشار آن برای رایانه های شخصی عرضه شده است و تمامی ایرادات و باگ هایی که در این بازی قابل مشاهده است، در همه این مجموعه ها دیده شده است وکاربران مختلف با هر پلتفرمی شاهد اتفاق افتادن این باگ ها بوده اند.

در حال حاضر امیدوار هستیم که بعد از انتشار بسته ی الحاقی جدید برای این بازی توسط کمپانی سازنده، دیگر شاهد باگ هایی تا به این حد مهلک نباشیم تا بتوانیم در کنار کیفیت بالای این بازی، تجربه ی بی نظیری را از این بازی بدست بیاوریم. به طرفداران و کاربران این بازی پیشنهاد می شود که در صورتی که علاقه دارند اطلاعات بیشتری از این بازی و ویدیو های مختلف این بازی را تماشا کنند، به صفحه ی رسمی این بازی مراجعه کنند و از این اطلاعات استفاده کنند.

نقد و بررسی بازی Fallout 4 پلی استیشن ۴

این محصول، یکی از کهن ترین بازی های آخرالزمانی در سبک جهان باز بوده است که از همان نسخه اول توانسته است محبوبیت زیادی را برای خود به ارمغان بیاورد. اولین نسخه آن در سال ۱۹۹۷ میلادی توسط استودیو “بلک آیل” منتشر شد که توانست در آن، لذت نقش آفرینی را به اوج خود برساند. استودی Bethesda، پس از منحل شدن استودیو بلک آیل در سال ۲۰۰۳، توانست امتیاز این بازی را از آن خریداری نموده و نسخه های دوم سوم و چهارم آن را  با همکاری استودیو “آبسیدین” که از عاملان تولید در نسخه اول آن بود، تولید و توزیع کند. اما اگر بخواهیم در مورد یکی از بهترین ویژگی های این بازی توضیحاتی را ارائه کنیم، می توان به داستان بسیار غنی این بازی اشاره نمود که در متن بازی نقش بسیار والایی را ادا می کند.

به عبارت دیگر کمپانی Bethesda توانسته است که در در محتوای جهان باز این اثر از یک داستان فلسفی استفاده کند تا کاربران حین انجام این بازی، لذت دو چندانی را ببرند.

داستان این بازی از این قرار است که در سال ۲۰۷۷ میلادی آمریکا شاهد یکی از بزرگترین جنگ هایی است که تا به حال به خود دیده است و در آن قرار است که شاهد یکی از بزرگترین انفجارات اتمی می باشد.

به این منظور تمامی مردم این کشور به پناهگاه‌های در زیرزمین روی می آورند که در نهایت، این اتفاق بسیار

بد برای کشور آمریکا و مردمانش رخ می دهد و نقش اصلی شما در این بازی از این پس، با تصمیمات شما آغاز می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =