سگ و گربه در بازی Fallout Shelter برای همراهی بازیکنان

بازی Fallout Shelter

شرکت بتسدا که سازنده ی بازی Fallout Shelter می باشد یک به روز رسانی جدید و تازه ای برای این بازی منتشر نمود و در اقدامی جدید و جالب یک سگ و یک گربه را برای همراه بودن با بازیکنان در حین داستان و بازی Fallout Shelter قرار داد.

 

بازی Fallout Shelter
بازی Fallout Shelter

شرکت بتسدا که سازنده ی بازی Fallout Shelter می باشد یک به روز رسانی جدید و تازه ای برای این بازی منتشر نمود و در اقدامی جدید و جالب یک سگ و یک گربه را برای همراه بودن با بازیکنان در حین داستان و بازی Fallout Shelter قرار داد.

این به روز رسانی علاوه بر این که یک سری محتویات تازه و جدیدی را به بازی اضافه نمود، در طی اقدام هایی توانست که یک سری بهینه سازی هایی را برای بهبود عملکرد بازی انجام نماید.

شما عزیزان می توانید در ادامه ی بحث جزئیات و محتویات این به روز رسانی را نشاهده نمایید.

در این به روز رسانی، چهار حیوان تازه و جدید به عنوان همراه در کنار مخاطب قرار داده شده است و در طول بازی و سفر همراه بازیکن می باشد.

در این بازی ممکن است که با این نوع صحنه هایی مواجه شوید که برخی از مردم و ساکنین به درستی وظایف خود را انجام ندهند، در این آپدیت این امکان برایتان فراهم شده که می توانید کسانی را که از انجام وظایف خود امتناع می کنند را اخراج نمایید.

در این به روز رسانی بالاخره این ویژگی فراهم شد که افراد می توانند بر روی جنس مخالف خود تاثیر گذاشته و آن ها را تحت تاثیر قرار دهند.

در این به روز رسانی یک گزینه ی تازه و جدید تعبیه شده که می توانید کلیه ی آیتم های خود را به صورت یک جا و با هم به فروش بگذارید.

در این به روز رسانی بر روی بهینه سازی کلیه بخش های بازی کار شده است.

حالا می خواهیم در ادامه کمی بیشتر در مورد بازی Fallout Shelter با شما صحبت کنیم.

این بازی همانطور که از اسمش نیز مشخص است، روایت گر افرادی است که از یک فاجعه ی اتمی جان سالم به در برده اند و اکنون در زیز زمین پناه گرفته اند. حال ممکن است از خود بپرسید که نقش شما در این بازی چیست و چه وظیفه ای بر عهده دارید؟ باید گفت که نقش شما در این بازی فرمانده و رئیس این پناه گاه می باشد و این وظیفه را خواهید داشت که این پناه گاه را گسترش دهید و وسفت آن را زیاد نمایید. شما میبایست با تعداد کمی از افراد که زنده مانده اند وارد پناه گاه شوید و زندگی خود را در آن جا ادامه دهید  در ابتدای کار این پناه گاهتان به حز نیروگاهی برای تامین نمودن آب و برق چیزی ندارد و اندکی غذا نیز در اختیار شما قرار گرفته است. حال باید به مهم بودن نقشتان به عنوان رئیس و هدایت گر این پناه گاه پی برده باشید.

بازی Fallout Shelter
بازی Fallout Shelter

با ادامه مقاله سگ و گربه در بازی Fallout Shelter برای همراهی بازیکنان همراه باشید

اگر شما تاکنون یکی از نسخه های این مجموعه را تجربه کرده باشید، می دانید که شخصیت اول بازی دارای توانایی های خاصی از قبیل احساس، جذبه، تحمل  قدرت و سرعت و چالاکی و هوش و مقداری شانس می باشد. شما در این بازی هرف اصلیتان قطعا جنگ و نبرد و خون ریزی و قدرت نمایی نیست و بلگه هدف اصلیتان مدیریت و جلو بردن یک استراتژی خاص و ویژه برای ساختن یک زندگی ایده آل تر و بهتر می باشد. این بازی در کل یک بازی استراتژی فوق العاده به حساب می آید و مدیریت جمع آوری و ذخیره نمودن چیز هایی که نیاز دارید همه بر عهده ی شما است و این به نحوه ی تفکر و هوش و ذکاوت شما و نحوه ی چیدمان آن ها بستگی دارد. چیزی که در این بازی اهمیت دارد این است که ویژگی ها و توانایی های افرادتان را بشناسید و به آن بها دهید و اگر غیر از اسن عمل کنید و این توانایی ها و ویژگی ها را نادیده بگیرید و خودخواهانه عمل نمایید، قطعا چیزی از پناه گاهتان باقی نمی ماند و همگی از بین خواهید رفت.

یکی از نکات مهم در این بازی توجه نمودن به جزئیات بازی و جزئیات در ساختن پناه گاه می باشد. شما در ابتدا فقط می توانید چیز های ضروری برای زنده ماندن را فراهم نمایید اما هر چه که در بازی پیش می رویم قطعا می توانید افراد بیشتری را به گروه خود جذب نمایید و به آن ها پناه دهید و به نحوی پناه گاه خود را گسترش می دهید و می توانید به مرور به ساخت پایگاه های گوناگون و حتی آزمایشگاه و ساخت مدرسه مشغول شوید و در بازی پیشرفت نمایید.

از نکات مثبت این بازی این است که نیازی نیست برای این بازی پولی خرج کنید و تمامی بخش های این بازی برایتان باز است و شما می توانید با تلاش بیشتر، پول رایج در این بازی را کسب نمایید و رشد و پیشرفت خود را در این بازی افزایش نمایید و حسابی از این بازی لذت ببرید.

در مورد گرافیک و جلوه های بصری بازی نیز باید بگوییم که برای صفحه نمایش های کوچک بسیار خوب و قابل قبول است. نمای اصلی اتاق ها به همراه جزئیات آن ها به خوبی در بازی مشخص است و نمی توان به آن ایرادی وارد کرد. یکی از نکات جالب بازی این است که شما می توانید با افزایش سطح و پیشرفت خود، شکل و شمایل اتاق ها را نیز عوض کنید و آن ها را حرفه ای تر طراحی کنید. نکته جالب دیگر این است که مثلا اگر شما دو اتاق یکسان و مشابه در کنار هم داشتید، می توانید آن ها را با هم ادغام کنید و فضا و محیطی بزرگتر را برای پناه گاهتان مهیا نمایید. تمام این ها باعث می شود که فضای بازی از آن یکنواختی و تکراری بودن خارج شود و بازی با تنوع هاب گوناگونی همراه شود.

در کلام آخر باید بگوییم که این بازی استراتژیک به خودبی توانست هواداران و علاقه مندان خود را راضی نگه دارد و در تمامی بخش ها توانست رضایش بخش و قابل قبول عمل نماید. چیزی که در این بازی اهمیت دارد توجه کردن به مهارت های هم تیمی ها و افراد پناه گاهتان است و با مدیریت کردن عالی می توانید این پناه گاه را گسترش و توسعه داد و در بازی پیشرفت نمود. قطعا تجربه ی بازی Fallout Shelter برای مخاطب، تجربه ای شیرین و گران بها خواهد بود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =