حضور لیگ چین به احتمال زیاد در بازی FIFA19 کمپانی Electronic Arts

بازی FIFA19 کمپانی Electronic Arts

در بازی FIFA 19 کمپانی Electronic Arts باید منتظر اضافه شدن لیگ چین به این لیست باشیم. کشور چین با دارا بودن جمعیت بسیار زیاد، سرمایه گذاری های گسترده بر روی ورزش فوتبال و در اختیار داشتن ستاره های بزرگی که در این کشور بازی می کنند.

بازی FIFA19 کمپانی Electronic Arts
عکس بازی FIFA19 کمپانی Electronic Arts

فیفا هر ساله تلاش کرده که تیم های جدید و معتبر و همچنین رقابت های قدرتمند را که در دنیای فوتبال حرفی برای گفتن دارند را لایسنس کند. در سال های اخیر فوتبال توانسته در بسیاری از کشور ها پیشرفت خوب و موفقی داشته باشد. این ورزش به خصوص در کشور های آسیایی شاهد رشد زیادی بوده و با توجه به اینکه سالانه بخش زیادی از نسخه های فیفا را مردم آسیا که از هواداران مصمم این رشته هستند خریداری می کنند.
الکترونیک آرتز (Electronic Arts) سعی کرده توجه زیادی به تیم ها و لیگ های معروف این قاره که طرفداران زیادی را نیز به همراه دارند داشته باشد. در نسخه ی قبلی یعنی فیفا ۱۸ ما شاهد حضور نمایندگان قاره ی آسیا با تیم های ملی چون کره جنوبی، ژاپن و عربستان بودیم. اکنون در فیفا ۱۹ باید منتظر اضافه شدن لیگ چین به این لیست باشیم. کشور چین با دارا بودن جمعیت بسیار زیاد، سرمایه گذاری های گسترده بر روی ورزش فوتبال و در اختیار داشتن ستاره های بزرگی که در این کشور بازی می کنند.
می توانست انتظار همچین چیزی را به زودی داشته باشد. در سال های اخیر چین موفق شده بود با سرمایه گذاری های گسترده بر روی این ورزش بسیاری از بازیکنان حرفه ای را از سراسر جهان به تیم های خود منتقل کنند حتی بازیکنانی که بسیار جوان و موفق بودند نیز نمی توانستند نسبت به پول پیشنهادی این کشور خود داری کنند. اکنون در آخرین اخبار مربوطه به این بازی، قرار بر این است که سوپر لیگ چین در فیفا ۱۹ حضور داشته باشد.
هرچند این خبر را به طور رسمی از سوی Electronic Arts هنوز دریافت نکرده ایم اما در رویداد Animation Comic Game Hong Kong که قابل اعتماد می باشد طی یک بیانیه ی منتشر شده اعلام کرده که به طور رسمی حضور سوپر لیگ چین را در فیفا ۱۹ تایید می کند. با اضافه شدن سوپر لیگ چین به بازی فیفا ۱۹ به این معنا می باشد که پس از این در فیفا شاهد ستاره هایی همچون پله، هالک، اسکار، پائولینیو و رامیز که در لیگ چین حضور دارند خواهیم بود.

بازی FIFA19 کمپانی Electronic Arts
عکس بازی FIFA19 کمپانی Electronic Arts

با توجه به عمل Electronic Arts، این کمپانی انتظار بالا رفتن فروش بازی خود را دارد چرا که پس از این بازیکنان چینی بیشتری به سمت فیفا ۱۹ خواهند رفت. طبق اخبار منتشر شده حدود ۹ لیگ مشخص شد تا در بازی یفا ۱۹ قرار بگیرند. تمام تیم های موجود با چهره های کاملا واقعی بازیکنان، اسم و لباس های خودشان ظاهر خواهند شد که به جذابیت این بازی می افزاید.
در رابطه با لیگ ایران هیچ وقت شایعه ای از اضافه شدن این تیم به فیفا نیز وجود نداشته، حتی با توجه به نظر سنجی های غیر رسمی در سایت های مختلف موجود و جامعه کاربری گسترده ی فیفا در ایران نیز حرفی مبنی بر این که لیگ کشورمان به فیفا اضافه شود وجود نداشته است.

در فیفا ۱۹ شاهد برخی صحنه های فانتزی و جالبی هستیم که ظاهرا امکانات جدیدی را نیز شامل می شود. یکی از این ویژگی ها در FIFA 19 حالت House Rule می باشد که در آن رقابتی ۱۱ در برابر ۱۱ نفر شکل می گیرد و در این حالت به مبارزات Battle Royal شباهت دارد.
همچنین در یک قسمت دیگر افزوده شده به این بازی No Rules وجود دارد به این معنا که شما می توانید بدون در نظر گرفته شدن خطاها به راحتی بازی خود را دنبال کنید. بازی FIFA 19 بر روی کنسول های پلی استیشن ۴، نینتندو سوئیچ ،ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم پی سی قابل دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + ده =