بلاگ

بازی Framed برای سیستم عامل های اندروید و ای او اس

بازی Framed

بازی Framed به دلیل خلاقیت و نو ـوری هایی که در آن استفاده شده است برای کاربران بسیار جالب بود و مخاطبان بسیاری را مجذوب خود کرد.

بازی Framed

بازی Framed

بازی Framed برای سیستم عامل های اندروید و ای او اس

بازی Framed برای سیستم عامل های متناسب با گوشی های هوشمند android و iphone طراحی شده است که به مدت یک هفته در اپلیکیشن اپ استور بصورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفت.
این بازی که توسط استودیو نودل کیک ساخته شده است که کاربران می توانند این بازی مناسب با پلتفرم اندروید و آیفون را با قیمتی مناسب دانلود و نصب کنند، اما اپ استور جهت تبلیغ و جذب کاربران بیشتر دانلود این بازی را به مدت یک هفته رایگان گذاشت. امر برای کاربران گوشی های هوشمند ios بسیار خوشحال کننده بود چون می توانستند این بازی را به راحتی بر روی گوشی خود بصورت رایگان نصب کنند
این بازی که یکی از بازی های منحصر به فرد و سرگرم کننده کاربران شناخته شده است سبک پازل مانند با تم های متفاوت را دارد که کاربر باید با توجه به داستان های متداول بازی را به پیش ببرد.
افرادی که تجربه این بازی منحصر به فرد را داشته اند این بازی را به عنوان یکی از بهترین بازی ها و خاصترین بازی ها معرفی کرده اند که بر روی پلتفرم گوشی های هوشمند قابل اجراست.
این بازی یکی از بازی های خلاقانه ای می باشد که استودیو سازنده آن در چند سال گذشته آن را منتشر و عرضه کرده است. این بازی بلافاصله پس از فروس خروجی و بازدهی خوبی را به همراه داشت به گونه ای که نسخه های زیادی از این بازی به فروش رسید.
کمپانی سازنده پس از مشاهده این استقبال گرم و خروجی بازی تصمیم گرفت که این بازی را توسعه دهد و نسخه های بعدی آن را منتشر کند و یا این بازی را به شکل نسخه کامل تر برای کاربران ارائه دهد.
این بازی توسط استودیو استرالیایی به نام Loveshack ساخته شده است که در سال ۲۰۱۴ در دسترس کاربران قرار گرفته است. نسخه منتشر شده این بازی بر روی گوشی های هوشمند android و آیفون قابل اجرا و پشتیانی بود. این بازی که پس از عرضه آن در عرصه گیم مورد توجه افراد بسیاری از جمله منتقدین و گیمرهای این نوع سبک بازی قرار گرفت.
این بازی برای افراد مشهوری همانند هیدئو کوجیما، سازنده بازی Metal Gear نیز بسیار جالب و منحصر به فرد بود. بازی Framed به عنوان یکی از بهترین بازی های گوشی های هوشمند در چند سال گذشته می باشد. بازی Framed به دلیل خلاقیت و نو ـوری هایی که در آن استفاده شده است برای کاربران بسیار جالب بود و مخاطبان بسیاری را مجذوب خود کرد.
محیط این بازی پازلی که جدید می باشد متشابه به کتاب های کمکی است. این بازی که در چند سال بعد از منتشر شدن نسخه اولیه آن نسخه دوم آن با نام Framed 2 در دسترس کاربران مخاطبان آن قرار گرفت که داستان آن در مورد یک کشتی می باشد که حمل کننده اشیای گرانبها و ارشمندی می باشدکه بسیار عجیب و مرموز می باشد. این بازی به شرح زیر است؛
فردی سیاه پوش که در حال جابه جایی اینشی با ارزش است مدام در حال فرار می باشد که از دست پلیس و دیگر افراد گانگستری به دور باشد. فریم های این بازی مختلف و درهم است. گیمر باید به گونه ای بازی را به پیش ببرد که با چیدمان درست فریم ها قرد سیاه پوش به راحتی می تواند از دست پلیس ها فرار کند.
در هر مرحله از این بازی پازلها و چالشهای متفاوتی وجود دارد که گیمر با چیدمان درست و چرخاندن فریم ها مسیر درست را برای فرد سیاه پوش پیدا می کند ولی در صورت انتخاب مسیر غلط فرد سیاه پوش توسط پلیس یا دیگر افراد گانگستر به دام می افتد. در این بازی تنها یک شخصیت سیاه پوش وجود ندارد بلکه یک خانم سیاه پوش نیز وجود دارد که به کمک او می آید.
خانم سیاه پوش به فرد کمک می کند که در انتخاب مسیر و چرخش فریم ها بهتر تصمیم بگیرد تا فرد سیاه پوش بتواند محموله مورد نظر را از دست دشمنان دور نگه دارد. در واقع برای کنترل بهتر بازی خانم سیاه پوش به کمک فرد سیاه پوش می آید. و گیمر وظیفه کنترل کردن این دو شخصیت بازی را به طور همزمان بر عهده دارد.
یکی از مزایایی که این بازی دارد سازگاری آن با انواع گوشی های هوشمند از جمله آیفون، آیپد، تبلتو دیگر انواع گوشی با سایزهای مختلف می باشد که به راحتی گیمر می توان بازی را نصب کند و تجربه این بازی را بدست آورد. علاوه بر این موارد انتخاب هر کدام از این پلتفرم ها برای این بازی بر عهده خود بازیکن می باشد.
گرافیکی که در این بازی به کار رفته بسیار بالاست که این بازی به صورت انیمیشن دو بعدی و پویا، سیاه و مرموز در دسترس گیمرها قرار قرار گرفته است، این طراحی استفاده شده در بازی باعث می شود که کاربران در بازی حس و حال بازی را بیشتر در کنند چون محیط اسرار آمیز بازی موجب می شود که کاربران بیشتری به بازی جذب شوند.
استودیو سازنی بازی یعنی لاوشک توانسته که در هنگام تولید بازی بافت ها و جزئیات گرافیکی قابل رویتی را در بازی به کار ببرد، اصولاً کمتر سازنده بازی بر روی گرافیک بازی تمرکز می کند و برای آن وقت می گذارد به خصوص برای بازی های گوشی های هوشمند
یکی از نقاط قوتی که در بازی Framed 2 وجود دارد موسیقی می باشد که در بازی به کار رفته است. این موسیقی باعث هیجان بیشتر در بازی می شود و به گیمر حس و حال تعقیب و گریزی را منتقل می کند که فرد سیاه پوش باید از دست دشمنان فرار کند و یا به صورت مخفیانه و محتاط عمل کند.

بازی Framed

بازی Framed

بازی Framed 2 نیز دقیقاً مثل نسخه اولیه بازی بازدهی خوبی را به همراه داشت. این بازی نیز از دسته بازی های خلاقانه و سرگرم کننده ای می باشد که هر مخاطبی را به سمت خود می کشاند.. امروزه کاربران بیشتر از هر موضوعی به دنبال تفریحات و سرگرمی های می روند که هیجان خاصی را به دنبال دارد که خوشبخانه این بازی نیز با طراحی اسرارامیزی که در گرافیک آن به رفته است این حس و حال را به کاربران منتقل می کند.
استودیو لاوشک با حل کردن مشکلات کمی که در نسخه اولیه این بازی وجود داشت و اضافه کردن قسمت های بیشتری به بازی توانسته این بازی را به عنوان یکی از بهترین بازی های دهه گذشته معرفی کند.
این بازی به صورت نسخه های اندروید و آیفون در فروشگاه های گوگل پلی و اپ استور قرار گرفت که کاربران برای دانلود آن باید مقدار اندکی هزینه می کردند اما اپ استور این امکان را به کاربران خود داد که به مدت یک هفته این بازی را بصورت رایگان دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 17 =