پرداخت به جزئیات و بررسی بازی God eater 2 Rage burst

بازی God eater 2 Rage burst

بازی God eater 2 Rage burst که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد نسخه ای اصلاح شده برای کاربران انگلیسی زبان است از بازی God eater 2 که در نوامبر سال ۲۰۱۳ برای اولین بار شرکت Bandai Namco Entertainment آین بازی را که توسعه آن به عهده Shift بوده است منتشر کرد و این بازی خود قسمت دوم از خانواده بازی های God eater است.

بازی God eater 2 Rage burst
بازی God eater 2 Rage burst

بازی God eater 2 Rage burst که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد نسخه ای اصلاح شده برای کاربران انگلیسی زبان است از بازی God eater 2 که در نوامبر سال ۲۰۱۳ برای اولین بار شرکت Bandai Namco Entertainment آین بازی را که توسعه آن به عهده Shift بوده است منتشر کرد و این بازی خود قسمت دوم از خانواده بازی های God eater است. نسخه اولیه بازی برای کنسول های PS vista و PS portable   منتشر شد ولی نسخه دوم آن که در آمریکای شمالی و اروپا منتشر شد برای PS4 و PS vista و Windows به عرضه رسید.

نسخه Rage burst بازی نسبت به نسخه Resurrection کاملا برتری دارد و بازی بسیار بهتر است حتی بعد از این که تعدادی از ویژگی های جدید آن نیز به این نسخه قدیمی تر بازی نیز منتقل شد و در پکی برای آن عرضه شد. با این وجود هنوز هم ویژگی هایی مانند رنج گسترده تر اسلحه های بازی ، شخصیت های جدید متنوع که به تازگی معرفی شدند ، سیتم مهارتی جدید به نام NPC ، معرفی حالتی جدید در بازی به نام حالت شکارچی ( Predator ) و همچنین دیگر مشخصه های از قبل موجود در بازی که بهبود یافته اند و در مجموع قدرت بازی را افزایش چشم گیری داده اند.

ویژگی جدیدی در بازی به نام هنر خون ( Blood Arts ) است که مجموعه از توانایی های قدرتمند جدید است در قالب یک مفهوم جدید در بازی به نام درخت توانایی ( talent tree ) برای هر نوع از سلاح های ضد خدایان است که خیلی از توانایی ها در ابتدا برای سلاح غیر فعال هستند. این ویژگی ها و توانایی ها باید با مبارزه با دشمنان قدرتمند و انجام فعالیت های خاصی در بازی مانند انجام یک سری خاص از حملات به ترتیب و پشت سر هم یا حمله به نقطه ضعف اصلی یکی از حریفان خود در مبارزات  و به وجود آوردن لحظات خاصی در بازی ، آزاد شوند و از آن پس آن توانایی و بخش مربوط  به آن در درخت توانایی هاب آن اسلحه آزاد می شود. بعد از آزاد شدن توانایی استفاده از آن دیگر نیاز به فعالیت خاصی ندارد و می توان از آن به صورت معمول استفاده کرد . این توانایی ها برای اسلحه های مختف توانایی های مفید متفاوتی را در بر می گیرد برای مثال در بخش شمشیر های کوتاه توانایی وارد کرئن ضربه های پشت سر هم سریع در بازی بسیار مفید است اما در اسلحه ای مانند یک شمشیر بلند ضربه های طراحی شده برای پوشش دادن ضعف اسلحه در وارد کردن ضربه در مبارزات رو در رو ، می تواند به کاربر بازی کمک بزرگی بکند.

بازی God eater 2 Rage burst
بازی God eater 2 Rage burst

با ادامه مقاله پرداخت به جزئیات و بررسی بازی God eater 2 Rage burst همراه باشید

بخش هنر های خون عمق تازه ای به سبک اکشن و مبارزات بازی God eater اضافه کرده است  که با توجه به بازی هایی در همین سبک و رقبای بازی در بازار عملی بسیار هوشمندانه و کاملا لازم است. آزاد و انتخاب کردن هنرهای خون جدید دامنه جدیدی از انتخاب ها را به کاربر می دهد و متعهد ماندن بازیکن به سبک خاصی از بازی و نوع خاصی از اسلحه ها باعث می شود شما در بخش درخت توانایی مربوط به آن سبک و اسلحه ها رشد بیشتری داشته باشید و در آن قسمت انتخاب های مهیج زیادی داشته باشید. البته این ویژگی بازی به هیچ وجه از دسترسی پذیری بازی ونمی کاهد.

پس از تمام رشد های بازی در زمینه مکانیک بازی و امکانات اکشن آن چیزی که شاید می توانست از کیفیت بیشتری برخوردار بود بخش محتوایی قسمت جدید بازی است که داستان آن با فاصله کمی پس از پایان قسمت اول آن در بازی Resurrection ادامه می یابد. داستان و حوادث بازی در شاخه ای بزرگ و به اندازه یک شهراز نقشه اولیه بازی که Fenrir نام داشت شکل میگیرد که بخش جدید Friar نام دارد. بازیکنانی که بازی را شروع می کنند به عنوان یک تازه ئارد در جوخه ای ویژه و جدید در میان God eaters به نام بخش خون ( Blood unit ) وارد می شوند . داستان بازی که در صحنه های بین ماموریت ها و پس از مبارزه ها به کاربر گفته می شود همانند آنچه در بازی اول دیدیم داستان بسیار غنی ای نیست و جزئیات درگیر کننده زیادی ندارد که بازی را به جای اینکه به عنوان یک داستان مستقل معرفی کند ، این حس را به کاربر منتقل می کند که تکراری سطحی از بازی اول است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 14 =