اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

ثبت رکورد یک میلیارد بازدید در یوتیوب به بازی God of War PS تعلق گرفت

بازی God of War PS

بازی God of War PS که توسط کمپانی سانتا مونیکا منتشر شده است در یک خبر مهم اعلام کرد که بازی God of War در یوتیوب رکورد دیده شدن را شکسته است. طبق اعداد و ارقام از تاریخ انتشار بازی یعنی ۳۱ فروردین تا یک ماه ۷۲۸ نفر از این بازی دیدن کرده اند که این مقدار تا پایان مرداد ماه به یک میلیارد هم می رسد به همین خاطر لقب بازی رکوردار را از آن خود کرده است.

بازی God of War PS

بازی God of War

بازی God of War PS که توسط کمپانی سانتا مونیکا منتشر شده است در یک خبر مهم اعلام کرد که بازی God of War در یوتیوب رکورد دیده شدن را شکسته است. طبق اعداد و ارقام از تاریخ انتشار بازی یعنی ۳۱ فروردین تا یک ماه ۷۲۸ نفر از این بازی دیدن کرده اند که این مقدار تا پایان مرداد ماه به یک میلیارد هم می رسد به همین خاطر لقب بازی رکوردار را از آن خود کرده است.
البته ناگفته نماند که بازی God of War بعد از بازی های Fortnite و Minecraft رکورد بیشترین دیدار را دارد. علاوه بر این بازی God of War یکی از پر فروش ترین بازی های ماه اوریل را داشت و طبق امار در سه روز اولیه ی ارائه شده ۳.۱ میلیون نسخه از آن به فروش رسیده است و این عدد تا اخر ماه به ۵ میلیون افزایش داشته است. بازی God of War هم اکنون در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

نگاهی به بازی God of War
بازی God of War PS از جمله بازی های پرطرفدار پلی استیشن است. در واقع سانتا مونیکا این بازی را تا به امروز در نسخه ها و مخصوص کنسول های نسل ششمی و هفتمی نیز ارائه داده بود اما در نسخه ی جدید این بازی سنگ تمام گذاشته است. این نسخه بعد از۵ سال با کلی مراحل نفس گیر برای بار دیگر به میان بازی کنندگان بازگشته است. یک تفاوت این نسخه کم شدن صحنه های خشن نسبت به نسخه های پیشین است.
کاراکتر اصلی بازی یعنی کریتوس نیز بسیار تغییر کرده است و با کنترل خشم خود سعی در ایفای نقش پدری دارد. پسر کریتوس آترئوس نام دارد. کریتوس همراه با همسر و پسر کوچکش به یک منطقه ی ارام و بی حاشیه نقل مکان کرده اند. جهان نورس محل جدید زندگی آن ها در ظاهر ارام و بی دردسر است. در این نسخه دیگر خبری از خدایان متعدد و جنگ آن ها نیست در عوض داستان جدید با دشمنان جدید در انتظار شماست. 

بازی God of War PS

بازی God of War

با ادامه مقاله ثبت رکورد یک میلیارد بازدید در یوتیوب به بازی God of War PS تعلق گرفت همراه باشید

داستان از مرگ همسر کریتوس آغاز می شود او وصیت می کند که باید خاکستر او را همسرو فرزند دلبندش با خود حمل کنند تا به قله ی یک کوه برسانند. پیش از این آترئوس در محضر پدر آموزش می بیند تا مبارزه را بیاموزد و بتواند در صورت رخداد یک خطر از خود محافظت کند. شاید با خودتان بگویید تا به اینجای داستان خبری از هیجان نیست ولی باید وارد بازی شوید تا اتفاقات غیر منتظره ی بازی قدرت نفس کشیدن را از شما بگیرد.
این نسخه نیز همانند نسخه های پیشین با خلاقیت خاصی طراحی شده است. شما در این نسخه کاملا مایلید تا قدم های خود را انتخاب کنید و در مراحل بزرگ و متفاوتی پیش روی کنید.
بعضی مراحل بازی God of War PS باید با حل کردن معماهای مطرح شده پشت سر گذاشته شوند. معماهای بازی در درجات سختی و آسانی در مراحل قرار داده شده اند. به راحتی حل شدن بعضی از معماها یک نقص کوچک در بازی به حساب می آید البته در مقابل برخی از این معماها در صورت اشتباه حل شدن می تواند مرگ بار باشد. همچنین با حل کردن بعضی از معماها می توانید به صندوق های دست پیدا کنید که آیتم های خاصی در آن ها وجود دارد.

جزئیاتی که در محیط های بازی طراحی شده اند علاوه بر زیباتر کردن طراحی بازی برای هدف های خاصی استفاده می شوند پس باید با چشم باز به همه جا بنگرید. از همه ی این بحث ها که بگذریم به بحث جذاب بازی یعنی صدا گذاری می رسیم که با کاراکترها سازگاری بسیار خوبی دارد. برخی با دیدن آترئوس فکر می کنند که با یک کاراکتر فرعی دست و پا گیر طرف هستند، اما باید توجه داشته باشید که او یکی از مهم ترین کاراکترهای بازی است حتی مهم تر از کریتوس.
اگر آترئوس نباشد در مراحل معمایی گیر می افتید. علاوه بر آن او راوی داستان است. به جز آترئوس و کریتوس کاراکترهای جدیدی به چشم می خورد از حمله جادوگر و میمیر. میمیر یک فرد باهوش است که نقشه های عملیاتی را می کشد. هیولاهایی همچون غول های بزرگ و مارهای وحشتناک عظیم الچثه می تواند باعث ترس شما بشوند.
حال تصور کنید تمامی این مراحل با یک موسیقی متن فوق العاده ترکیب شود می تواند آدرنالین خون شما را به اوج برساند.
اما سلاح؛ سلاح شما در بازی God of War PS برخلاف نسخه ی پیشین که یک شمشیر بزرگ بود یک پتک فوق العاده و جادویی است این پتک شباهت زیادی به پتک ثور خدای آذرخش دارد. می توانید هر وقت که به آن نیاز داشتید به طرف خود فراخوانید. پس بازی را تجربه کنید تا شاهد داستان پدر و پسری باشید که در جستجوی هیجان به دل کوه زده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 8 =