بازی God of War Ragnarok احتمالاً یک عنوان بین نسلی خواهد بود

بازی God of War Ragnarok

از زمان انتشار رسمی بازی در سال گذشته، چیزهای زیادی درباره آن نشنیدیم. حتی نمی‌دانیم اسم بازی جدید God of War قرار است Ragnarok باشد یا خیر. با این حال، دیوید جف، توسعه ‌دهنده قبلی Santa Monica که در برخی از پروژه‌های قبلی God of War شرکت داشت، معتقد است که بازی جدید یک عنوان بین نسلی خواهد بود.

دیوید جف در طول استریم خود از God of War 2018، به سؤال طرفداران درباره پلتفرم‌های بازی God of War Ragnarok پاسخ داد. او بیان کرد که مطمئن است این بازی در پلی ‌استیشن ۴ و همچنین پلی ‌استیشن ۵ در دسترس خواهد بود. البته، این هیچ ‌چیزی را تأیید نمی‌کند. زیرا جف احتمالاً هیچ ارتباطی با روند توسعه بازی جدید ندارد. اما اگر نظرش درست باشد اصلاً تعجب ‌برانگیز نخواهد بود.

همانطور که جف بیان کرد، جیم رایان، رئیس و مدیر عامل Sony Interactive Entertainment تأیید کرده است که در تلاش هستند حداقل تا چند سال آینده از پلی ‌استیشن ۴ پشتیبانی کنند. همچنین، برخی عناوین مانند Marvel’s Spider-Man: Miles Morales و Horizon 2: Forbidden West به پلی ‌استیشن ۴ خواهند آمد. در نتیجه جای تعجب نخواهد بود که بازی God of War Ragnarok هم یک عنوان بین نسلی شود. به خصوص با توجه به اینکه قرار است امسال راه ‌اندازی شود.

نسخه پلی استیشن ۵

البته، نسخه پلی ‌استیشن ۵ همچنان با تصاویر بهینه شده و ویژگی‌های DualSense تجربه بهتری ارائه می‌دهد. اما با وجود Spider-Man: Miles Morales، به نوعی تأیید شده است که خلأ گرافیکی برای بازی‌های پلی ‌استیشن ۴ و پلی ‌استیشن ۵ در مورد تصاویر و حداقل در این مورد، خیلی بزرگ نیست. اگر بتوانیم نگاهی به تفاوت‌های بین نسخه‌های پلی ‌استیشن ۴ و پلی ‌استیشن ۵ Guerrilla Games’ Horizon 2: Forbidden West بیاندازیم، می‌توانیم بهتر قضاوت کنیم.

دنبال ۲۰۱۸ بازی God of War در استودیو Santa Monica در دست ساخت است و احتمالاً در نیمه دوم امسال راه ‌اندازی خواهد شد.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =