مینی کوپر به بازی Gran Turismo 6 طی یک به روزرسانی اضافه می شود

بازی Gran Turismo 6

شما در این بازی شاهد حضور اتومبیل MINI Clubman Vision Gran Turismo 6 خواهید بود که برای نخستین بار در این بازی حضور یافته است. اگر به این اتومبیل علاقه مند می باشید باید بدانید که پس از بروزرسانی مربوطه می توانید این اتومبیل را از بخش تنظیمات بازی خریداری نموده.

بازی Gran Turismo 6
بازی Gran Turismo 6

مینی کوپر به بازی Gran Turismo 6 طی یک به روزرسانی اضافه می شود

حتما تا به حال شده است که با یک بازی ای مواجه شوید که قبلا تعریفش را از این و آن زیاد شنیده باشید و یا حتی بدانید که در زمینه آن بازی هیچ بازی دیگری نمی تواند وارد میدان رقابت با آن شود. در این مقاله می خواهیم در مورد یکی از نسخه های چنین بازی هایی به بررسی بپردازیم و ببینیم که این بازی چه ویژگی هایی داشته است که موجب کنار زدن همه رقیبانش شده است. این بازی که Gran Turismo نام دارد، سر و صدای زیادی را از همان ابتدا از آن خود کرد و هرچه که زمان پیش می رفت هیچ بازی ای پیدا نمی شد که بتواند جایش را بگیرد و از محبوبیت آن کم کند. در نتیجه همواره شاهد جذب طرفداران زیادی برای این بازی بوده ایم و هستیم. بنابراین اگر مایلید تا بیشتر در مورد این بازی بدانید، به شما پیشنهاد می دهیم که در ادامه همراه ما باشید.

مینی کوپر جدید در بروزرسانی جدید در بازی Gran Turismo 6

همانطور که می دانید بروزرسانی ها تغییرات نسبتا زیاد و رضایت بخشی را به بازی اضافه می کنند که می توان از آنها به عنوان بهبود در روند اجرای بازی یاد کرد. از جمله تغییراتی که به دنبال این بروزرسانی برای بازی Gran Turismo 6 ایجاد می شود، می توان به تغییراتی که در اتومبیل ها اعمال می گردد نام برد. شما در این بازی شاهد حضور اتومبیل MINI Clubman Vision Gran Turismo 6 خواهید بود که برای نخستین بار در این بازی حضور یافته است. اگر به این اتومبیل علاقه مند می باشید باید بدانید که پس از بروزرسانی مربوطه می توانید این اتومبیل را از بخش تنظیمات بازی خریداری نموده و از آن در طول بازی استفاده کنید و لذت ببرید. اما اگر نسبت به این اتومبیل و همچنین خرید آن علاقه ای از خود بروز نمی دهید، در صورت تمایل می توانید از خرید آن چشم پوشی کرده و با پیش بردن بازی به مراحل جلوتر، آن را دریافت نمایید. تنها نکته ای که در رابطه با این موضوع وجود دارد، این است که این اتومبیل تنها در یک بازه زمانی فعال می باشد و شما اگر تمایل دارید تا آن را داشته باشید، باید بدانید که اگر برای بدست آوردن آن عجله نکنید، ممکن است که شانس بدست آوردن آن را به راحتی از دست بدهید. از جمله اتومبیل های دیگری که به بازی افزوده می شود، می توان به اتومبیل Mid-Field Raceway اشاره نمود که تنها برای ششمین نسخه این عنوان در نظر گرفته شده است و بنابراین یک اتومبیل جدید در نظر گرفته می شود.

از جمله تغییرات دیگری که به دنبال این بروزرسانی برای بازی Gran Turismo 6 اعمال می گردد، می توان به بخش رنگ کردن اتومبیل ها اشاره نمود. شما از این پس می توانید هر بخش از اتومبیل خود را که تمایل دارید، مثلا مثل بخش عقبی اتومبیل خود را، به طور گسترده تری رنگ کنید. یعنی می توانید به صورت سفارشی برای بخش هایی که در گذشته امکان رنگ کردنشان وجود نداشت، وقت بگذارید. برای دسترسی به این قسمت تنها کافی است که به بخش تنظیمات رنگ بندی اتومبیل ها مراجعه کرده و مطابق سلیقه خود اتومبیلتان را رنگ کنید و به زیبایی آن بیافزایید.

بازی Gran Turismo 6
بازی Gran Turismo 6

عدم توانایی انتخاب اتومبیل در ابتدای بازی

شما زمانی که تصمیم بگیرید بازی را شروع کنید، متوجه می شوید که بازی با وجود اینکه مقداری پول در اختیار شما قرار داده است اما نمی گذارد که شما توانایی انتخاب اتومبیل را از طرف خود داشته باشید. شاید این موضوع در برخورد و نگاه اول به نظر خیلی ها خودخواهانه و بی منطق بنظر برسد. اما خوب که دقت کنید متوجه می شوید که هدف از اعمال چنین حرکتی می تواند سعی در گیج نکردن گیمر داشته باشد. چون شما وقتی وارد بازی می شوید و می خواهید که به سراغ مرحله جذاب و دوست داشتنی انتخاب اتومبیل بروید، با لیست بلند بالایی از اتومبیل های مختلف مواجه می شوید که نمی دانید بهتر است کدامیک را برای اولین مسابقه تان انتخاب نمایید. به همین جهت ساختار بازی به گونه ای طراحی شده که از همان ابتدای ورود شما یک اتومبیل انتخابی برای شما دارد که شما هیچ راهی به غیر از قبول کردن آن را نخواهید داشت. چراکه اگر بخواهید آن را رد کنید در آن صورت مجبور خواهید بود که قید شروع بازی را بزنید. زیرا هیچ انتخاب دیگری پیش رویتان نخواهید داشت. شاید بنظر برسد که این اتومبیلی که به عنوان اولین تجربه مسابقه ای شما در نظر گرفته شده چندان زیبا و خارق العاده نباشد، اما باید بدانید که جای هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت و شما می توانید به مرور و با طی کردن مراحل مختلف و پیروز شدن در آنها به اتومبیل های حرفه ای تر و زیباتری دسترسی پیدا کنید و با لذت بیشتری به ادامه بازی بپردازید.

متوقف شدن بخش آنلاین بازی Gran Turismo 6

در سایت رسمی این عنوان اعلام شد که بخش آنلاین این بازی متوقف خواهد شد. رخ دادن چنین وقوعی موجب بوجود آمدن یکسری مشکلات می شود. از جمله این مشکلات می توان به این موضوع که برخی از بخش های موجود در بازی بسته خواهند شد و دیگر قابل استفاده نخواهند بود اشاره نمود. همچنین با وقوع چنین اتفاقی بسته الحاقی بازی نیز از دسترس خارج می شود و بازیکنان تنها در صورتی می توانستند از آن بسته الحاقی استفاده کنند که قبل از متوقف شدن بخش آنلاین بازی آن را دریافت نموده باشند.

درست است که بازی Gran Turismo 6 دارای چیزی حدود ۱۲۲۶ اتومبیل و همچنین ۱۰۰ پیست مسابقه برای بازیکنان می باشد و به دلیل همین ویژگی ها و همچنین طراحی بینظیری که داشت، مورد استقبال قرار گرفت. اما به دلیل وجود باگ ها و همینطور گلیچ های متعددی که به هنگام عرضه بازی وجود داشت و آنها بیشترین تمرکز خود را بر روی بخش آنلاین بازی گذاشته بودند، این بازی در نهایت نتوانست آنگونه که باید و شاید در انتظار مخاطبان بود، عمل کند و عملکرد مناسبی را از خود بروز دهد.

در انتهای مقاله به شما پیشنهاد می دهیم که از این بازی غافل نشده و از تجربه آن لذت کافی را ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − شش =