بروزرسانی Heists برای برخی از کاربران بازی Grand Theft Auto 5

بازی Grand Theft Auto 5

حالا بالغ بر ۵ سال از انتشار بازی Grand Theft Auto 5 گذشته است. اما این بازی کماکان مورد توجه مخاطبان قرار دارد و هنوز هم نامش در میان برترین و پرفروش ترین بازی های سال می درخشد. به نظر شما چه چیزی موجب شده است تا بازی Grand Theft Auto 5تا این اندازه مورد توجه قرار بگیرد؟ در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا برخی از المان های موثری که موجب شده است بازی Grand Theft Auto 5 تا این اندازه محبوب شود را ذکر کنیم.

بازی Grand Theft Auto 5
بازی Grand Theft Auto 5

دنیای هیچان انگیز و پویای بازی

اکثر گیمرها ارتباط خوبی با بازی های جهان بازی دارند. تصورش را بکنید که شما می توانید با حضور در دنیای یک بازی به هر نقطه ای که می خواهید سفر کنید و دست به کارهای مختلف بزنید. باز بودن دست مخاطب در زمان پیش روی در میان اتفاقات بازی واقعا جذاب و امیدوارکننده است.

دنیای این بازی واقعا گسترده است و از گرافیک بسیار بالایی هم بهره مند است.  اگر چه این عنوان برای کنسول های نسل هفتمی تدارک دیده شده بود، اما به قدری در بخش گرافیک حرفه ای و قدرتمند ظاهر شده بود که می توانست با عناوین نسل هشتمی رقابت کند.

در این بازی به خوبی به جزئیات توجه شده است و هر چیزی که فکرش را بکنید در بازی مهیا شده است. از انواعع و اقسام انسان ها گرفته تا موجی از حیوانات در طول بازی جای گرفته اند. در بخش هایی شاهد تغییر وضعیت آب و هوایی بازی هستید که بر گیم پلی تاثیر می گذارد. در زمان هایی که باران های شدید شکل می گیرد، دریایی را خواهید دید که بر اثر بارش های پی در پی مواج و خروشان شده است و مردم برای جلوگیری از خیس شدن چترهایی را به دست گرفته اند و به سمت خانه هایشان در حرکت هستند. در صورتی که هوا آفتاب باشد، شرایط بازی به گونه ای دیگر رقم خواهد خورد. در این وضعیت شهروندان به سمت ساحل می روند تا آفتاب بگیرند و یا جت اسکی سوار شوند.

بخش آنلاین بازی

حالا بخش آنلاین بازی ها بسیار مهم تر از قبل شده است. به صورتی که وقتی یک بازی تازه معرفی می شود، کاربران منتظر می مانند تا تیم سازنده اطلاعاتی را در خصوص بخش آنلاین بازی مطرح کند. در مورد بازی Grand Theft Auto V هم دقیقا همین اتفاق افتاد. زمانی که این بازی مطرح شد، گیمرها منتظر مانند تا راک استار اطلاعات دقیق تری برای بخش آنلاین بازی عنوان کند. راستش را بخواهید هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که بخش آنلاین Grand Theft Auto V تا این اندازه قدرتمند باشد.

کمپانی سازنده برنامه های بزرگی برای بخش آنلاین بازی در نظر گرفته بود. این بخش داستان منحصر به فرد خود را داشت و از صدها مرحله مختلف تشکیل شده بود. البته در این میان قابلیت های متنوع دیگری هم گنجانده شده بود که گیمر را برای حضور هرچه بیشتر در این بخش ترغیب می کرد. گیمرها می توانند در این بخش به مسائل متفرقه ای مشغول شوند. به عنوان مثال می توانند افراد مختلف را بکشند و پول هایشان را به جیب بزنند و از پولی که از این راه به دست می آورند یک آپارتمان بخرند و از آن برای خوش گذرانی در کنار دوستانشان استفاده کنند.

در دنیای Grand Theft Auto V به زیر دریا بروید!

بازی Grand Theft Auto 5
بازی Grand Theft Auto 5

دنیای دریایی Grand Theft Auto V هم جذابیت های خاص خودش را دارد. شما می توانید به همان اندازه که از دنیای خاکی Grand Theft Auto V لذت می برید، از دیدن دنیای زیر آن این بازی هم به وجد بیایید. دنیای زیر اب Grand Theft Auto V از جزئیات زیادی ساخته شده است و به گیمر اجازه می دهد تا لباس غواصی بر تن کند و به کشف جزئیات پنهان این دنیا دست بزند.

دزدی، شغل اصلی شماست!

به طور کلی ماهیت اصلی این سری بازی ها بر پایه دزدی می چرخد. اگر نسخه قبلی این بازی را امتحان کرده باشید، حتما دزدی از بانک را به عنوان نقطه عطف نسخه گذشته به یاد می اورید. در Grand Theft Auto V شما هنوز همان دزد گذشته هستید. با این تفاوت که حسابی دستتان باز تر شده است و می توانید برای دزدی های خود بیشتر تصمیم بگیرید. مثلا می توانید برای یک دزدی هوشیارانه تصمیم بگیرد و یا اینکه پس از گروگان گیری و دردسرهای فراوان به دزدی مشغول شوید.

نکته جالبی که راک استار برای دزدی ها در نظر گرفته است، اضافه شدن چندین خدمه به کار است. بدین ترتیب شما می توانید برای اینکه مراحل دزدی با دردسر کمتری پیش برود، از چند خدمه استفاده کنید. نکته جالب اینکه می توانید در پایان ماموریت این خدمه ها را بکشید و سهمشان را بردارید. البته توصیه می کنیم که چنین کاری انجام  ندهید. زیرا این خدمه ها با حضور در ماموریت های مختلف قدرت بالاتری پیدا می کنند و می توانند تاثیرگذاری بهتری داشته باشند.

در کنار شخصیت های اصلی بازی کیف کنید!

شما در Grand Theft Auto V با سه شخصیت جذاب که ترور، فرانکلین و مایکل نام دارند، سر و کار خواهید داشت. هر یک از این سه شخصیت به خوبی شخصیت پردازی شده اند و می توانند شما را با شور و شوق فراوان به دنبال خود بکشند. اگر چه هر سه شخصیت خلافکار هستند، اما ویژگی های منحصر به فردی دارند که تمایل دارید آنها را در بخش های مختلف بازی کشف کنید.

به روزرسانی Heists را فراموش نکنید!

به تازگی یک به روزرسانی تازه برای Grand Theft Auto V در نظر گرفته شده است که Heists نام دارد. افرادی که تمایل داشته باشند تا این به روزرسانی را برای کنسول های نسل هشتمی تهیه کنند، باید این نکته را بدانند که Heists 4.8 گیگابایت حجم دارد. این در صورتی است که همین به روزرسانی در کنسول های نسل هفتمی به ۱.۲ گیگابایت فضا نیاز دارد.

این به روزرسانی تازه در برگیرنده اتفاقات و ماجراهای جالبی است که می تواند دنیای Grand Theft Auto V را گسترده تر کند. بنا بر گفته ها در این به روزرسانی شغل های تازه ای هم جای داده شده است. برای اینکه بتوانید از این به روزرسانی تازه استفاده کنید، باید بتوانید ۵ ماموریت و سرقت آخر بازی را با موفقیت پشت سر بگذارید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =