دنباله بازی Grow Home با نام بازی Grow Up تابستان امسال منتشر می شود

بازی Grow Home

از جذابیت های بازی Grow Up این است که این ربات مهارت ها و توانایی های خاصی دارد که به شما کمک می کند تا همه نقاط سیاره را تحت پوشش خود داشته باشید.

بازی Grow Home
بازی Grow Home

دنباله بازی Grow Home با نام بازی Grow Up تابستان امسال منتشر می شود

می خواهیم دراین مطلب بازی Grow Up را به شما معرفی کنیم. سال گذشته کمپانی یوبیسافت بازی به نام Grow Home را به بازار عرضه کرد؛ در حال حاضر به دنباله این بازی Grow Up را تابستان امسال به بازار فروش می رساند. این خبر مهم را یوبیسافت در کنفرانس خبری که در E3 2016 داشت اعلام کرد.
در مورد بازی Grow Home مطالب بیشتری را برایتان توضیح می دهم. بازی Grow Home که یکسال از انتشار این بازی می گذرد این گونه بود؛ ماجرایی که برای یک شخصیت ربات پیش می آمد را دنبال می کرد، با قابلیت های منحصر به فردی که داشت در سکوی بازی مراحل مختلف بازی را می گذراند.
در حال حاضر کمپانی یوبی سافت دنباله این بازی را در کنفرانس مطبوعاتی که در نمایشگاه E3 2016 داشت،
بازی Grow Up را معرفی کرد و در ادامه انتشار یک تریلر از آن، تاریخ دسترسی به این بازی را تابستان اعلام کرد.
این نوید را به شما می دهم که انتشار بازی Grow Up در نیمه دوم تابستان یا ماه آگوست میلادی برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی خواهد بود.
در کنفرانس یوبیسافت تریلر کوتاهی از این بازی پخش شد که در آن بازگشت B.U.D نام همان رباتی که شخصیت اصلی بازی را برعهده داشت و جثه کوچک او در بازی قبلی به نمایش درآمده بود را شاهد بودیم. جالب است بدانید او در بازی قبلی فضاپیمایی که از آن مراقبت می کرد را این بار در ماه به دنبال آن می گردد؛ اسم این فضاپیما M.O.M نام داشت.
مدتی پیش بازی Grow Home برای رایانه های شخصی منتشر شد و انتشار این عنوان برای کنسول ها کمی همه را شگفت زده کرد زیرا کسی احتمال نمی داد تا زمانی طولانی این اتفاق بیوفتد. ولی حالا سازندگان بازی در خبری که دادند انتشار عنوان این بازی برای کنسول PlayStation 4 بود. تریلر این موضوع را هم پخش کرده اند.
در مورد بازی Grow Home باید این طور بیان کرد که در مورد گیاهی که به نام BUD می باشد که هدفی جز رشد کردن و نجات دادن محل زندگی خود ندارد. البته شما باید در بازی به گیاه BUD کمک کنید تا به قدری رشد کند که بلندتر از همه گیاهان شود تا بتواند محل زندگی خود را نجات دهد. اگر شما نتوانید به BUD در این ماموریت کمک کنید، آینده خوبی در بازی برای BUD به انتظار نمی رود و شکست خواهید خورد.
جالب است بدانید که بازی Grow Home در نسخه رایانه های شخصی نمره خوبی را کسب کرده بود و همچنین توانسته بود با متای ۷۵ به کار خود پایان دهد. سازندگان بازی اعلام کرده بودند که اگر در نسخه رایانه ای به فروش وموقعیتی که مدنظرشان بود نرسیدند بازی را به نسخه های کنسولی نخواهند داد. در حال حاضر با انتشار این عنوان در کنسول PlayStation 4، به نظر می رسد که از فروش نسخه رایانه ای خود راضی بودند که نسخه جدید را منتشر کردند.
در ادامه مطلب بازی Grow Home را به طور کامل برایتان تشریح می کنم.
یک بازی ماجرایی است که از دید فرد سوم شخص روایت می کند. همانطور که قبلا گفته شد شما باید ربات B.U.D را کنترل کنید. این ربات تلاش می کند با جمع آوری دانه هایی که برای یک گیاه بزرگ جثه است، از نابودی سیاره ای که در آن زندگی می کند پیشگیری کند. جالب است بدانید در این بازی شما می توانید آزادانه در محیط بازی به هر شی آویزان شوید و چیزهای جدید را کشف کنید. این بازی گیم پلی مشخصی را دنبال می کند و B.U.D شخصیت اصلی بازی توسط M.O.M که قبلا هم گفته شده فضاپیمای او است راهنمایی می شود.
هیجانات بازی فقط با اتمام ماموریت ها و کسب یک سری از آیتم های مشخص در بازی می تواند افزایش پیدا کند و همچنین شما می توانید در جهان های مختلف بازی با این شرایط راه پیدا کنید.
در مسیر بازی یک سری کریستال های رنگی وجود دارد که شما اگر آن ها را جمع آوری کنید می توانید به مهارت های خود افزوده و بسیاری از توانایی ها را کسب کنید.
در این بازی گیاهان و جانوران عجیبی وجود دارند که ممکن است بلای جان شما باشند و شما باید نهایت تلاش خود را برای دوری از این گیاهان و حیوانات عجیب و غریب انجام دهید.
همانطور هم که قبلا ذکر شد بازی Grow Home توسط کمپانی یوبیسافت ساخته شده و مسئول طراحی هم خود کمپانی بوده است که یک نسخه از آن در سال ۲۰۱۵ برای کنسول ps4 قابل دسترس شده است.
حالا در مورد جذابیت بازی Grow Up که دنباله بازی Grow Home است توضیح می دهم.
بازی Grow Up مانند بازی Grow Home سبک ماجراجویی دارد و کمپانی سازنده هم قبلا ذکر کرده ام که استودیو یوبیسافت می باشد. در این بازی هم باید شما کنترل BUD را انجام دهید البته با این تفاوت که در بازی Grow Up سفینه اش در سفر مشکلاتی را داشته و همین موضوع باعث از بین رفتن سفینه شده و تکه های آن به نقاطی از سیاره های مختلف پخش شده است. شما در این بازی باید به BUD کمک کنید تا بتواند تکه های از دست رفته سیاره را بیابد و به خانه خود برگرداند.
از جذابیت های بازی Grow Up این است که این ربات مهارت ها و توانایی های خاصی دارد که به شما کمک می کند تا همه نقاط سیاره را تحت پوشش خود داشته باشید.

بازی Grow Home
بازی Grow Home

از مهم ترین مهارت هایی که در BUD مشاهده می شود این است که شما می توانید به مکان های مختلف پرش کنید. بنابراین شما با سرعت بیشتری می توانید به دنبال تکه های سفینه بگردید و آنها را پیدا کنید. البته این سرعت زیبایی بازی را دوچندان کرده است.
در آخر به شما پیشنهاد می کنم این دو بازی که برای شما توضیح دادم را برای یک بار هم شده تجربه کنید زیرا با شگفتی هایی رو به رو می شوید که هرگز فراموش نخواهید کرد.
برای دانلود این بازی باید شرایطی در سیستم شما باشد تا نصب شود و آن شرایط این است:
OS: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10(64bit versions)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 460GTv2 or AMD Radeon HD5770(1024MB VRAM)

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =