قابلیت خواندن به بازی Guitar Hero Live اضافه خواهد شد

بازی Guitar Hero Live

بازی Guitar Hero Live همچنین یک نوع جدید از کنترل کننده ی گیتار را به ترکیب اضافه می کند. یکی با شش دکمه به جای معمول آن پنج دکمه ای. دکمه ها در ردیف سه قرار دارند، با ردیف های بالا و پایین متمایز نشسته به طور موازی با یکدیگر. بازیکنانی که به گیتار اصلی عادت کرده اند، با یک سری مشکلاتی رو به رو می شوند.

بازی Guitar Hero Live
بازی Guitar Hero Live

قابلیت خواندن به بازی Guitar Hero Live اضافه خواهد شد

در جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی، خبری اعلام شد که باعث سورپرایز طرفداران بازی Guitar Hero Live بود. خبر از این قرار است که است که استودیوی فری استایل گیمز اقدام به منتشر کردن ویدیویی در رابطه با پروژه های آینده شان کرد که در این ویدیوی منتشر شده از یک قابلیت جدید در بازی Guitar Hero Live مطلع شدیم. این استودیو آمده است قابلیت خواندن را به این بازی اضاف کرده است، اتفاقی که خیلی برای هوداران این بازی خوش حال کننده هست.

خب خالی از لطف نیست که کمی درباره ی این بازی به شما اطلاعات بدهیم و آن را بررسی کنیم که ببینیم ارزش دارد شما آن را تجربه کنید یا خیر. در سال ۲۰۰۵ Guitar Hero یک انقلاب بازی را آغاز کرد و جرقه ای برای ساخته شدن اینگونه بازی ها بود. این بازی سر ما را با ریف های خشن و کمدهایمان را با ابزارهای پلاستیکی پر کرد. سری Guitar Hero از یک نمایش یا اجرای تک نفره به یک گروه کامل و پیشرفته در عرض چند سال رشد کرده است. بعداز گذشت نیمی از یک دهه ما شاهد ورود یک نسخه ی جدید از سری Guitar Hero هستیم، اما اکتیویژن تصمیم گرفته است تا سری محبوب خود را با نام Guitar Hero Live اصلاح کند. Live به ما یک حس بازگشت به فرم سری های پر سر و صدایی می دهد که شامل باس،  درامز و اوازهاست. در اینجا بازیکنان باید تنها یک ابزار را انتخاب کنند که آن هم گیتار هست. بازی Guitar Hero Live همچنین یک نوع جدید از کنترل کننده ی گیتار را به ترکیب اضافه می کند. یکی با شش دکمه به جای معمول آن پنج دکمه ای. دکمه ها در ردیف سه قرار دارند، با ردیف های بالا و پایین متمایز نشسته به طور موازی با یکدیگر. بازیکنانی که به گیتار اصلی عادت کرده اند، با یک سری مشکلاتی رو به رو می شوند. اما این گیتاریست های مجازی مجذوب حتی با استعداد کمی که دارند طولی نخواهد کشید که به این موضوع می کنند. احساس حرکت سیم های مختلف به سمت بالا و پایین و همچنین چپ و راست، یک حس مناسب و واقعی را به واقع گرایی اضافه می کند که سخت است این موضوع و موضوع لذت بردن از استاد شدن در این کار، نادیده گرفته شود. رفته رفته نگرش ها به راک اند رول به نسبت نسخه ی قبلی بیش از حد بالا رفته است. بازیکن در بازی آواتارهای بیش از حد متحرک پیدا نمی کند. آن ها توسط یک سبک بصری بسیار مینیمال جایگزین شده اند که خیلی نسبت به کارهای دیگر ساده است. بارگذاری انیمیشن ها و منوها به خوبی انجام شده است. اما کی به منوها اهمیت می دهد. بیایید درباره ی گیم پلی بازی صحبت کنیم. Guitar Hero Live به دو حالت اصلی تقسیم می شود: ۱- GH Live 2- GH TV

بازی Guitar Hero Live
بازی Guitar Hero Live

در GH Live شخصیتی اول شخص را در اختیار بازیکنان قرار می دهد که نقش گیتاریستی را ایفا می کند که با گروه های مختلف در سراسر جشنواره ها و محل های مختلف، تور موسیقی می دهد. همه ی افراد روی صفحه چه در گروه و چه در جمعیت، واقعیت هستند. آن ها ظبط ویدیویی هستند که به صورت بازی های آزاد به هر آهنگ Live اصلی یک کمپین زنده همگام سازی می شوند. یکی از عجیب ترین ویژگی هایی که در مورد GH Live وجود دارد، این است که هیچ راهی برای اینکه چگونه بازی مهارت های شما را درک کند، وجود ندارد. در بازی از زاویه دید بازیکنان ، ممکن است آن ها به خوبی عمل کنند و پرستش بشوند از جانب بقیه یا اینکه بد عمل کنند و از جمعیت طرفدار آن ها کاسته شود. این خیلی بد نیست، فقط کمی نگران کننده می باشد. ارائه ی زنده ی یک نمایش، اتفاقی ویژه است که تجربه ی آن لذت بخش و به یاد ماندنی می باشد. بازیکنان در GH Liveتمرکزشان بیشتر به موسیقی هست تا پس زمینه یا جلوه های ویژه. از سوی دیگر بخش GH TV جایی است که اقدام واقعی را می توان یافت. GH TV اساسا مجموعه ای از فیلم های موسیقی می باشد که در کانال هایی تنظیم شده اند. دو کانال برای انتخاب موجود دارد. هر کدام با توجه به زمان روز، دسته ای متفاوت از موسیقی را پخش می کنند. بازیکنان به هر ترانه ای که در حال پخش شدن هستند، می روند و پس از تمام شدن آهنگ سریع به آهنگ بعدی می رود به مانند یک رادیو، فقط به همراه فیلم و یک گیتار پلاستیکی. بازیکنان ممکن است فکر کنند که قادر به انتخاب آنچه که بعدا می آید نباشند، آزاردهنده خواهد بود زیرا می تواند به بسیاری از آهنگ های ناخواسته منجر شود، اما به نظر می رسد یکی از بهترین جنبه های کل بازی است. GH TV به طور موثری بازیکنان را مجبور می کند تا آهنگ هایی را که ممکن است انتخاب کرده باشند، از بین ببرند. این بازی شما را به موسیقی جدید با این سیستم معرفی می کند، چیزی که هرگز تصور نمی شد بسیار لذت بخش باشد. همچنین باید توجه داشت GH TV بسیار سرگرم کننده برای هرکسی است که پخش کننده اصلی را از طریق آهنگ ها مشاهده می کند، زیرا کلیه ی ویدیوهای واقعی را به طور کامل در اختیار شما قرار می دهد. بازیکنان درواقع می توانند آهنگ های خود را از لیست مجموعه ای بزرگ انتخاب کنند اما این کار برای آن ها هزینه دارد و رایگان نمی باشد. یک بازی ریتمی به شرطی خوب است که موسیقی آن چه باشد و Guitar Hero Live دارای مجموعه ای از بازدیدهای مختلف افراد می باشد که با توجه به سلیقه ی شما می تواند به دردتان بخورد یا خیر. اگر شما دارای یک Wii U هستید و از سبک موسیقی راک خوشتان می آید، Guitar Hero Live بهترین گزینه برای شما می باشد، نه به این دلیل که این تنها بازی موجود در بازار در این سبک می باشد، به این خاطر است که این عنوان یک بازی ریتمی اعتیادآور و بسیار زیبا می باشد. پس خودتان و گیتارتان را آماده کنید که Guitar Hero  برگشته است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − شش =