بررسی حالت های متنوع در بازی Gundam Versus PS4

بازی Gundam Versus PS4

نمی دانم می دانید یا نه اما بازی Gundam Versus PS4 در ژاپن طرفدار های زیادی دارد حالا این بازی پر طرفدار که در غرب هم در حال مشهور شدن است تریلری از خود منتشر کرده است، که در آن انواع حالت ها مثل مسابقه های تک به تک دو به دو و سه به سه را نشان داده است و شما اگر تریلر آن را ببینید حتما با آن ها آشنا می شوید و خبر دیگر در مورد این بازی PS4 این است که قرار است نسخه انگلیسی آن نیز پخش شود.احتمالا هم به این خاطر است که این بازی در حال مشهور شدن در غرب است.

بازی Gundam Versus PS4
بازی Gundam Versus PS4

نمی دانم می دانید یا نه اما بازی Gundam Versus PS4 در ژاپن طرفدار های زیادی دارد حالا این بازی پر طرفدار که در غرب هم در حال مشهور شدن است تریلری از خود منتشر کرده است، که در آن انواع حالت ها مثل مسابقه های تک به تک دو به دو و سه به سه را نشان داده است و شما اگر تریلر آن را ببینید حتما با آن ها آشنا می شوید و خبر دیگر در مورد این بازی PS4 این است که قرار است نسخه انگلیسی آن نیز پخش شود.احتمالا هم به این خاطر است که این بازی در حال مشهور شدن در غرب است.
بازی Gundam Versus PS4 در مقابل در مورد هیجان از هواپیمای بدون سرنشین، پر نور، در یک ماشین اندازه یک ساختمان آپارتمان است می گوید. من به سمت و سو حرکت می کنم، من تیرهای دشمن را با چند اینچ می شکنم، و من گام، جعلی، و چرخاندن دایره ها در اطراف مخالفان خود در جنگ نزدیک را می دانم. من سوزن را از طریق هرج و مرج با سرعت تقریبا خیلی سریع به مغز می زنم.
وقتی که من بالاخره لحظات خوبی را برای آتش زدن پیدا کردم، واکنش من غریزه خالص است. دکمه های خود را فشار دهید.پس از پیروزی در یک مبارزه نزدیک، من اغلب آدم های ضعیف را از بین می برم همانطور که متوجه شدید برای لحظه ای در آنجا نفس نمی کشم. یک هم تیمی و دو بازیکن دیگر را در روبات هایی که می خواهند شما را بکشند، اضافه کنید دستورالعمل برای این حالت جریان دارد.
مسابقات در دو یا سه دقیقه به پایان می رسد، به همین دلیل است که هرگز کافی نیست. شما لازم نیست چیزی درباره Gundam در مقابل به کار های جادوی خود که می کند بدانید. این خط از بازی ها، اما یک شاخه کوچک از امپراطوری تجاری بی حد و حصر بزرگ است که به انیمه علمی تخیلی Gundam متصل است، تقریبا ۲۰ سال است. Gundam Versus ‘سطح لهستانی و پوچ ۹۴ بازی قابل حمل Mobile Suits (نام مناسب برای Gundam multiverse برای ماشین های جنگی آن) بخش بزرگی از یک بازی بسیار طولانی است که هیچ وقت ژاپن را ترک نکرده و همیشه در این کشور طرفدار های خود را دارد.
با توجه به فهرست بزرگ، شگفت آور است که تعداد بسیار کمی از این لباس ها با بازی مشابه است. این یک شبیه سازی نیست، بلکه یک بازی رایگان است که لباس های خود را در روح – اما نه به نامه – از همتایان متحرک خود ارائه می دهد. طراحی ۴۰ ساله مجموعه تلویزیونی گاندام و فیلم، کاریکاتوریست، آوانگارد و زیبایی شناسی صنایع تجاری همه در این میدان جنگ درگیری دارند.

بازی Gundam Versus PS4
بازی Gundam Versus PS4

با ادامه مقاله بررسی حالت های متنوع در بازی Gundam Versus PS4 همراه باشید

طرفداران مجموعه خوشحال خواهند شد که Bandai Namco فراتراز قبل رفته است و نه شامل شخصیت اصلی، بلکه چند واحد قابل توجه از هر انیمه ای است. (و بله، تمام پسران Gundam Wing در دست هستند.) انواع شخصیت بسیار متنوع هستند، به احتمال زیاد چیزی است که دقیقا به سبک شخصی شما نمایش داده می شود. این که آیا شما می خواهید توپ طلای درخشان، تبهکاران، ترانسفورماتور، دزدان دریایی یا نینجا را انتخاب کنید، گزینه های فراوانی وجود دارد.
بازی ارزش انعطاف پذیری، تشویق بازیکنان به داشتن پایدار از لباس های مورد علاقه است که آنها را تغییر دهید البته بسته به وضعیت آن ها می توانید این کار را بکنید. مسئله این است که این باعث می شود Gundam در برابر انتخاب صفحه نمایش نزدیک به عنوان ارعاب به عنوان لیگ افسانه یا Dota 2 باشد. بیش از برچسب های مبهم “تیراندازی” و یا “مبارزه”، تنها راه برای پیدا کردن اینکه آیا ظاهری آسان به بازی و یا ساخته شده است برای کارشناسان این است که در آنجا بمانید و با آن آشفته شوید.
من شخصا این بازی را برای چند ماه قبل از این بررسی انجام دادم (در ماه ژوئن در ژاپن منتشر شد)، و من هنوز در مرحله آزمایش با رکورد هستم. من متاسفم چون هنوز قرار است برای سه ماه دیگر هم در آن بمانم همیشه چیزی جدید برای کشف کردن وجود دارد. مهم نیست که چه لباس مناسب را انتخاب کنید، این یک بازی قوی و پر تلاش است که برای سرعت و دقت طراحی شده است.سرعت بازی به همان اندازه سریع است که بازیکنان می توانند حرکت کنند و بازیکنی که سریعتر است برنده می شود.
در فاصله دو ثانیه، یک بازیکن ممکن است درهم بشکند، دو عکس را با سلاح های مختلف بگذارید، دید خود را به دشمن دیگر تغییر دهید و یک ضربه شلاق زدن دریافت کنید. کلیک کردن و ضربه زدن از چوب بازی من به سرعت ماشین در Gundam در مقابل، من به طور مداوم در حال حرکت و واکنش نشان داد. این بازی پلی استیشن عمیقا تمرکز و رفلکس های سریع را دنبال می کند، اما کنترل ها سرعت پاسخ های بسیار ریزی را ارائه می دهند که شما باید آن را حفظ کنید.
تنها مبارزه در Gundam در مقابل شدید است، اما این بازی واقعا در فرمت تیم دو در دوتایی ظاهر می شود. علاوه بر این فقط یک هم تیمی لایه های متاگام را اضافه می کند در حالیکه مسابقه تنگ و متمرکز شده است. آیا تناسب اندام شما یکی از دیگر ملزومات است ؟ چه کسانی خط مقدم را می گیرند و چه کسی می خواهد آتش را از پشت برگرداند ؟ آیا شما ذهن خود را در کل میدان جنگ نگه می دارید و نه فقط بر روی دشمن مقابل شما ؟ بازی تیمی حیاتی است : دانستن اینکه چگونه برای محافظت از هم تیمی خود هنگامی که در معرض دشواری هستند، حداقل به اندازه آسیب زدن مهم است، و تنها آن هایی که بیش از حد قدرت خود را به هدر می دهند مطمعنا زودتر نیز خسته می شوند.
هماهنگی یک ضرورت است، و در غیاب چندی از چت صوتی تیم بازی دارای یک دکمه “ارتباطات” از محیط بازی است. دکمه combo را به همراه یک جهت فشار دهید و بلافاصله یکی از چهار عبارات قابل تنظیم را ارسال کنید. عبارات به طور مستقیم عملی هستند، مانند ” من قصد دارم پیش روم ” و ” عقب نشینی “، به شما این امکان را می دهد که بتوانید همفکری خود را به صورت انعطاف پذیری اعلام کنید.
این برای سرعت و کارایی ساخته شده است و عبارات کنترلی به شما اجازه می دهد تا به طور موثر با بازیکنان صحبت کنید. با زبان های دیگر ارتباط برقرار کنید.( این یک معامله بزرگ بود وقتی که من نسخه ژاپنی را بازی کردم.) یکی دیگر از مشکل های جالب از بازی تیمی سیستم نقطه ای است. Multiverse Gundam دارای طیف وسیعی از ماشین های مبارزه ای است که از تولیدات انبوه تولید می شود تا نمونه های پیشرفته ای که به طور معمول یک سری Gundam را معرفی می کنند.
برای تعادل، یک سیستم هزینه وجود دارد : هر واحد هزینه ۲۰۰-۵۰۰ ا از ۱۰۰۰. ماشین آلات با هزینه بالاتر است، بهتر از هزینه های پایین تر هستند : آن ها HP بیشتر و سلاح های بهتر دارند، و سریع تر، قوی تر و همه کاره تر هستند. با این حال، اگر هزینه کل تیم شما کمتر از ۱۰۰۰ باشد، به طور موثر “زندگی” خود را به دست می آورید، زیرا واحد های مرده با HP با هزینه های باقی مانده بازپس گرفته می شوند.
هنگامی که هزینه تیم به طور کامل تخلیه می شود، بازی از بین می رود. این رویکرد نامتقارن به تعادل کاراکتر به شدت باعث می شود بازیکنان ارتباط برقرار کنند، سازش کنند و یک سری چیز ها را متعادل و با یک واحد قوی تر و یک واحد ضعیف تر انتخاب کنند، و این اختلافات را بیشتر می کند. این نسخه از بازی Gundam Versus PS4 همچنین سه بازی سه نفره را برای بازیکنان که مایل به پرتاب شدن به هرج و مرج هستند، اضافه می کند.
در مبارزه سه تا سه تا، برای پیگیری آنچه اتفاق می افتد، بسیار سخت تر است. سیستم قابل اعتماد “سوئیچ هدف” شروع به اشتباه گرفتن می کند، نقشه ها به طور کلی برای بسیاری از روبات های قاتل بسیار کوچک هستند و بسیار دشوار است که بفهمید از کجا آمده اند. این حالت یک آزمایش است که نیاز به تجدید نظر دارد تا واقعا کار کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 1 =