بازی Halo Infinite دارای حالت بتل رویال می باشد

بازی Halo Infinite دارای حالت بتل رویال می باشد

بازی Halo Infinite دارای حالت بتل رویال می باشد

استودیو ۳۴۳ اینداستریز کار ساخت این بازی را برعهده دارد. تصور می شود که انتشار این بازی تا پس از سال ۲۰۱۹ به عقب بیفتد. زیرا این استودیو در حال آزمایش بر روی برخی حالت های این بازی است تا سرانجام موفق شود یک محصول بی نقص و همه چیز تمام را در اختیار کاربران قرار دهد. پس تا پایان سال جاری باید منتظر انتشار این بازی باشیم. ما در این مقاله سعی داریم تا به بررسی این بازی پلی استیشن ۴ و یکی از حالت های آن بپردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.
در سال گذشته استودیو سازنده این بازی اعلام کرد که Halo Infinite حالت بتل رویال نخواهد داشت. حتی با وجود اینکه نویسنده این بازی اعلام کرده بود که سازنده بازی Halo Infinite علاقه ای به گنجاندن حالت بتل رویال ندارد، اما گویا این گفته بنا به دلایلی تغییر کرده و عکس این خبر برقرار می باشد.
به هر حال در یک پروژه ممکن است خیلی چیزها دستخوش تغییر و تحول قرار گیرند و یا یکسری نظرات و عقاید به تغییر بیانجامد تا سرانجام سازنده محصولی بی نقص و کامل را در اختیار مخاطبانش قرار دهد تا هم محصول خودش موفق به عمل آید و هم مخاطب از محصول ارائه شده راضی باشد.

بازی Halo Infinite دارای حالت بتل رویال می باشد
بازی Halo Infinite دارای حالت بتل رویال می باشد

بر اساس گفته های اخیر براد سامز، کسی که نقش پررنگ و مهمی در بازی های مایکروسافت دارد و خیلی ها او را به عنوان چنین شخصی می شناسند، سری جدید این بازی دارای حالت بتل رویال خواهد بود. بتل رویالی که از یک فرمول ویژه و منحصر به فرد برخوردار است.
منظور ما از وجود یک فرمول ویژه و در واقع خاص، این است که بتل رویال این بازی با سایر بازی ها متفاوت خواهد بود و ما شاهد یک حالت تکراری نخواهیم بود و قرار است که با یک بتل رویال ویژه و خاص سر و کار داشته باشیم. شاید دلیل اینکه سازندگان این بازی در گذشته اعلام کرده بودند که Halo Infinite فاقد بتل رویال خواهد بود همین است. چون ما در واقع با حالتی مواجه خواهیم شد که از نظر ساختاری با بتل رویال شباهت دارد و دقیقا خود آن نمی باشد.
بنابراین اینگونه می توان تصور کرد که استودیو ۳۴۳ اینداستریز تصمیم گرفته تا ما را با حالت متفاوتی از بتل رویال مواجه کند تا تجربه ای جدید و به یاد ماندنی را برایمان رقم زده باشد و در کنار آن، محصول خود را به محصولی بی نظیر در حافظه ها ثبت کند. همچنین سامز در ادامه سخنانش اعلام کرد که حالت بتل رویال در بازی Halo Infinite در مراحل اولیه قرار دارد و ممکن است که استودیو سازنده آن تصمیم بگیرد که اقدامات گسترده و شگفت انگیزی بر روی آن انجام دهد.
به همین جهت باید منتظر واکنش شرکت مایکروسافت و نتیجه نهایی سخنان سامز باشیم تا ببینیم که این مسائل حقیقت دارد و یا فقط در حد یک شایعه است.
به دنبال اظهارات سامز، فرانک اکانر که کارگردان بازی Halo Infinite می باشد، نسبت به این سخنان از خود واکنش نشان داده و در این مورد توضیحاتی ارائه داده است. او چنین بیان داشته که اگر منظور سامز از گفته هایش این است که Halo Infinite در زمان انتشار دارای حالت بتل رویال می باشد.

بازی Halo Infinite دارای حالت بتل رویال می باشد
بازی Halo Infinite دارای حالت بتل رویال می باشد

باید بگویم که اینطور نیست و شما احتمالا با حالتی شبیه به آن مواجه خواهید شد. زیرا هم اکنون در بسیاری از بازی ها بر روی حالت بتل رویال تمرکز می شود و تجربه های بدست آمده بسیار از آنچه که مد نظر و مورد پسند من است فاصله دارند. در واقع این حالت تنها رویکرد ما در این بازی Playstation 4 نخواهد بود و میتواند یکی از حالت های بازی Halo Infinite در نظر گرفته شود.

زمان انتشار بازی Halo Infinite
اگرچه این بازی در نمایشگاه E3 2018 معرفی شد و به طور رسمی شناخته شد، اما تا به اکنون اطلاعات جامع و گسترده ای در مورد این اثر منتشر نشده و در دسترس قرار نگرفته است. همچنین در کنار این موضوع که اطلاعات چندانی در مورد Halo Infinite در دست نیست، تاریخ انتشار این محصول نیز مطرح نشده است و حتی شایعاتی نیز در مورد آن وجود ندارد.
با این حال انتظار می رود که در نمایشگاه E3 2019 شاهد انتشار اخبار و همچنین تصاویری از این بازی باشیم.
در پایان این مقاله امیدواریم که توانسته باشیم شما را با مطالب مفیدی آشنا کرده باشیم و استفاده از این مطالب برای شما مفید واقع شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 8 =