بازی Halo Infinite در پاییز ۲۰۲۱ منتشر می‌شود

زمان انتشار بازی Halo Infinite

اعلامیه تأخیر بزرگ Halo Infinite را به خاطر دارید؟ Halo Infinite اکنون زمان انتشار جدیدی دارد. زمان انتشار بازی Halo Infinite پاییز سال ۲۰۲۱ است. پس از اینکه نسخه آزمایشی بازی نتوانست انتظارات مخاطبین را برای نسل بعدی Halo برآورده کند و تعجب همگان را به همراه آورد، تیم ۳۴۳ تصمیم گرفت بیشتر روی تجربه Halo Infinite کار کند.

امروز، پستی در وب ‌سایت رسمی آن‌ها منتشر شد که جزئیات مهمی از بازی، پیشرفت و تغییرات آن را در بر داشت. در این مقاله قصد داریم موارد بسیار مهم را به شما ارائه دهیم. اما مهم‌ترین آن‌ها زمان انتشار بازی است که پاییز ۲۰۲۱ می‌باشد.

اگرچه به نظر می‌رسد هنوز خیلی زود است، اما تیم توسعه ‌دهنده بازی، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کردیم بازی را آماده راه‌ اندازی کرده است. درحالی ‌که نسخه نمایشی بازی، گیم پلی آن را برجسته می‌کرد. اما برخی تصور کردند که موارد هنری و گرافیکی مناسب استانداردهای نسل بعد نیست و جامعه Halo در مورد به اشتراک‌گذاری نظراتش ساکت نماند.

صحبت‌های نیل هریسون

نیل هریسون، مدیر بخش هنری ۳۴۳ Industries بیان کرد” بیشتر بازخوردهایی که از جامعه شنیدیم با نظرات ما و کاری که تعهد داده بودیم انجام دهیم، مانند روشنایی غیر مستقیم، واکنش مواد، رندر درخت و شاخ و برگ‌ها، ابرها، سطح انتقال جزئیات و وفاداری به شخصیت‌ها، مطابقت داشتند. با این‌حال این بازخوردها بسیار فروتنانه بودند. همچنین ما را به دنبال فرصت‌های بیشتری برای پیشرفت کشاندند.” سبک جدیدی از بازی قرار است در زمان انتشار آن در پاییز سال بعد نشان داده شود.

صحبت‌های آنی شاستری

زمان انتشار بازی Halo Infinite

آنی شاستری، مدیر توسعه تیم گرافیکی Halo Infinite بیان کرد:” از نظر فناوری گرافیکی پیشرفت‌هایی داشته و برخی مشکلات موجود در فناوری‌ها را حل کردیم. همچنین برخی ویژگی‌هایی که در حال توسعه بودند را توسعه داده و وارد بازی می‌کنیم.” ” برخی بخش‌های مهم پیشرفت شامل کیفیت بهتر نور جهان، انسداد محیطی، سایه‌ها، نور حجمی آسمان و اتمسفر را نیز ارائه کردیم. همچنین برخی مسائل مربوط به رندر پردازنده گرافیکی راه‌حل‌های جریان بافتی که باید LOD و مسائل کیفیت بافتی را کاهش می‌دادند و در نسخه پیش ‌نمایش ماه ژوئیه وجود داشت را حل کردیم.”

البته، گرافیک و وفاداری گرافیکی تنها یکی از جنبه‌های Halo هستند. تیم زنده بازی به برخی موارد دیگر مانند طراحی ستون‌ها و نحوه بازی چند نفره در بازی رایگان نیز پرداخته‌ اند. این مورد چگونه به افرادی که به دنبال غارت و لوازم جانبی هستند کمک می‌کند؟

صحبت‌های کریستوفر بلوم

کریستوفر بلوم، مدیر طراحی بازی می‌گوید:” بازی رایگان به این معنا است که برخی موارد به عنوان پاداش هستند. اما بازیکنان همچنان می‌توانید چیزهای زیادی را از طریق بازی کمپینی، چالش‌ها، مهارت‌ها، رویدادهای خاص، پاداش‌های افسانه‌ای (مانند پاداش Halo 5 SR 152)، سیستم پیشرفت و موارد دیگر به دست آورند. ما همیشه ارزشی برای بازی خالصانه قائل هستیم. ما معتقدیم که ارائه ارزش تنها مختص معاملات پولی نیست. بلکه درباره اطمینان از این است که برای زمانی که در بازی گذرانده ‌اید، جوایز مناسبی دریافت کنید. “بازیکنانی که بازی را به صورت رایگان انجام می‌دهند می‌توانند قفل انواع مختلف موارد سفارشی‌سازی را باز کنند و از آن‌ها درون بازی استفاده کنند.”

سیستم شمارشی جدید می‌تواند لایه‌های سفارشی‌سازی جدیدی را به بازیکنی ارائه دهد که به تجهیزات خاصی برای خودنمایی نیاز دارد. می‌توانید اطلاعات مربوط به تاریخ عرضه و اطلاعات دیگر گرافیکی، اهداف سرویس‌های آنلاین را در پست گسترده امروز در وب ‌سایت Halo مشاهده کنید. با توجه به درگیری جهان با ویروس همه‌گیر کرونا، به نظر می‌رسد این‌گونه تأخیرها اجتناب‌ناپذیرند. آیا فکر می‌کنید بازی Halo Infinite به اهداف بعدی‌اش می‌رسد؟

 

منبع: GameInformer

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 11 =