بررسی قابلیت Photo Mode بازی Hellblade Senua’s Sacrifice

بازی Hellblade Senua’s Sacrifice

بازی Hellblade Senua’s Sacrifice ویژگی های مبارزه با نمایندگی های نادرست از Northmen که جلوگیری از پیشرفت او است، از جمله کارفرمایان گاه به گاه است. در طی این جنگ ها، Senua شمشیر خود را کشف و به سمت یکی از دشمنان خود، که در آن دوربین به طور خودکار متمرکز شده است، تبدیل شده است.

بازی Hellblade Senua’s Sacrifice
بازی Hellblade Senua’s Sacrifice

خب همانطور که می دانید یا بهتر است بگویم قرار است بدانید بخش فوتو مود در بازی هل بلید معرفی شد این یعنی وقتی در حال مبارزه هستید می ‌توانید از بازی خود عکس بگیرید و بعد از گرفتن عکس می‌توانید با هر فیلتری که خواستید آن را تغییر بدهید. مطمئن باشید که می‌توانید از این بازی عکس های فوق العاده زیبایی بگیرید مطمئناً خیلی ها دوست دارند، که از محیط بازی Hellblade Senua’s Sacrifice عکس های زیبایی بگیرند مخصوصاً وقتی که در حال مبارزه کردن هستند، شما به راحتی می ‌توانید این قابلیت را در منوی بازی پیدا کنید.
در اواخر قرن هشتم، این بازی پی اس ۴ با ( Melina Juergens senua ) آغاز می شود، یک جنگجوی Pict از Orkney که در مرز هلمند در تلاش برای نجات روح عاشق مرده خود، Dillion (الیور واکر)، از الهه Hela [7] Senua معتقد است که او از لعنت رنج می برد و می شنود “Furies”، صدای او در سرش را بیان می کند که همه اعمالش، به ویژه یکی، راوی (Chipo Chung)، که از حضور بازیکن و صحبت کردن با آن ها آگاه است، سخن می گوید.
او همچنین به دنبال تاریکی (استیون هارتلی)، یک موجود تاریک در هسته لعنت است. او دایلیون را سر بریده می کند تا از آن به عنوان روده ای برای نفسش استفاده کند و همچنین خاطرات خود را از داستان های درت (نیکلاس بولتون)، یک برده سابق ناصریانی که در افسانه های خود به خوبی شناخته شده اند و اکنون مرده است، دوست و مربی در طی سالیان متمادی تبعید بوده است.
برای ورود به هلمند، Senua هر دو غول آتش سورت و روح وعده Valravn را شکست می دهد، اما همانطور که او از پل به هلمی می رود، توسط هلا مورد حمله قرار می گیرد، که او را با یک ضربه منفی، شمشیر خود را شکست می دهد. در همین حال Seneca’s backstory از طرز اختلافاتش آشکار شده است، که نشان می دهد که مادرش گالینا (اللی پریسی) همان لعنت را متحمل شده است، اما اعتقاد نداشت، که آن را وحشت زده کند.
با این حال پدر زینبال پدر مذهبی Senua (که توسط هارتلی نیز انجام می شود) را انجام داد و گالینا را زنده زد. Senua شاهد این رویداد در سن پنج سالگی بود که موجب شد تا روان پریشی او به طور قابل توجهی بدتر شود و باعث شد تا او خود را متقاعد کند که مادرش آرزویش را از دست داده است. پدرش، او را متقاعد کرد که وضعیت او لعنت شده است، Senua را از لحاظ احساسی و فیزیکی مورد آزار و اذیت قرار داد و از دوران دیگر جهان از او جدا شد، تا زمانی که دیلون را دیدم که از روستایش بازدید کرد.
دو نفر در عشق فرو رفتند و Senua پدرش را ترک کرد تا همراه او بماند، زیرا او به جای لعنت، او را به عنوان متفاوت و بدفهمی دید. با این حال، Senua، پس از یک طاعون بسیاری در روستای Dillion کشته شد، هنگامی که او یک سال بعد بازگشت و امیدوار بود که تاریکی را پشت سر بگذارد، متوجه شد که همه کسانی که به وسیله ناصریان کشته شده اند، کشته شده اند و Dillion را در یک عقاب خون به خدایان خود قربانی می کنند.
Senua به یاد داستان های Druth، در سفر خود برای صرفه جویی در Dillion از خدایان Norsemen رفت. در نهایت Senua در برابر نفوذ تاریکی مبارزه می کند و Garm Wild را شکست می دهد. سپس متوجه می شود که تاریکی نمایشی از تجاوز و اعتقاد پدرش است و خود را از روستای فراف ها آزاد می کند. به زودی پس از آن، او در یک مبارزه ناامید با یک لژیون از رزمندگان هلا روبرو می شود و کشته می شود.
در لحظات نهایی او، دیلیون را به یاد او از اهمیت پذیرش از دست دادن یاد می کند. همانطور که تصویر Helheim از بین می رود، هلا قطره Dillion سر به عرشه، اما به عنوان دوربین به او باز می شود، سنوا در جای خود ایستاده است، با Hela مرده در جای بدن Senua می رود. پس از پذیرفتن اینکه هرگز عاشقش را باز نکنید و او مسئول مرگ و یا کسی دیگر نیست، Senua خود را از نفوذ تاریکی آزاد می کند و فورها را به عنوان لعنت نمی پذیرد، بلکه بخشی از آن است که او است.
او بازیکن را به دنبال او می سپارد، در حالی که راوی می گوید خداحافظی او به بازیکن است. Hellblade: قربانی Senua در دو نوع گیم پلی تقسیم شده است : اول Senua به راه رفتن آزادانه و تعامل با محیط اطراف خود اجازه می دهد. این بخش ها بر روی هر یک از داستان ها از طریق صدای خود تمرکز می کنند، همانطور که Senua از یک مکان به سوی دیگر حرکت می کند یا حل معمای یا چالش هایی برای پیشرفت بیشتر او است.

بازی Hellblade Senua’s Sacrifice
بازی Hellblade Senua’s Sacrifice

با ادامه مقاله بررسی قابلیت Photo Mode بازی Hellblade Senua’s Sacrifice  همراه باشید

اگر او از تمرکز خود بر روی توتم های پنهان در طول بازی استفاده می کند، از طریق صدای دوست Druth او را از داستان های Norsemen، محافظت می کند ؛ فعال شدن تمام چهارده از آن ها باعث می شود یک cutscene جایزه در مدت کوتاهی قبل از اوج بازی، که بر روی backstory Druth گسترش می یابد. چندین ناحیه دارای مکانیک و یا آزمایش های منحصر به فرد خود هستند، مانند رسیدن به یک منطقه امن در زمان قبل از مرگ Senua، و یا با استفاده از توان تمرکز برای تغییر ساختار محیط اطراف خود هستند.
علاوه بر این، بازی Hellblade Senua’s Sacrifice ویژگی های مبارزه با نمایندگی های نادرست از Northmen که جلوگیری از پیشرفت او است، از جمله کارفرمایان گاه به گاه است. در طی این جنگ ها، Senua شمشیر خود را کشف و به سمت یکی از دشمنان خود، که در آن دوربین به طور خودکار متمرکز شده است، تبدیل شده است. او می تواند از دو نوع حمله سریع یا سنگین استفاده کند : دشمن را از بین می برد تا از حملات او جلوگیری کند، پری و یا گول زدن کند.
او همچنین می تواند حریف را که در حال حاضر روی آن تمرکز کند، متهم کند، یا نزدیکتر یا به طور مستقیم حمله می کند یا آن را می کشد. اگر او به اندازه کافی پرش می کند یا می تواند از توانایی تمرکز او در نبرد برای حرکت سریعتر از دشمنانش استفاده کند یا از سایه هایی که برخی از آن ها ساخته شده است، استفاده کنند، که آن ها را به حملات منظم غیر قابل نفوذ می رساند.
هنگامی که او Gramr را به دست می آورد، Senua می تواند حملات سنگین خود را برای خسارت های اضافی و Parries موثرتر انجام دهد، که هر دو می تواند به او اجازه دهد تا از توانایی تمرکز او استفاده کند. اگر Senua رنج می برد، یا چندین بار در یک ردیف، او به زمین می افتد، و بازیکن باید دکمه های مربوطه را بارها و بارها به عنوان سریع که ممکن است قبل از دشمن او ضربه کشنده را فشار می دهد ؛ اگر او در زمان عقب نماند، او می میرد.
او نزدیکتر به مرگ است، سخت تر از آن است که او را باز گرداند ؛ او همچنین می تواند از یک ضربه منظم، اگر او در حال حاضر بسیار نزدیک به مرگ است، می میرند. Hellblade هیچ HUD یا آموزش ندارد. در عوض، Druth، Furies، یا Darkness، نشانه ای صوتی را بر روی مکانیسم بازی و نحوه پیشرفت آن ها از طریق سطوح و پازل ارائه می دهد.
فوریه همچنین مشاوره Senua را در نبرد ارائه می دهد، به خصوص اگر وی از دشمن حمله کند دشمن به او هشدار می دهد. آن ها واکنش نشان می دهند که Senua آسیب می رساند و اگر او نزدیک به مرگ است، به شدت ترس و وحشت دارد : چقدر عصبی هستند وقتی که او ضربه می زند، نشان دهنده میزان آسیب وی است.طبیعت بسیاری از ظاهری، رویداد های دیده شده یا صداهای شنیده شده عمدا به چالش ناپذیری تعطیل می شود و می تواند به عنوان یک ظاهر واقعی به وسیله یک روح، حافظه سنوا یا ترفندی که توسط تاریکی یا یکی از موجودات فریبنده ای که او باید مواجه باشد.
به همین ترتیب، سرنخ هایی که در طول این بازی PlayStation ارائه شده اند همیشه قابل اطمینان نیستند، به جز Druth : برخی از Furies سعی می کنند Senua demotivate، یا نشان می دهد دروغ گفته می شود مانند گفتن او راه اشتباه گرفته شده است، و یا که او در حال راه رفتن به دام است. یکی دیگر از مکانیک هسته، احتمال خرابکاری است که هدف آن صرفه جویی در داده های بازیکن است پس از چندین مرگ از بین برود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =