راهنمای گام به گام بازی Hitman 2 (قسمت یازدهم)

Hitman 2

به طرف دریاچه ای که در سمت چپتان در Hitman 2 است بروید. پرستار را می بینید که در حال حرف زدن با مرغابی ها است. کنار دریاچه، یک ساختمان کوچک وجود دارد. پرستار دوچرخه ای دارد که در پشت ساختمان و رو به دریاچه تکیه داده است.

Hitman 2
Hitman 2

راهنمای گام به گام بازی Hitman 2 (قسمت یازدهم)

An Apple a Day

ژانوس هر هفته توسط یک پرستار ویزیت می شود تا شرایط سلامتی او را بررسی کند. در این ماموریت، شما خودتان را به جای پرستار ژانوس جا می زنید. در این حالت شما فرصت دارید که با ژانوس تنها باشید.

در خیابانی که هستید، به سمت چپ Storybrook Road بروید. سپس از سمت راستش به طرف Crestwood Drive بروید. کمی جلوتر یک مجسمه را در سمت راستتان می بینید و در کنار آن دونفر در حال گفتگو هستند. به حرفهایشان گوش دهید تا بتوانید ماموریت را شروع کنید.

به طرف دریاچه ای که در سمت چپتان در Hitman ۲ است بروید. پرستار را می بینید که در حال حرف زدن با مرغابی ها است. کنار دریاچه، یک ساختمان کوچک وجود دارد. پرستار دوچرخه ای دارد که در پشت ساختمان و رو به دریاچه تکیه داده است.

یواشکی به طرف دوچرخه بروید و زنگش را به صدا درآورید. وقتی پرستار برای چک کردن دوچرخه اش به آنجا می آید، او را بکشید و لباسش را بردارید. جسدش را در میان علف ها پنهان کنید. حالا به عنوان یک پرستار حرکت کنید و از Crestwood Drive به چپ بروید. سپس از سمت راست Highland Park ادامه دهید تا به خانه ژانوس برسید. خانه او دومین خانه در سمت راست و رنگش قهوه ای است.

قبل از اینکه به خانه برسید اسلحه تان رابیندازید، به طرف در بروید، در آنجا بازرسی بدنی می شوید. سپس زنگ در را به صدا درآورید.

ژانوس جواب می دهد و شروع به صحبت کردن با شما می کند. به دنبال او از پله ها بالا روید تا به محفظه کپسولش برسید. سپس، با نگهبان حرف بزنید. او به شما می گوید که وارد اتاق مطالعه شوید در حالیکه از پشت شما را چک می کند.

بعد از اینکه وارد اتاق مطالعه شدید، سریع فرار کنید. در سمت راستتان، طنابی وجود دارد که با آن می توانید به اتاق زیرشیروانی بروید. از نردبان بالا روید و به صورت سینه خیز از پنجره ای که در سمت چپتان است خارج شوید.

به پشت بام بروید و با احتیاط از پنجره ای که باز است رد شوید. از دری که در انتهای حمام است عبور کنید سپس از دری که روبه رویتان است رد شوید.

حالا از دری که در سمت راستتان است بروید و بعد از دری که روبه رویتان است بگذرید. حالا شما در اتاقی هستید که ژانوس هم آنجا است.

به طرف او بروید و او را به سمت حمام هدایت کنید. اگر نگهبانها متوجه شما شدند از راهی که آمدید برگردید چون از نظر نگهبانها شما باید الان در اتاق مطالعه باشید. وقتی که ژانوس دراز می کشد ماموریت An Apple a Day تکمیل می شود.

با یک بالش او را در Hitman 2 خفه کنید. سپس از پنجره سمت راست به صورت سینه خیز رد شوید. در کانال آبی که در سمت راستتان است بروید تا بتوانید بی سروصدا از آنجا دور شوید.

Whack-a-Mole

ژانوس با موش های کور باغچه اش مشکل دارد و یکی از باغبانها تصمیم گرفته است برای خلاص شدن از این مشکل سوراخ های موجود در زمین را منفجر کند. در این ماموریت، شما خودتان را به جای یکی از باغبانهای ژانوس جا می زنید و سعی می کنید که مشکلش را حل کنید.

از خیابان به راست و به طرف Mapletree Land و سپس به چپ و به طرف Highland Park Avenue بروید. در سمت راستتان، یک افسرپلیس را می بینید که با یک باغبان در حال صحبت است. برای شروع ماموریت به آنها گوش کنید.

باغبان را وقتی که به آنطرف خیابان و سمت ماشینش می رود تعقیب کنید و او را بکشید. جسدش را در علف ها ببرید و لباسش را به تن کنید و کلیدهای خانه ی ژانوس را بردارید.

Hitman 2
Hitman 2

به طرف مقر پلیس که در گوشه Mapletree Land و Highland Park است بروید. به سمت خانه آبی رفته و یواشکی وارد ایوان شوید. به داخل علف های کنار ماشین پلیس بدوید و پنهان شوید. صبر کنید تا آنجا خلوت شود و مواد منفجره که نزدیک ماشین پلیس است را بردارید.

از منطقه حفاظت شده پلیس یواشکی به طرف خانه ژانوس برگردید که دومین خانه در سمت چپ است.

از کلید برای باز کردن دروازه استفاده کنید و به حیاط پشتی بروید. برای شما راحتتر است که از دروازه ای که در سمت راست خانه است داخل شوید.

به سمت باغبانی که در حیاط است بروید و دستورالعمل را از او بپرسید. او به شما می گوید که سوراخ های موش کور را پر کنید.

از حصار توری به خانه ای بروید که مهمانی دارند و از آنجا ۴ قوطی نوشیدنی بیاورید. به ایوان خانه ژانوس بروید و از روی نرده شیرینی بردارید. سوراخ ها را با قوطی های نوشیدنی، شیرینی و مواد منفجره پر کنید.

بعد از اینکه کارتان تمام شد، به باغبان نشان دهید که کارتان را انجام داده اید. او سریع با ژانوس تماس می گیرد که بیاید و آنجا را ببیند. در اینجا ماموریت Whack-a-Mole تکمیل می شود.

به طرف دیگر خانه بروید و صبر کنید تا ژانوس بیاید. وقتی که آمد به سراغ سوراخ هایی می رود که شما مواد منفجره را در داخلشان گذاشتید. حالا آنجا را منفجر کنید و با خیال راحت آن محل را ترک کنید.

No Smoking Area

ژانوس سیگارش را دوست دارد اما در عین حال برای زنده ماندن به کپسول اکسیژن وابسته است. اصولا، این دو چیز با هم کنار نمی آیند. در این ماموریت، شما یک پاکت سیگار را پیدا کرده و روی میز کنار کپسول اکسیژن  ژانوس می گذارید. اصلا خوب نیست اگر کپسول اکسیژن سوراخ شده باشد.

در خیابانی که هستید به چپ و به طرف Storybrook Road و سپس به راست و به طرف Crestwood Drive بروید. تا انتهای جاده بروید و سپس با احتیاط از حصار توری وارد حیاط خانه ای شوید که در گوشه Crestwood Drive  و Highland Park Avenue قرار دارد. در این خانه یک قایق دیده می شود.

یواشکی به طرف ایوان پشتی بروید و به صحبتهای دو مرد که با هم حرف می زنند گوش دهید تا ماموریت را شروع کنید. بعد از اینکه حرفهایشان تمام شد، یواشکی به داخل علفهای سمت چپ ایوان حیاط پشتی بروید و دنبال بسته های سیگاری بگردید که درون علف ها انداخته شده است. سیگارها را بردارید و به جلوی خانه برگردید.

به سمت راست رفته و به طرف خانه ژانوس که قهوه ای است بروید. با دکمه ای که در کنار گاراژ است، در گاراژ را باز کنید و وقتی کسی در آنجا نبود یواشکی وارد شوید.

نزدیک ماشین لباسشویی که کنار در خانه است، یک لباس نگهبانی را می بینید. آن را بپوشید.

از پنجره ای که مقابلتان است و به حیاط راه دارد با احتیاط رد شوید. به طرف آلونکی که در سمت چپتان است بروید و آچار فرانسه را بردارید.

در Hitman 2 از آلونک بیرون بیایید و به گوشه چپ ایوان پشتی بروید. یک مجرای آب را می بینید که با بالا رفتن از آن می توانید به طبقه دوم راه پیدا کنید. از مجرا بالا بروید و با احتیاط از پنجره ای که مقابلتان است رد شوید. مطمئن شوید که ژانوس در اتاق نباشد وقتی که شما از پنجره به داخل می روید.

پاکت سیگار خالی روی میز را با بسته پر سیگار که از داخل علف ها پیدا کردید عوض کنید. سپس، به سراغ کپسول اکسیژن بروید و با آچار فرانسه پیچش را شل کنید. در اینجا ماموریت No Smoking Area تکمیل می شود.

یواشکی از پنجره برگردید و به حیاط پشتی بپرید. وقتی ژانوس برای تنفس اکسیژن می آید، یک سیگار را روشن می کند و باعث انفجار می شود. کسی به شما شک نمی کند و می توانید بی سروصدا از آنجا بروید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =