بلاگ

بازی Hopeless 2: Cave یک بازی رایگان با گرافیک فوق العاده

بازی Hopeless 2: Cave

در بازی Hopeless 2: Cave می توانید بسار خوب عمل کنید و امتیاز بالایی را به دست آورید به شرط آن که دو فاکتور مهم را همیشه رعایت کنید.

بازی Hopeless 2: Cave

بازی Hopeless 2: Cave

بازی Hopeless 2: Cave یک بازی رایگان با گرافیک فوق العاده

این نسخه ادامه داستان مهیج و ترسناک قسمت قبل آن است با این تفاوت که در طراحی آن گیم پلی به طور کلی تغییر کرده است که باعث شده روایت داستان به صورت مهیج نری ادامه پیدا کند. اگر از آن دشته از افرادی هستید که به ژانر ترسناک علاقه دارید این بازی را که برای گوشی موبایل طراحی و ساخته شده را از دست ندهید.
گیم Hopeless 2: Cave در گروه بازی های رایگان جای گرفته است. این بازی قابلیت این را دارد که بر روی گوشی های هوشمند باسیستم عامل اندروید و همین طور گوشی های آیفون با سیستم عامل ios اجرا شود که می تواند کاربران هر دو نوع گوشی را خرسند کند.
داستان این بازی به این شکل است که تعدادی حباب به رنگ زرد در بازی وجود دارد که به دست هیولاهای وحشتناکی افتاده اند. وظیفه شما در این گیم به این صورت است که باید این حباب های زیبا را از دست هیولاها نجات دهید.
گرافیک ابازی Hopeless 2: Cave به طرز فوق العاده جالب و عالی طراحی شده است. هر چه قدر که هیولاها در آن ترسناک و مشمئز کننده می باشند حباب ها به گونه ای طراحی شده اند که بسیار دل چسب هستند. بازی Hopeless 2: Cave تأثیر گذاری فراوانی دارد به نوعی که اگر شما به غفلت یکی از آن ها را از دست بدهید ممکن از دچار عذاب وجدان شوید.
در این بازی کنترل اصلی را حباب های زرد رنگ توسط شما در دست دارند. این حباب ها اسلحه های مخصوصی در اختیار دارند که با آن می توانند هیولاهای ترسناک را نابود کنند. البته در حین انجام بازی و شلیک کردن باید دقت کافی را داشته باشید که به حباب هایی که به سمت شما می آیند شلیک نکید زیرا آن ها هم ممکن است نابود شوند.
بعد از انجام هر بازی آن هنگام که زمان بازی به پایان می رسد امتیاز شما محاسبه می شود و بر طبق امتیازی که کسب کرده اید می توانید سکه دریافت کنید. این سکه ها در ادامه بازی می توند برای شما بسیار کاربردی باشند پس در انجام بازی دقت کنید که سکه ی بیشتری را دریافت کنید.
امتیازی که در هر مرحله به دست می آورید این گونه محاسبه می شود که شما چه تعداد هیولا را در این مرحله نابود کرده اید و این که چه تعداد حبابی را توانسته اید به سلامت حفظ کنید امتیاز برای شما لحاظ می شود و به نسبت امتیاز سکه به شما تعلق می گیرد.
با سکه هایی که کسب می کنید می توانید انجام مراحل را برای خود راحت کنید به این طریق که به وسیله سکه در فروشگاه این بازی اسلحه های جدیدی که نسبت به اسلحه ابتدای بازی پیشرفته تر هستند را می توانید خریداری کنید. این اسلحه ها می تواند بازی را برای شما جذاب تر کند.
اما خرید شما با سکه های کسب کرده به اسلحه محدود نمی شود. شما می توانید در این گیم بخش هایی را خریداری کند که حباب های بازی را از نظر دفاعی تقویت می کند و نگرانی شما را از بابت کشتن و نابود شدن حباب ها به میزان زیادی کاهش می دهد.
در نسخه دوم این بازی شاهد تغییراتی نسبت به نسخه قبلی هستیم. می توان گفت که این تغییرات باعث شده است که روند بازی بهبود پیدا کند و برای کاربر جذاب تر باشد از این تغییرات مثبت می توان به مورد زیر اشاره کرد.
در قسمت قبلی بازی Hopeless 2: Cave شاهد این بودیم که حباب ها در یک محل خاصی به طور کامل تجمع پیدا کرده اند که همین باعث شده بتوانند از یک دیگر در مقابل هیولاها دفاع کنند. این شکل از تجمع حباب ها احتمال این که شما دوستان خود را نابود کنید کمتر می کند که هیجان خاصی به بازی نمی دهد.
در نسخه دوم گیم نا امیدی در غار می بینید که حباب ها دیگر ساکن نیستند و در غاری بسیار تاریک درون یک گاری کهنه و قدیمی در حرکت اند البته همه ی حباب ها درون گاری نیستند و تعدادی از آن ها بیرون از گاری قرار گرفته اند.
در نسخه دوم از مهمترین عواملی که باعث شده این بازی با استقبال بیشتری رو به رو شود همین متحرک بودن حباب ها است که هیجان خاصی را به بازی بخشیده و آن را از حالت یکنواخت و ساکن قسمت اول خارج کرده است.
بازی Hopeless 2: Cave و ممکن است اشتباهاً هم گروهی های خود را نابود کنید و طبیعتاً امتیاز منفی برای شما به دنبال دارد.
برای نابود کردن این هیولاهای ترسناک تنها کاری که باید انجام دهید این است که به قسمتی که در آن هیولا وجو دارد ضربه بزنید. این کار شما به حالت اعلامی برای حباب هاست و آن ها به همان قسمت شلیک خواهند کرد.
البته همان طور که در مطالب گفته شده هم به این موضوع اشاره کردیم محیط غار به شدت تاریک است و نور کمی دران وجود دارد همین باعث می شود که گاهی به اشتباه به جای آن که به هیولاها اشاره کنید و ضربه بزنید حباب ها را به عنوان دشمن اعلام کنید. در ضربه زدن نهایت دقت خود را به کار بگیرید.
این بازی ژانری ترسناک و اکشن دارد اما به نوعی می توان گفت ژانر اکشن آن به صورت اکشن فانتزی است. فانتزی بودن آن به دلیل وجود حباب ها است. این حباب ها به طرز بسیار زیبا و تحسین برانگیزی طراحی شده اند که از نقاط جذاب بازی به حساب می آیند.
در بازی Hopeless 2: Cave می توانید بسار خوب عمل کنید و امتیاز بالایی را به دست آورید به شرط آن که دو فاکتور مهم را همیشه رعایت کنید. یکی این که در انتخاب محل ضربه خود دقت کافی داشته باشید و دیگری سرعت عمل بالا است زیرا هیولاها و حباب ها در حرکت هستند اگر دیر تصمیم بگیرید ممکن است هیولا در جای قبلی خود نباشد و به اشتباه حبابی را نابود کنید.

بازی Hopeless 2: Cave

بازی Hopeless 2: Cave

در این گیم مخصوص موبایل می توان از نام آن به مفهوم کلی داستان پی برد. حباب هایی که در این غار اسیر شده اند کاملاً نا امید هستند و مطمعن از این که هیچ راه نجاتی برای آن ها پیدا نمی شود این شما هستید که با بازی خوب خود می توانید ان ها را از شر هیولاهای ترسناک نجات دهید.
در مطالب گفته شده به این موضوع اشاره کردیم که فضای غار به شدت تاریک است اما این تاریکی از جذابیت آن کم نمی کند. طراحان با زیرکی توانسته اند تاریک غار را با استفاده از رنگ های گرم مانند زرد به بهترین شکل ممکن به نکایش بگذارند و این تاریکی علاوه بر این که تأثیر منفی بر روی بازی نگذاشته است جذابیت آن را هم افزایش داده است.
به شما پیشنهاد می دهیم که در صورتی که از گوشی همراه خود برای سرگرمی استفاده می کنید این بازی را فراموش نکنید می تواند تجربه ی خوبی برای شما باشد به ویژه اگر از کسانی هستید که تجربه بازی قسمت قبل را نیز دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =