بازی Horizon Chase Turbo در لیست بازی های رایگان ماه جولای ۲۰۱۹

بازی Horizon Chase Turbo

حالا که به انتهای ماه ژوئن رسیده ایم، کاربران پلی استیشن مانند روال گذشته منتظر هستند تا لیست بازی های ماه آینده مشخص شود. اگر جز علاقمندان به بازی های شبیه ساز ورزشی و ماشین سواری هستید، باید حسابی خوشحال باشید. زیرا در تصمیم گیری تازه سونی بازی های Horizon Chase Turbo و PES 2019 برای ماه جولای مخاطبان در نظر گرفته شده است.

بازی Horizon Chase Turbo
بازی Horizon Chase Turbo

حالا که به انتهای ماه ژوئن رسیده ایم، کاربران پلی استیشن مانند روال گذشته منتظر هستند تا لیست بازی های ماه آینده مشخص شود. اگر تمایل دارید تا با بازی های جذاب رایگان که سونی برای ماه جولای برای پلی استیشن پلاش در نظر گرفته است، آشنا شوید در ادامه مطلب با ما باشید.

اگر جز علاقمندان به بازی های شبیه ساز ورزشی و ماشین سواری هستید، باید حسابی خوشحال باشید. زیرا در تصمیم گیری تازه سونی بازی های Horizon Chase Turbo و PES 2019 برای ماه جولای مخاطبان در نظر گرفته شده است. گیمرها می توانند از تاریخ ۱۱ تیرماه و یا دو جولای به طور رایگان به این دو بازی دسترسی پیدا کنند.

اگر چه نسخه بعدی پی اس در شهریور ماه عرضه می شود، اما اگر بنا به هر دلیل تا کنون موفق نشده اید تا PES 2019 را امتحان کنید، می توانید پیش از عرضه نسخه تازه، تجربه حضور در PES 2019 را هم به دست آورید. افرادی که به بازی های شبیه ساز فوتبالی علاقه دارند، فرصت را مغتنم می شمارند و سعی می کنند تا از امتیازی که از سوی کمپانی سونی برایشان در نظر گرفته شده است، نهایت استفاده را ببرند.

Horizon Chase Turbo جز بازی هایی بود که در بهار سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شد. اگر چه نمی توان این بازی را از بهترین ها در سبک حودش دانست، اما نمی توان چشم ها را بر روی ویژگی های مثبت و جذابش هم بست. شما می توانید با حضور در Horizon Chase Turbo در مسابقات مختلف شرکت کنید و هیجان را با گوشت و پوستتان احساس کنید.

آشنایی با بازی Horizon Chase Turbo

روز به روز بر تعداد بازی های ویدئویی افزوده می شود . این اتفاق واقعا خوشایند است. حالا گیمرها می توانند با هر سلیقه و خواسته ای در میان لیست پر و پیمان بازی های ویدئویی یکی را انتخاب کنند. در حال حاضر استقبال از بازی های شبیه سازی فوتبالی طرفداران پر و پاقرصی دارد و از سوی دیگر بازی های جهان باز و نقش آفرینی هم با ویژگی های خاصشان هنر خوبی در جذب مخاطبان دارند.

راستش را بخواهید من به عنوان یک گیمر تصور می کنم که همیشه در میان بازی های مختلف جای ماشین بازی ها خالی است. اگر چه تا کنون بازی های ریسینگ مختلفی به مخاطبان معرفی شده است، اما شاید تا کنون آن طور که لایقش هستند مورد توجه قرار نکرفته اند. لذت حضور در میان ماشین های مسابقه ای واقعا غیر قابل وصف است. شما می توانید با تجربه بازی Horizon Chase Turbo برای مدتی از بازی های نقش آفرینی و جهان باز فاصله بگیرید و بدون دغدغه به ماشین سواری در پیست های خوشگل مشغول شوید!

اگر از گذشته جز علاقمندان به بازی های ریسینگ بوده باشید، توصیه می کنیم تا فرصت تجربه بازی Horizon Chase Turbo را از دست ندهید. این بازی نماینده خوبی برای تمامی بازی های آرکید ریسینگ قدیمی است و می تواند حال و هوای تازه ای را برای مخاطبان رقم بزند.

تیم سازنده Horizon Chase Turbo برای ساخت این بازی از نمونه های ریسینگ دهه ۹۰ الهام گرفته است و همین موضوع موجب شده است تا حضور در این بازی به شدت دوست داشتنی باشد. البته این حس بیشتر برای گیمرهای قدیمی که پیشتر بازی های ریسینگ را تجربه کرده اند، ملموس خواهد بود.

Horizon Chase Turbo از سوی مخاطبان و منتقدان مورد توجه قرار گرفته است و در حال حاضر امتیازات مناسبی را به دست آورده است. در صورتی که به دنبال یک بازی سرگرم کننده در کنار دوستانتان هستید، می توانید روی بازی Horizon Chase Turbo حساب کنید. این بازی در بخش آفلاین از ۱ الی ۴ بازیکن پشتیبانی می کند.

بازی Horizon Chase Turbo
بازی Horizon Chase Turbo

اگر تصوری از Horizon Chase Turbo ندارید، می توانیم با توضیحی کوتاه ذهنتان را نسبت به این بازی باز کنیم. Horizon Chase Turbo را می توان نمونه ای مدرن از از بازی های ۱۶ بیتی کلاسیک دانست که با گرافیکی قابل قبول تر تجربه ای متفاوت را برای علاقمندان رقم می زند.

شما باید برای شرکت در مسابقات مختلف سفری دور دنیا را آغاز کنید. این را هم بدانید که هر پلیس تازه ای که دیده شود، بیانگر رسیدن شما به شهری تازه است.

شما با حضور در این بازی به شدت درگیر پیشرفت خواهید شد و باید اعتراف کرد که ۳۱ ماشینی که برای آنلاک کردن در نظر گرفته شده است، تاثیر زیادی بر افزایش انگیزه گیمرها داشته است. در این بازی ۱۰۹ پیست مسابقه و ۱۲ لیگ مسابقه ای هم برای گیمرها در نظر گرفته شده است.

آشنایی با بازی  PES 2019

بازی های شبیه ساز فوتبالی همواره با استقبال خوب مخاطبان همراه بوده اند. پی اس و فیفا از بهترین نمونه های شبیه ساز فوتبالی به حساب می آیند. به طوری که گیمرها همه ساله منتظر عرضه نسخه های تازه این بازی ها هستند.

کونامی طبق روال همه ساله خود، نسخه سال ۲۰۱۹ پی اس را منتشر کرد. اما این نسخه تازه با کمبودها و کاستی هایی مواجه بود. مهترین کاستی PES 2019 نبود لایسنس لیگ قهرمانان اروپا بود.

افرادی که با سری بازی های پی اس آشنایی دارند، به خوبی می دانند که این بازی از سال های گذشته تا کنون روند خوبی در بخش گیم پلی داشته است. اگر چه  چند سالی خبر از آن گیم پلی خیره کننده پی اس نبود. اما در سال ۲۰۱۸ همه چیز به یکباره فرق کرد و ارتقا در بخش گیم پلی به خوبی مشهود بود. همین موضوع موجب شد تا توجه کاربران بیش از گذشته به پی اس جلب شود. خوشبختانه کونامی توانست در نسخه تازه ای که در سال ۲۰۱۹ میلادی روانه بازار شد، باز هم مخاطبانش را غافلگیر کند و نسخه ای به مراتب بهتر در بخش گیم پلی ارائه دهد.

به طور کلی عوامل زیادی دست به دست هم داده است تا گیم پلی PES 2019 به این حد از جذابیت برسد. اما اگر بخواهیم به تاثیرگذارترین المان در جذابیت گیم پلی PES 2019 بپردازیم، باید به غیر قابل پیش بینی بودن مسابقات اشاره کنیم.

اگر از علاقمندان به بازی فوتبال باشید، حتما می دانید آن چیزی که موجب جذابیت این ورزش شده است، غیر قابل پیش بینی بودنش است. شاید تیمی که تا دقیقه ۹۰ برنده میدان بوده است، در وقت اضافه به عنوان بازنده بازی شناخته شود. خوشبختانه این ویژگی مهم در PES 2019 به خوبی به تصویر کشیده شده است. چیزی که تا کنون در بازی های شبیه ساز فوتبالی به خوبی به آن توجه نمی شده است. تمامی مسابقات در PES 2019 حس و حالی منحصر به فرد دارند و نمی توان با برنامه ریزی های دقیق برای حضور در بازی آماده شد و این یعنی همه چیز در PES 2019 بیشتر از قبل به واقعیت نزدیک شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 1 =