راهنمای گام به گام بازی Horizon: Zero Dawn (قسمت چهاردهم)

بازی Horizon: Zero Dawn

آلوی باید به اولارا (Olara) در پیدا کردن برادرش در بازی Horizon: Zero Dawn کمک کند. برادر او بعد از ده سال از اردوگاه خون آلودش ناپدید شده است. برای رسیدن به اولارا، باید از تخته سنگی که مکانش روی نقشه مشخص شده ( علامت تعجب) بالا رفته و به طرف اردوگاه بروم (Brom) بروید و آنجا را جستجو کنید.

بازی Horizon: Zero Dawn
بازی Horizon: Zero Dawn

راهنمای گام به گام بازی Horizon: Zero Dawn (قسمت چهاردهم)

The Forgotten (فراموش شده)

این بخش، ماموریت جانبی از بازی Horizon است و بعد از ماموریت مقدمه قرار دارد.

سطح توصیه شده: ۷

جوایز: ۱۰۰۰ ایکس پی، ۱ جعبه جایزه قابل توجه

مکان: شمال مادر واچ

آلوی باید به اولارا (Olara) در پیدا کردن برادرش در بازی Horizon: Zero Dawn کمک کند. برادر او بعد از ده سال از اردوگاه خون آلودش ناپدید شده است. برای رسیدن به اولارا، باید از تخته سنگی که مکانش روی نقشه مشخص شده ( علامت تعجب) بالا رفته و به طرف اردوگاه بروم (Brom) بروید و آنجا را جستجو کنید.

اولارا با خوشحالی پیشنهاد آلوی را قبول می کند. او توضیح می دهد که تبعید برادرش تمام شده ولی هنوز به قبیله برنگشته است. اردوگاه او به طور رازآلودی به خون آغشته است. بنابراین حتما آلوی باید برای جستجو به آن اردوگاه برود. به آنجا بروید و تماشاگران را پاکسازی کنید.

بعد از اینکه کار پاکسازی تمام شد، از ابزار فوکوس برای بررسی اردوگاه استفاده کنید. یک دنباله ی خون که از آتشگاه شروع می شود را نشان می دهد.

دنبال کردن مسیر خون

با فوکوس آنجا را دوباره اسکن کنید تا رد خون را برای تعقیب کردن انتخاب کنید. وقتی از منوی فوکوس در بازی Horizon: Zero Dawn خارج می شوید آنجا بنفش می شود. اول، شما با یک چاقوی رهاشده مواجه می شوید. رد خون را همچنان دنبال کنید و اگر نیاز دارید مسیر خون را دوباره هایلایت کنید. در آخر مسیر رد خون، یک سطل خونی و یک سری جای پا را می بینید که باید دنبال کنید.

دنبال کردن ردپا و کشتن اسکرپرها

با ابزار فوکوس، رد پا ها را هایلایت کرده و آنها را دنبال کنید. این مسیر شما را به قلمرو تماشاگرها می رساند، بنابراین یواشکی از بین آنها رد شوید. خیلی سخت نیست اگر که بخواهید آنها را نابود کنید. تنها چیزی که نیاز دارید، یکبار شلیک کردن به چشمشان است. رد پاها به جایی شلوغ در معبدی که در سمت راست و بیرون از قلب مادر است ختم می شود: کشتار جمعی خوک ها، شاید منبع خونی باشد که اردوگاه را فرا گرفته است.

دوباره، رد پا ها را هایلایت و آنها را دنبال کنید. حالا، آنها شما را به جمع اسکرپرها می رسانند.

کشتن اسکرپرها و دنبال کردن رد پاها

در میان علف های بلند خم شوید و یکی یکی اسکرپرها را با ضربه بی صدا نابود کنید. حالا شما این فرصت را دارید که ببنیند آنها مشغول چه کاری بودند: یک تماشاگر، توسط یک نیزه از بین رفته است. دوباره، رد پاها را دنبال کنید که باز هم شما را وارد قلمرو تماشاگرها می کند. یا یواشکی رد شوید یا اینکه آنها را نابود کنید.

بازی Horizon: Zero Dawn
بازی Horizon: Zero Dawn

بعد از اینکه از تخته سنگ بالا می روید میفهمید که چیزی از ذخیره وسایل دزدیده شده است. به عقب برگردید و دوباره مسیر رد پا را هایلایت کنید تا شما را به وسایلی که رها شده برساند.

بالاخره، رد پاها شما را به مقصر اصلی همه این راز و رمزها می رساند: بروم (Brom).

شما زمانی که از صخره بالا می روید تا به او برسید، او را در حال حرف زدن با خودش می بینید.

شما می توانید انتخاب کنید که از کدام راه او را مجاب کنید که کاری نکند، نیروی عضلانی، فکر و یا محبت کردن.

به او می گویید ” نزدیکتر بیا، من شلیک نمی کنم ” یک گزینه ی هوشمندانه که باعث می شود او به طرف آلوی قدم بردارد. خواهرش زود به شما ملحق می شود و دوباره شما باید وضعیت را اداره کنید. به اولارا بگویید که برادرش آمادگی بازگشت به نورا را ندارد، و فکر هم نمی کنید که به اولارا صدمه بزند.

اولارا خوشحال می شود و از آلوی تشکر می کند.

Insult to Injury 

این بخش، یک ماموریت جانبی از بازی Horizon است که بعد از ماموریت The Womb of the Mountain قرار دارد. توصیه می شود که قبل از شروع ماموریت The War Chief’s Trail این بخش را انجام دهید.

سطح توصیه شده: ۷

جوایز: ۲۳۳۰ ایکس پی، ۱ جعبه جایزه قابل توجه

مکان: شمال قلب مادر، جایی که اولین بار اوجین (Ojin) را ملاقات کردید.

انارا (Enara) از آلوی می خواهد که بید رویایی اش را برای کمک به زخمی های قلب مادر بیاورد. تنها جایی که می شود بید رویایی را پیدا کرد کنار پیشروهای شجاع است.

بعد از دریافت ماموریت، مکان های بید رویایی روی نقشه مشخص خواهند شد. به هر دو مکان می روید و متوجه می شوید که از بید رویایی چیزی باقی نمانده است. پیش فیا (Fia) برگردید و با او صحبت کنید. او ترتیب ملاقات شما را با جون (Jun) می دهد. جون کسی است که بید رویایی را جمع می کند. از کوه بالا روید تا به خانه اش برسید. در آنجا می فهمید که او در خانه اش به دام افتاده است. او را آزاد کنید تا تعدادی از افرادی که او را دزدیده اند بگیرد. او از شما می خواهد که سریع به دنبال آنها بروید. ابزار فوکوس را روشن کنید تا رد پاهای آنها را پیدا کند. رد پاها را دنبال کرده تا پیدایشان کنید. شما باید با ساوتوث بجنگید و این را به یاد آورید که آنها ضعیف هستند و شما می توانید با هر سلاح آتشی که دارید به ماشین ضربه بزنید.

بعد از آن، با کرنست صحبت کنید تا حقیقت را بگوید. بعد از اینکه بید رویایی را پس گرفتید پیش جون برگردید تا ماموریت تمام شود.

Underequipped (غیرمجهز)

این بخشی از ماموریت های جانبی موجود در بازی Horizon است. برای شروع، شما باید به منطقه خاصی روی نقشه بروید و مردی را که کمک می خواهد پیدا کنید. برای رسیدن به آنجا باید راهی طولانی را در شمال منطقه مادر و بعد مسیری کوتاه را در جنوب کالدرون سیگما (Cauldron SIGMA) راه بروید.

وقتی به آنجا رسیدید، شما مرزاوید (Marzavid ) را پیدا میکنید که در حال کمک خواستن است. با او در مورد وضعیتش صحبت می کنید ولی ناگهان متوجه می شوید که به شما حمله شده است. در برابر ماشین ها دفاع کرده و حمله شان را دفع کنید. بعد از آن می فهمید که شخص به نام دیرید (Dirid) زودتر فرار کرده است. پس از فوکوس استفاده کنید تا رد پای او را در آن حوالی پیدا کرده و دنبالش بروید. با او شروع به صحبت کنید، هرچند که نصف مسیر، شما از طرف ماشین های مخفی تحت تعقیب قرار می گیرید. پیدا کردن رد مسیر آنها سخت است. اگر پوشش سلاحش را بردارید، راحتتر می توانید مسیرش را پیدا کنید. بنابراین از تیر وزش باد (TearBlast Arrow) برای برداشتن پوشش آن ها استفاده کنید.

در ادامه ی بازی Horizon: Zero Dawn با دیرید دوباره صحبت کنید. او خواهد مرد. حالا می توانید جسدش را بگردید و وسایلش را بردارید و ادعا کنید که آنها را دزدیده بود. با آن وسایل به طرف مرزاوید برگردید. او از شما تشکر خواهد کرد و ماموریت تمام می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =