راهنمای گام به گام بازی Horizon: Zero Dawn (قسمت دهم)

بازی Horizon: Zero Dawn

بعد از اینکه رئیس را در بازی Horizon: Zero Dawn زدید، به دنبال درب کوچکی باشید که از آن خارج شوید. این درب تالار کوچکی را به اتاق جنگ متصل می کند. به سراغ کنسول بروید و بر روی آن تصویر سه بعدی ای می بینید که مکالمه ای از جنگ قدیم را نشان می دهد.

بازی Horizon: Zero Dawn
بازی Horizon: Zero Dawn

راهنمای گام به گام بازی Horizon: Zero Dawn (قسمت دهم)

بعد از حل این معماها، به سمت دری که قبلاً قفل بود بروید. وقتی وارد شدید، مطمئن شوید که اول به سمت چپ می روید زیرا در آنجا یک Power Cell وجود دارد. وقتی وارد فضای بعدی شدید، راهزن هایی را مشاهده خواهید کرد که باید از بین برده شوند. آن ها چند روبات شخصی نیز دارند، بنابراین این موضوع را هنگامی که به اطراف سرک می کشید به خاطر داشته باشید.

بعد از اینکه آنها را پاکسازی کردید، این اتاق را ترک کرده و ادامه دهید. شما از فضایی عبور خواهید کرد که شبیه اتاق رختکن است که تعدادی Datapoint در آن وجود دارد. کمی بعد از این اتاق، اتاقی بزرگ و مدور وجود دارد. به سمت کنسول اصلی که نشانه سبزی روی آن است بروید و بررسی اش کنید، روی آن تصویر سه بعدی زمین وجود دارد.

بعد از اینکه تصویر سه بعدی را دیدید، به سمت تالار شمالی بروید. پیش از اینکه از در رد شوید، خود را آماده کنید زیرا جنگ سختی در پیش دارید.

Deathbringer

در این اتاق جنگ بزرگی رخ خواهد داد، اما با استفاده از مخفی کاری می توانید دشواری آن را محدود کنید. از سکویی که روی آن ایستاده اید، فضا را بررسی کنید تا بفهمید دزدان کجا هستند. با استفاده از کمان Sharpshot آنها را بی سر و صدا بکشید.

اگر شناسایی شدید، بیا بعد از اینکه همه راهزنان را کشتید، باید به سمت راست یا چپ بدوید و از طناب برای پایین پریدن استفاده کنید. دلیل این امر آن است که اگر Deathbringer متوجه شما شود، موشک هایش را برای خراب کردن سکویی که روی آن ایستاده اید پرتاب خواهد کرد.

وقتی به طبقه همکف رسیدید، از جعبه های بزرگ متعددی که آنجاست استفاده کنید یا به سمت چپ بدوید و از دیوار استفاده کنید. مطمئن شوید که بطور مستمر ماشین آلات را تحت نظر دارید، بنابراین نقاط ضعف آنها مشخص خواهد شد.

وقتی نقاط ضعف آنها را پیدا کردید، متوجه خواهید شد که علامت دما بالای سر Deathbringer ظاهر می شود. وقتی این علامت پر شد، او لحظه از حرکت باز می ایستد و نقاط ضعف اندکی پدیدار می شود. مطمئن شوید که به سرعت به نقاط ضعفش شلیک می کنید، زیرا آنها تنها چند ثانیه در دیدرس شما هستند، اما به شدت در آن لحظه ضعیفند.

این جنگ ممکن است خیلی طولانی باشد، زیرا با یک Deathbringer با قدرت کامل مواجهید، اما با استفاده از پوشش مناسب، اصلاً ضربه ای نخواهید دید و نجات پیدا خواهید کرد. به خاطر داشته باشید اگر در خود احساس ضعف کردید، گیاهان شفابخش اندکی در محیط وجود دارند.  

 

بعد از اینکه رئیس را در بازی Horizon: Zero Dawn زدید، به دنبال درب کوچکی باشید که از آن خارج شوید. این درب تالار کوچکی را به اتاق جنگ متصل می کند. به سراغ کنسول بروید و بر روی آن تصویر سه بعدی ای می بینید که مکالمه ای از جنگ قدیم را نشان می دهد.

بعد از مشاهده آن، از طریق درب پشتی خارج شده و برشی از صحنه به نمایش در خواهد آمد. بعد از آن، این ماموریت تمام شده و ماموریت The Curse the Darkness شروع می شود.

The Curse the Darkness

این یکی از ماموریت های اصلی ای است که در بازی Horizon Zero Dawn یافت می شود. بعد از اینکه به این مرحله رسیدید، هدف شما این خواهد بود که مکان مشخص شده ای را ببینید که Sylens در اختیار شما قرار داده است.

وقتی رسیدید، Sylens لحظه ای با شما صحبت خواهد کرد، به شما می گوید که در کمپ استراحت کنید. یک برش صحنه به نمایش در خواهد آمد، سپس شما باید ماموریت مشخصی را شروع کنید.

از مسیر کوچکی عبور کنید و به فضایی می رسید که پر از ماشین آلات جنگی می باشد. اگر زره پوش دارید پیشنهاد می کنیم از آن استفاده کنید. اگرچه امکان جنگیدن وجود دارد، اما ما پیشنهاد می کنیم مخفیانه این بخش را انجام دهید تا آسانتر باشد.

بدون سر و صدا وارد فضا شوید و نشانگر هدف را دنبال کنید. می توانید ماشین آلات عجیب و غریب را از بین ببرید، هرچند که احتمالاً با یک ضربه نابود نمی شوند، بنابراین به خاطر داشته باشید که بعداً برگردید و آنها را نابود کنید.

بازی Horizon: Zero Dawn
بازی Horizon: Zero Dawn

مسیر شما به صخره ای ختم می شود، از آن بالا بروید تا ساحل آرام را ببینید و با پرش به فضای دوم وارد شوید. این فضا چیزی شبیه فضای قبلی است، اگرچه کمی بازتر است. بطور مخفیانه و بدون سر و صدا از علفزار رد شوید و به سمت هدف پیش بروید، که مجدداً باید از دیوار بالا بروید. فضای بعدی پر از آدم است و نیاز است که رویکرد آرامتری در پیش بگیرید.

ممکن است وسوسه شوید که کسی را که مستقیماً کنار شماست بکشید، اما حواستان باشد، این کار توجه افراد نزدیک را جلب می کند. لحظه ای به خود فرصت دهید تا موقعیت را ارزیابی کنید، و بفهمید هر کسی کجاست، سپس کار خود را برنامه ریزی کنید. البته، اینها شبه-انسان هستند بنابراین اگر درگیری هم رخ دهد خیلی کار جدی ای نمی توانند بکنند. در نهایت، هدف شما رد شدن از روی پل است، سپس بالا بروید تا به شیب و درخت پیر فرسوده برسید. آلوی به درخت ضربه ای می زند، که به شما این امکان را می دهد از آن بگذرید. در فضای حول و حوش درخت، می توانید چادری را مشاهده کنید که تعدادی Datapoint درون آن قرار دارند.

وقتی آنها را بطور کامل جمع کردید، دوباره به درخت لگد بزنید، سپس مسیر را ادامه دهید تا وقتی که به Longneck برسید. از آن بالا بروید و برشی از صحنه نمایش داده خواهد شد.

بعد از نمایش این برش از صحنه بازی، آلوی خود را در موقعیت بدی می یابد، بنابراین شروع به دویدن کنید! لازم است که شما در امتداد طاق بدوید و از دیوار بالا بروید تا جایی که احساس کنید از گلوله ها و موشک هایی که به سمت شما می آیند رهایی پیدا کرده اید. تا زمانی که به آن مرحله برسید به حرکت سریع خود ادامه دهید، شما تقریباً اصلاً نباید مورد اصابت گلوله قرار گیرید. وقتی کندتر باشید، آسیب بیشتری خواهید دید.

وقتی از این مرحله رهایی پیدا کردید، در چند بخش انسان هایی را خواهید داشت که به دنبال شما هستند. بهترین کار ادامه دادن دویدن است، خودتان را درگیر جنگ نکنید. شما ممکن است چند بار صدمه ببینید زیرا تعداد این افراد خیلی زیاد است، پس مطمئن شوید که یکی دو جرعه شربت شفا بخش داشته باشید.

وقتی از این مرحله هم گذشتید، به کمپی برمی گردید که قبلا در آن بودید، و به درختی لگد زدید. از روی پل بدوید، سپس با استفاده از طناب بپرید. این کار برش صحنه دیگری را به نمایش در خواهد آورد که در نهایت این ماموریت به اتمام می رسد.

Deep Secrets of the Earth بلافاصله بعد از این مرحله شروع می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =