اخبار

بازی Hyper Scape توسط Ubisoft معرفی شد

بازی Hyper Scape

شرکت یوبیسافت بازی جدید بتل رویال FPS خود یعنی Hyper Scape را که اطلاعات آن چند روز پیش منتشر شده بود، به طور کامل عرضه کرد.

بازی Hyper Scape یک بازی بتل رویال رایگان اول شخص است که قرار است برای رایانه شخصی، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه شود. یوبیسافت قصد دارد این بازی را در تابستان ۲۰۲۰ عرضه کند و قرار است کار خود را با “تست فنی” کوتاهی روی رایانه شخصی انجام دهد و این آزمایش قرار است روز ۲۷ ژوئیه انجام شود و البته “مراحل” بیشتری برای عرضه کامل و نهایی وجود خواهد داشت.

بازی Hyper Scape که در دنیای واقعیت مجازی ساخته شده بر ورزشی تمرکز دارد که Crown Rush نام دارد و ۱۰۰ بازیکن در آن به ۴ دسته تقسیم شده و برای پیروزی با هم رقابت می‌کنند. برنده‌ها به‌عنوان آخرین تیم پیروز باقی می‌مانند و یا می‌توانند در مرحله آخر مسابقات درخواست تاج کرده و آن را به مدت ۴۵ ثانیه نگه دارند.

برخلاف بسیاری از بتل رویال‌ها، ویژگی برجسته بازی Hyper Scape این است که در نقشه کاملاً شهری اتفاق می‌افتد. این شهر – که تحت تأثیر شهر پاریس است – دارای محوطه پرش است که امکان حرکات عمودی پر سرعت را فراهم می‌کند.

این بازی به Twitch هم متصل می‌شود تا سطح تأثیرگذاری بازی را هم برای تماشاگران فراهم کند و آن‌ها بتوانند تنها با تماشا کردن جوایزی کسب کنند. در طول تست فنی، بینندگان می‌توانند به رویدادهای درون بازی مانند دادن مهمات نامحدود به بازیکنان، رأی دهند. در بازی کامل، بینندگان می‌توانند با تماشای استریم بازی Hyper Scape پیشرفت بتل پس را هم باز کنند، و حتی به گروه موردعلاقه خود در استریمرها بپیوندند.

این تست فنی بازی از امروز رأی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته و دارای نه سلاح مختلف و نه “هک” است؛ منظور از هک توانایی‌های ویژه مانند انتقال و نامرئی بودن است که به بازیکنان کمک می‌کند به سطح نهایی برسند. این تست فنی همچنین شامل ۱۰ رده بتل پس رایگان است و هر چیزی که در طول این تست به دست آورده شد، پس از عرضه نهایی به بازی کامل منتقل می‌شود. برای انجام بازی در این دوره کوتاه، باید به تماشای استریم بازی در Twitch بپردازید و منتظر Twitch Drop بمانید، در این صورت اماکن دسترسی به سرورهای تست فنی فراهم خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بازی Hyper Scape باید به مشاهده ارائه تست فنی بپردازید، که مربوط به نقشه بازی، رویکرد جدید برای مرگ است و نشان می‌دهد این بازی بدون حلقه‌های کوچک شونده چگونه یک بتل رویال محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 17 =