بررسی کاراکترهای Fighter Pack 3 بازی Injustice 2

بازی Injustice 2

بازی Injustice 2، بازی مبارزه ای است که در آن بازیکنان در مبارزه با یک در یک با استفاده از شخصیت های DC Universe و دیگر حق رای دادن های شخص ثالث رقابت می کنند. با استفاده از ترکیب های مختلف ورودی های هدایت شده و فشار دکمه ها، بازیکنان باید حملات اساسی، حرکت های ویژه و کمربند ها را انجام دهند، تا سعی کنند آسیب دیدگان را از بین ببرند.

بازی Injustice 2
بازی Injustice 2

خوب استودیو سازنده این بازی گفته که می خواهد یک تریلر پخش کند و سه شخصیت که جدید هستند و قرار هست که به بازی اضافه بشوند را معرفی کند. این سه شخصیت ایتم از سریال افسانه های فردا هستش که نمی دونم اگه این سریال رو دیده باشید حتما او را می شناسید و شخصیت بعدی در این تریلر ۴ شخصیت هستند، که مطمعنا شما آن ها را می شناسید، حداقل ۱۰ تا ۱۵ سال است که آن ها را می شناسید بله ۴ لاک پشت قهرمان.

همون لاک پشت های نینجا قرار هست تا به این بازی اضافه بشوند. چهار قهرمان به نام های مایکل آنجلو و رافائل و دوناتلو و لئوناردو هستند، و یک شخصیت دیگر که قرار است در این تریلر معرفی بشود، باز هم از فیلمی اومده که نمی دونم دیدید یا نه از فیلم Suicid Squad احتمالا دیده باشید. اگر یادتان باشد جادوگری در این فیلم وجود داشت که بسیار بد ذات بود، او می توانست شفا بدهد و حتی تلپورت کند، اسمش رو یادم نمیاد حالا می گوییم همون جادوگر بدجنسه.

این هم از سه شخصیت جدید که قرار شده به این بازی اضافه بشوند و هیجان بیشتر به این بازی جالب و دوس داشتنی بدهند. البته باز هم می گویم همیشه بازی ها طرفداران خاص خودشان را دارند اما خوب این بازی با دارا بودن این همه شخصیت جذاب و قوی می تواند بسیار هیجان انگیز و جالب به نظر بیاید. بازی Injustice 2، بازی مبارزه ای است.

که در آن بازیکنان در مبارزه با یک در یک با استفاده از شخصیت های DC Universe و دیگر حق رای دادن های شخص ثالث رقابت می کنند. با استفاده از ترکیب های مختلف ورودی های هدایت شده و فشار دکمه ها، بازیکنان باید حملات اساسی، حرکت های ویژه و کمربند ها را انجام دهند ، تا سعی کنند آسیب دیدگان را از بین ببرند.

بی عدالتی ۲ مکانیک گیم پلی بازی را از بی عدالتی حفظ می کند، مثل: خدایان در میان ما، از جمله تعامل محیطی، گذارهای مرحله، درگیری ها و صفات شخصیت. سیستم صفت، مانند قبل، بوفه یا توانایی موقت را فراهم می کند، که تعظیم نمایشنامه هر شخصیت را تکرار می کند. سوپر متر، که به بازیکنان اجازه می دهد تا حرکت های ویژه ای را انجام دهند، و هنگامی که به طور کامل شارژ می شوند، “حرکت فوق العاده ” را باز می کنند.

بازیکنان می توانند متر را برای انجام تکنیک های جدید مانند رکورد پیشروی انحرافی، که راه را برای غلبه بر تاکتیک های نگه داری دشمن، و یا بازیابی هوا، که شخصیت ها را فراری می دهد از ترکیب کامیون حریف در اوایل استفاده می کند. بیشتر حملات زیست محیطی که در اولین بازی بی عدالتی کاملا اجتناب ناپذیر بودند، اکنون می توانند مسدود شده یا از بین بروند. با این حال، حملات محیط زیستی خاص با مقدار زیادی از راه اندازی، مانند پرتاب یک ماشین، همچنان غیرقابل انعطاف است.

بی عدالتی ۲ سیستم غارت گرایی را که به عنوان “سیستم دنده” شناخته می شود، معرفی می کند. که قطعات و وسایل مخصوص لباس شخصیتی را با اثرات تغییر دهنده وضعیت ارائه می دهد. سیستم دنده با استفاده از مکانیک مانند RPG برای پاداش بازیکنان با تجربه و غارت پس از هر مسابقه است. هر جنگنده قابل پخش دارای چهار پایگاه پایه است: قدرت، دفاع، سلامت و توانایی، که دومی از آن حملات ویژه ای را تحت تاثیر قرار می دهد.

همانطور که بازیکنان امتیاز های تجربی را جمع آوری می کنند و سپس بالا می روند، آمار پایه شخصیت های آن ها افزایش می یابد. بازیکنان می توانند آمار پایه خود را حتی با استفاده از ابزارهایی که به دست آمده از قطره های لخت استفاده می شود، تقویت کنند، که همچنین باعث می شود، بازیکنان ظاهر شخصیت های خود را سفارشی کنند. دنده های ناقص می توانند شامل یک یا چند افزایش پاداش باشند، که از جلوه های بصری جدید برای حرکت های ویژه ای به بازدهی بالاتر از پول نقد یا نقاط تجربه در می آیند.

بازیکنان می توانند پاداش های اضافی را با تجهیز شخصیت های خود با تمام پنج قطعه یک مجموعه دنده تک دریافت کنند. چرخ دنده در سه نوع می باشد: تجهیزات، شیدر و توانایی ها. علاوه بر دستکاری تصادفی که در پایان جنگ به دست می آید، تمام سه نوع چرخ دنده در جعبه های غول پیکر، که به عنوان جعبه مادر شناخته می شود، با استفاده از پول بازی در دسترس است.

بازی Injustice 2
بازی Injustice 2

هر شخصیت دارای پنج اسلات تجهیزات برای تزیین قطعات جدیدی از لباس است که شامل سر، تیغه، بازوها، پاها و لوازم جانبی آن ها است. دو اسلات توانایی برای تجهیز حملات ویژه جدید یا اصلاح شده و یک اسلات شیدر برای تغییر رنگ، رنگ آن ها است. این بازی پلی استیشن همچنین شامل پنج بار دستکاری جداگانه برای هر شخصیت می شود، به این ترتیب بازیکنان می توانند بین شروع بازی هر یک از مسابقات را تغییر دهند.

این بازی PS4 همچنین شامل یک سیستم میکرو تراکنش است. بازیکنان می توانند “کریستال ها ی منبع” را با استفاده از پول واقعی در جهان برای خرید لوازم آراییدن برای مبارزان، مانند پوسته های برتر و شیدرها خریداری کنند، به جای انتظار آن ها از طریق بازی معمولی به دست می آیند. کریستال های منبع نیز می توانند برای خرید “Transform Gear” استفاده شوند.

تبدیل دنده اجازه می دهد تا بازیکنان تصاویری از یک قطعه دنده را به دیگری اعمال کنند، به این ترتیب آن ها می توانند با اصلاح کننده های مورد نظر خود را با قطعات مورد علاقه خود مطابقت دهند. در نهایت، هنگامی که بازیکنان به سطح ۲۰ با حداقل یک شخصیت رسیدند، کریستال های منبع را می توان برای بالا بردن شخصیت های دیگر به حداکثر سطح آن ها استفاده کرد.

نمایندگان NetherRealm روشن کرد که هر خریدی که با کریستال های منبع ساخته شده است به فقط وسایل و تجهیزات ظاهری است و هیچ مزیت بازی ندارد. علاوه بر مبارزه های انتخاباتی، آنلاین و حالت های بازی، بازی Injustice 2 یک حالت جدید “Multiverse” را معرفی می کند. همانطور که در “Towers Living” از عنوان پیشین NetherRealm، Mortal Kombat X، Multiverse به بازیکنان اجازه می دهد تا از طریق سری عالم موازی در DC Universe و مبارزه با مخالفان با اختلال ها، مقررات و اهداف مختلف، سفر کنند.

چند نفره آنلاین گزینه ای را برای غیر فعال کردن ارتقاء و تغییرات سیستم دنده، کاهش تمام آمار پایه به سطوح پیش فرض آن، تبدیل هر وسیله نقلیه به وسایل صرفا برای ظاهر و آراییدن و ارائه گیم پلی متعادل تر برای مسابقات رقابتی را فراهم می کند. بازیکنان همچنین می توانند اعضا را با بیش از ۵۰ بازیکن دیگر تشکیل دهند. اعضای تیم می توانند برای تکمیل اهداف تعاونی روزانه و هفتگی برای به دست آوردن و به اشتراک گذاشتن ابزار هایی که به گیم پلی گیمینگ اختصاص دارند و از مدیران جهانی به دست بیاورند، همکاری کنند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 8 =