بررسی لغو ساخت حالت تک نفره بازی Insurgency Sandstorm

بازی Insurgency Sandstorm

استودیو New World Interactive خبری رو منتشر کرده که قراره حالت تک نفره بازی Insurgency Sandstorm ساخته نشه واین بازی پلی استیشن فقط به صورت چند نفره در اختیار بازیکن ها قرار بگیره.

بازی Insurgency Sandstorm
بازی Insurgency Sandstorm

همیشه انجام دادن سرگرمی ها و بازی ها دور هم هیجان بیشتری داره. مخصوصا اگه بازی با ماموریت های خطرناک و مبارزه های سخت همراه باشه، واجبه که چند نفر به کمک هم اونو به سرانجام برسونن. شاید به همین خاطره که استودیو New World Interactive خبری رو منتشر کرده که قراره حالت تک نفره بازی Insurgency Sandstorm ساخته نشه واین بازی پلی استیشن فقط به صورت چند نفره در اختیار بازیکن ها قرار بگیره.
بعد از اینکه خبر ساخت این بازی منتشر شد، این استودیو اعلام کرد که بازیکن ها می تونن بازی Insurgency: Sandstorm رو در دو حالت تک نفره یا چند نفره انجام بدن. ولی به تازگی سازندگان این بازی تصمیم گرفتن برای اینکه بتونن بازی رو به سطح استانداردهای خودشون برسونن و کاری در حد بازیکن های حرفه ایی منتشر کنن،ساخت حالت تک نفره این بازی رو متوقف کردن و تمام تمرکزشون رو روی ساخت و توسعه حالت چند نفره بازی گذاشتن.
طراح این بازی ، مایکل زاروهاس، اعلام کرده که به خاطر اینکه بتونن تا سال ۲۰۱۸ این بازی رو منتشر کنن و به تعهدشون درباره تاریخ انتشار و کیفیت بازی پایبند بمونن، باید تصمیم سختی می گرفتن تا حالت تک نفره بازی لغو بشه تا این تعهدات برآورده بشه. همچنین در این پست گفته شده که ساخت بازی چند نفره برای این استودیو تجربه مهم تری هستش و تصمیم دارن این کار رو به نحو احسن انجام بدن. ولی باز هم حالت تک نفره این بازی صد در صد کنار گذاشته نشده و احتمال این هست که در یکی از به روز رسانی های بازی Insurgency Sandstorm، حالت تک نفره هم منتشر شود. این بازی با سبک تیراندازی تاکتیکی چند نفره برای پلتفرم های PC، PS4، Xbox 1 ساخته شده.

داستان بازی Insurgency Sandstorm
جنگ های واقعی کشورها همیشه دست مایه خوبی برای ساخت بازی های ویدئویی و واقع نمایی اون ها برای بازیکن ها هستش. داستان بازی Insurgency Sandstorm زمان کمی از جنگ های خاورمیانه رو نشون میده که یه مبارز شورشی عراقی قراره با یه سرباز آمریکایی و یه آماتور فرانسوی ماموریت های ویژه ایی رو تو کشورهای مختلف سازماندهی کنن و با همکاری هم تو ماموریت ها پیروز بشن.
عملیات در ۶ منطقه جنگی با نقشه های متفاوت و توسط مبارزین خبره انجام بشه. هر بازیکن باید وظایف و ماموریت های هر کدوم از این سربازهای ارتشی یا شورشی که توانایی های مخصوص به خودشون رو دارن، به عهده بگیره هر بازیکن دو راه برای مبارزه داره یکی این که برای مبارزه به میدان جنگ بره و ماموریتی رو که به گروه حمله محول شده انجام بده و دشمن رو نابود کنه.

بازی Insurgency Sandstorm
بازی Insurgency Sandstorm

با ادامه مقاله بررسی لغو ساخت حالت تک نفره بازی Insurgency Sandstorm  همراه باشید

یا این که در پست های مرزبانی برای دفاع از حمله دشمن ها آماده باشه. هر سرباز باید از منطقه ایی که زیر نظرشه محافظت کنه و همه چیز رو تحت کنترل داشته باشه. ماموریت ها در کشورهای مختلف انجام میشه. شما به سومالی، افغانستان و عراق برای مبارزه با دشمن فرستاده میشین و می تونین با ۲۰ نوع اسلحه مختلف با دشمن بجنگین.این اسلحه ها قابلیت ها خاص و ویژه خودشون رو دارن و تو طراحی اون ها سعی شده که با نمونه واقعی خودشون مطابقت داشته باشن.
انتخاب اسلحه در بازی بنا به مسئولیت و وظیفه ایی که هر بازیکن به عهده داره انجام میشه. و حتی برای تعداد اسلحه و تجهیزات نظامی هم محدودیت های خاصی وجود داره. واقع نمایی در این بازی جایگاه ویژه ایی داره و در طراحی این بازی دقت خاصی در این باره شده. صدا گذاری هر قسمت به نحوی انجام شده که شما صداهای دنیای واقعی رو تجربه می کنین.صدای هواپیما ها و هلی کوپتر ها، مبارزه های تن به تن و حتی افرادی که زخمی شدن با صداهای واقعی تطابق داره.
شما باید برای اطمینان از کشته شدن دشمنتون باید حتما بالای سرش برید و اون صحنه رو خودتون ببینین و صدای ضجه های اون رو بشنوید. همینطور طراحی ماموریت ها و مبارزه ها به نحوی هستش که شما رو دقیقا با ترس ها و شجاعت های سربازان روبرو می کنه. باید حواستون به اسلحه و خشابتون باشه و مراقب باشید که تجهیزاتتون تموم نشه. در کل شما می تونین یه جنگ واقعی رو تو این بازی تجربه کنین. با اینکه از ابتدای ساخت این بازی قرار بود که بازیکن بتونه به تنهایی این بازی رو انجام بده ولی الان فقط در حالت چند نفره و آنلاین میشه بازی کرد. این بازی رو استودیو New World Interactive برای پلتفرم PC ساخته شده.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 16 =