بلاگ

معرفی و بررسی بازی Journey of Haha یک بازی هیجانی و نقش آفرینی

بازی Journey of Haha

شخصیت اصلی بازی Journey of Haha یک قهرمان کوچک می باشد که می خواهد راه خروج در برابر موانع مختلف بر اساس هوش بالایی که دارد پیدا کند.

بازی Journey of Haha

بازی Journey of Haha

معرفی و بررسی بازی Journey of Haha یک بازی هیجانی و نقش آفرینی

موبایل ها جزء یکی از دستگاه های پیشرفته ای می باشد که از طریق فناوری علم و تکنولوژی به وسیله ی شرکت های مختلف طراحی گردیده، در این راستا شرکت های متنوع و متفاوتی وجود دارد که گوشی های موبایل مختلفی را برای تمامی افراد جهان تولید می کنند.
هر شرکتی که در حال ساخت و طراحی گوشی های موبایل می باشند باید این نکته را در نظر بگیرند که، از نظر کاربران زمانی یک گوشی منحصر بفرد است که از امکانات متفاوتی تشکیل شده باشد و در نهایت از کیفیت بالایی برخوردار باشند.
امروزه گوشی های موبایل مختلفی با مدل های متفاوتی روانه بازار شده است که هر کدام به نوبه خودشان از طرفداران زیادی بهره مند می باشند. هر چه قدر به سمت آینده پیش می رویم گوشی های موبایل هم با تغییرات مختلفی روبرو می شوند. زمانی که گوشی ها با امکانات و کیفیت بالایی عرضه می گردند به عنوان گوشی های موبایل هوشمند در بین افراد قرار می گیرد.
در تمامی گوشی های همراه برنامه های نرم افزاری و سخت افزاری وجود دارد که به عنوان پشتیبانی موبایل بشمار می آیند. این امکان برای تمامی کاربران و مخاطبان محترم وجود دارد که برنامه های مختلفی را که علاقه دارند روی گوشی های خود نصب کنند.
این برنامه شامل: بازی ها، برنامه های مربوط به شبکه های اجتماعی، برنامه های کاربردی و… می شود. برای نصب و راه اندازی برنامه مانند بازی ها راه و روش های مختلفی وجود دارد که باید طبق سیستم عامل گوشی خود آن ها را انجام دهید.
نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که سیستم عامل های گوشی های موبایل با یکدیگر کاملاً متفاوت است، چرا که بعضی از گوشی ها سیستم عاملشان اندروید می باشد و برخی دیگر ios.
اگر بخواهیم در این مقاله درمورد بازی های گوشی های همراه صحبت کنیم، باید بگوییم همانطور که کمپانی های مختلفی در حال ساخت و طراحی گوشی های موبایل هستند بلکه استودیوها و شرکت های متفاوتی هم مشغول تولید و ارائه بازی های متنوع و متفاوتی برای تمامی کنسول ها و همچنین گوشی های موبایل با سیستم عامل مختلفی می باشند. بازی هایی که توسط شرکت ها به بازار عرضه می گردد طبق شرایط سنی مخاطبان منتشر می شوند.
استودیوهای سازنده بازی گوشی های موبایل در تلاش اند، بازی هایی را در اختیار کاربران قرار دهند که از کیفیت متناسب و گرافیک بالایی برخوردار باشند.
به همین دلیل تیم سازنده به کمک طراحان و برنامه نویسان حرفه ای مشغول به ساخت بازی هایی می باشند که از هیچ نوع مشکلی نداشته باشند. از نظر یک بازیکن علاوه بر اینکه باید بازی از گرافیک و کیفیت بالایی برخوردار باشد، بلکه بازی ای را بیشتر می پسندند که از مراحل مختلف و بخش های متفاوتی تشکیل شده باشند.
یکی از بازی های با کیفیت و گرافیک بالا مربوط به Journey of Haha می شود. Journey of Haha به عنوان یکی از بازی های هیجانی و نقش آفرینی بشمار می آید که مراحل مختلفی را در خود جای داده است.
طراحان این بازی را به گونه ای ایجاد کرده اند که بخش های گوناگونی در هر مرحله برای کاربر نمایان می شود. محتوای اصلی این بازی کاملاً ماجراجویی است که بازیکن را دعوت به یک فضای کاملاً تخیلی می کند.
محتوای اصلی این بازی مربوط به دریافت کلیدهای موجود در بازی می شود، این نوع از بازی های جزء یکی از جذاب ترین بازی ها از نظر دید کاربر به حساب می آید. بازی هایی که به عنوان ماجراجویی بشمار می آیند، مخاطبان زیادی را به خود جذب می کند، و به حالت های مختلفی ارائه می گردند.
استودیو سازنده بازی Journey of Haha اعلام کرده است، ما تمام تلاش خود را بکار برده ایم تا بتوانیم یک بازی با کیفیت و متفاوتی را در مقایسه با دیگر بازی هایی که ماجراجویی هستند برای گوشی های موبایل ایجاد کنیم. در مرحله ی مقدماتی بازیکن باید به این نکته خوب توجه کند که باید با دقت زیادی مراحل بازی را پیش ببرد تا در نتیجه به مراحل نهایی بازی برسد.
شخصیت اصلی این بازی یک قهرمان کوچک می باشد که می خواهد راه خروج در برابر موانع مختلف بر اساس هوش بالایی که دارد پیدا کند. زمانی که کاربر شروع به بازی می کند باید تمامی عوامل و شرایط محیطی را بسنجد تا بتواند به خوبی مراحل بازی را پشت سربگذراند.
هر چقدر به مرحله های جدیدتری صعود می کند با موانع های مختلف و بخش های متفاوتی روبرو می شود که باید با تلاش های مکرر خود آن ها را از بین ببرد.
بازیکن و شخصیت قهرمان بازی باید سعی کند با دقت بالایی بخش های بازی را مدیریت کند تا بتواند به بلندترین نقطه برج دسترسی پیدا کند. برای رسیدن به اهداف خود شخصیت (ها ها) باید معماهای متفاوتی را به خوبی حل کند، تا بتواند مانع های موجود بر سر راه خود را از بین ببرد.
طراحی این بازی به گونه ای می باشد که کاربر با ورود به هر مرحله از بازی باید ابتدا وارد اتاق هایی شود که در بخش های مختلف ایجاد شده اند. در هر اتاق معماهای مختلفی وجود دارد که با پشت سر نهادن این مراحل می تواند یک پله به مرحله جدیدتر صعود کند و به کلید طلایی دست یابد.
نقش اصلی این کلیدها در بازی به این شرح است که بازیکن با جمع آوری کلیدهای می تواند صندوقچه هایی که در بازی قفل شده اند را بازی کنند و از آن برای استفاه از درهای خروجی بکار ببرند.
هر مرحله از بازی ابتدا با مأموریت های ساده ای شروع می شود و سپس پس از پیش بردن هر مرحله با بخش های پیچیده تر و مأموریت های دشوارتری مواجه می شوید. زمانی که مأموریت های شما چند برابر می شود باید تمامی شرایط را بسنجید، و سپس با دقت بالاتری هر مرحله از بازی را به جلو پیش ببرید.
هر بخش از بازی دربرگیرنده شخصیت ها و دشمن های مختلفی است که باید با هرکدام از به نحوه خاصی مبارزه کنید تا در نهایت بتوانید به خوبی آن ها را شکست دهید، دشمنانی که با آن ها شروع به مبارزه می کنید ممکن است نسبت به مرحله هایی که گذرانده اید از قدرت بالایی برخوردار باشند، و به سختی بتوانید آن ها را از بین ببرید.

بازی Journey of Haha

بازی Journey of Haha

بخش های بسیار مختلفی در بازی به وجود آمده است که یکی از این بخش ها به قارچ ها و گیاهانی در بازی مربوط می شود، قابل ذکر است گفته شود هر لحظه این امکان وجود دارد قارچ ها و گیاهان مانع سد راهتان شود، و نتوانید آن مرحله را به خوبی پشت سر بگذرانید.
راهکارهای مختلفی برای شما بازیکنان در نظر گرفته شده است که شما می توانید به کمک آن ها تا حد امکان مانع حمله دشمنان شوید، این عوامل مربوط به فریز کردن دشمنان یا ساخت پل هایی می باشد که باعث می شود دشمنان نتوانند به خوبی به شما حمله کنند.
ناگفته نماند هر کدام از این عوامل گفته شده بر اساس یک محدودیتی خاصی ایجاد شده اند که باید در زمان خاصی از آن ها استفاده کنید.
یکی دیگر از بخش های جذاب این بازی مربوط به معماهایی می شود که ذهن بازیکن را نسبت به خود درگیر می کند که بتواند به خوبی آن ها را حل کند. درست است که این بازی دربرگیرنده بخش های متفاوت با کیفیت بالایی می باشد، اما ممکن است از نقاط ضعفی هم برخوردار باشند که جزء معایب بازی به حساب می آید، یکی از این معایب ها را می توانیم به مدیریت ضعیف بازی اشاره کنیم.
اما آنقدر این بازی نسبت به سایر بازی ها از کیفیت و گرافیک بالایی بهره مند می باشد که کاملاً باعث شده است تمامی بخش های مشکل دار بازی را بپوشاند. براساس نتایج بدست آمده گفته شده است، سازندگان این بازی قصد دارند در آینده نه چندان دوری معایب و مشکلات بازی را برطرف برای تمامی کاربران و علاقه مندان به بازی برطرف کنند.
در نهایت اگر شما کاربران علاقه مند به بازی های معمایی و ماجراجویی هستید پیشنهاد می کنیم که حتماً بازی Journey of Haha را توسط برنامه های دانلود مختلف و سایت های معتبر روی گوشی های موبایل خود نصب کنید و از بازی کردن با آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + دوازده =