راهنمای گام به گام بازی Killzone Shadow Fall (قسمت سیزدهم)

بازی Killzone Shadow Fall

با شروع این فصل بازی Killzone Shadow Fall لوکاس را می بینیم که به هوش آمده و یک فرد ناشناس از طریق بی سیم با او ارتباط برقرار کرده است. هویت این فرد مشخص نیست، اما به لوکاس می گوید که در نزدیکی اوست. آن شخص از لوکاس می خواهد که طبق راهنمایی های او پیش برود.

بازی Killzone Shadow Fall
بازی Killzone Shadow Fall

راهنمای گام به گام بازی Killzone Shadow Fall (قسمت سیزدهم)

در همین حین خانم Visari وارد می­شود. Echo می پرسد چرا با Massar همکاری می کنید؟ حتما او را خواهم کشت ولی خانم Visari از Echo می خواهد که این فکر را از سرش بیرون کند چون از هیچ چیز خبر ندارد. او به Echo می گوید که Stahl به ما قول یک خانه و همچنین زنده ماندن باقی مردم را داده است. اما Echo در جواب می گوید این راهش نیست، آیا خونی را که در رگ های من جریان دارد فراموش کرده ای؟ در هر صورت مرا خواهند کشت. در همان حین که Echo خانم Visari را مادر خطاب می کند، Visari با زدن سیلی به صورت او سریعاً حرفش را قطع کرده و به Echo هشدار می دهد که دیگر با این اسم صدایش نزند. سپس Echo را به همراه مأموران از اتاق خارج کرده و می خواهد لوکاس را زنده نگه دارند.

فصل ۶

با شروع این فصل بازی Killzone Shadow Fall لوکاس را می بینیم که به هوش آمده و یک فرد ناشناس از طریق بی سیم با او ارتباط برقرار کرده است. هویت این فرد مشخص نیست، اما به لوکاس می گوید که در نزدیکی اوست. آن شخص از لوکاس می خواهد که طبق راهنمایی های او پیش برود تا بتواند از اینجا خارج شود. درست بعد از آنکه درب سلول باز شد، مأموریت آغاز می گردد.

همین که شروع به حرکت می کنید، او به راهنمایی شما ادامه خواهد داد. فقط به دستورات او عمل کرده و به راه خود ادامه دهید. آن شخص به شما می گوید خیلی خوش شانس بودی که زنده ماندی، هلگان ها به سختی شکنجه­ ات داده بودند. تو تنها کسی نیستی که برای خارج شدن از اینجا تلاش می کند. حواست به قدم هایی که برمیداری باشد. سپس شما را از وجود مأموران در سمت راست آگاه کرده و می گوید که از طرف چپ حرکت کنید. در برخورد با یکی دیگر از مأموران گشت از شما می خواهد که درون یک کانتینر مخفی شوید. به او اعتماد کرده و منتظر بمانید تا بگوید چه موقع حرکت کنید. ظاهراً این شخص شما را می بیند. فقط کافیست دقت کنید و همانطور که دستور می دهد عمل کنید. چرا که در این قسمت هیچ نشانگر هدفی وجود ندارد.

ناگهان صدای آن شخص قطع می شود. به راه خود ادامه دهید تا با دو نفر از مأموران هلگان روبرو شوید. همین که مأموران متوجه حضور شما می شوند، Echo با آنها درگیر شده و شما را نجات می دهد. لوکاس به او می گوید: تو عادت به سرپیچی از دستورات داری. Echo پاسخ می دهد: نباید کارها را به Massar می سپردم، تا زمانی که زندست، هر دو طرف از او سوء استفاده می کنند. به نظر این Echo بود که به صورت ناشناس لوکاس را راهنمایی می کرد.

بازی Killzone Shadow Fall
بازی Killzone Shadow Fall

این بار شما و Echo با هم متحد می شوید. از آنجایی که طبق مقررات نظامی اکنون ساعت خاموشی در این منطقه است باید از فرصت استفاده نموده و سریعاً خارج شوید. همانطور که سفر خود را با Echo آغاز می کنید، وارد بحث عمیقی در مورد جنگ بین هلگان ها و وکتان ها می­شوید. سپس او شما را به یک شبکه ارتباطی یا ComSec network وصل می کند تا بتوانید ماشین اوتوماتیک را هک کرده و تعیین هدف کنید. از آنجایی که شما سلاحی برای درگیری ندارید، Echo با آنها مقابله خواهد کرد. برای این کار کافیست تا نشانه گیر خود را بر روی سربازان قرار داده و سپس دکمه L1 را فشار دهید تا Echo آنها را بکشد. او همچنین به شما یاد می­دهد که چگونه بمب های عنکبوتی را هک کنید. این کار باعث می شود که کنترل بمب ها را به دست گرفته و هر زمان که نیاز بود منفجرشان کنید. ابتدا نشانه گیر را بر روی بمب عنکبوتی قرار دهید سپس با استفاده از دکمه L1 کنترل آن را به دست بگیرید. می توانید برای افتادن از روی سقف دکمه دایره را فشار دهید.

وقتی که همراه با Echo به اتاق بعدی رفتید، همانطور که آموخته اید کنترل بمب عنکبوتی را به دست گرفته و از طریق پنجره وارد شوید، سپس مقابل کنترل درب قرار بگیرید و بمب را منفجر کنید. طولی نخواهد کشید که در باز می شود و Echo هفت تیری در اختیار شما قرار می دهد و خودش نیز نامرئی می شود. سپس از شما می خواهد تا در صورت مشاهده­ دشمن، نشانه گیر را روی آن قرار داده تا Echo با تک تیرانداز او را بزند. اکنون نشانه گر هدف و همچنین اسکنر دوباره در دسترس شما قرار می گیرد و می توانید با فشردن دکمه مربوطه از آنها استفاده نمایید. زمان حرکت فرا رسید. شروع به دنبال کردن هدف خود کنید اولین سرباز هلگانی را با دست و دو محافظ دیگر را در صورت تمایل با فرمان هدشات بکشید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 5 =