راهنمای گام به گام بازی Killzone: Shadowfall (قسمت چهاردهم)

بازی Killzone: Shadowfall

صدای Echo را می شنوید که می گوید بالای آسانسور همدیگر را خواهیم دید. سربازی را که در آنجاست بی سر و صدا بکشید و از پنل دسترسی در بازی Killzone: Shadowfall استفاده نمایید تا قفل مغناطیسی جرثقیل را آزاد کنید. سپس همانطور که Echo در Killzone: Shadowfall دستور می دهد به کانتینرها شلیک کنید، می توانید آنها را علامت گذاری کرده تا Echo به آن ها شلیک کند.

بازی Killzone: Shadowfall
بازی Killzone: Shadowfall

راهنمای گام به گام بازی Killzone: Shadowfall (قسمت چهاردهم)

محافظان بسیار کمی در مسیر شما قرار دارند. بهترین استراتژی این است که یکی از آنها را برای Echo علامت گذاری کرده و دیگری را نیز خودتان بکشید. به محض اینکه یکی از آنها کشته شود بقیه سربازان نیز از وجود شما با خبر خواهند شد. بهتر است که از Echo برای کشتن سربازان جدا از هم کمک بگیرید تا راه را برای شما باز کند.

پس از رسیدن به سکو، پل هوایی جمع خواهد شد و پنل کنترل آن نیز در طرف دیگر قرار دارد. بنابراین از بمب عنکبوتی برای هک سیستم پل هوایی کمک بگیرید تا دوباره باز شود. از پل عبور کرده و به بالای پله ها بروید. در اینجا تک تیرانداز Echo غیرفعال می شود. پس از رسیدن به بالای پله ها دو نفر از سربازان هلگانی را می بینید که مشغول بازجویی از کسی هستند. آن دو را کشته و وارد اتاق شوید. سپس آن شخص شما را به اتاقی راهنمایی خواهد کرد تا بتوانید به اسلحه و مهمات دسترسی پیدا کرده و سلاح مورد نیاز خود را از آنجا بردارید. به بالای جعبه ها بروید. دوباره سفر از میان سیستم تهویه آغاز شد. وقتی که به طرف دیگر رسیدید، صدای Echo به گوش می رسد. او از شما می خواهد که با ATAC که نوعی هواپیمای بدون سرنشین است درگیر نشده و به راه خود ادامه دهید. به طرف راست حرکت کنید و از در عبور نمایید. مأموری را در مقابل خود خواهید دید، به Echo فرمان دهید تا او را بکشد. به راه خود ادامه دهید و از پله برقی پایین بروید. در صورت شنیدن صدای سربازان با استفاده از اسکنر آنها را پیدا کرده و بکشید. در صورت برخورد با سربازانی که سپر دارند، می توانید از بمب عنکبوتی کمک گرفته و آن را در نزدیکی سربازان منفجر کنید. پس از کشتن تمام مأموران، با استفاده از دکمه دایره پنل دسترسی را فعال نمایید. سپس Echo شما را از وجود تعدادی مأمور امنیتی در پایین با خبر می کند. آن ها را کشته و به طرف هدف حرکت کنید. Echo به شما می گوید که نمی تواند خود را به موقعیت شما برساند و راه دیگری را امتحان خواهد کرد. هدف جدید شما فرار از هلگان جدید می باشد که با زدن دکمه رو به بالا بر روی صفحه مشخص خواهد شد. همانطور که پیش می روید، به محله فقیرنشینی خواهید رسید، در آنجا رنجی که مردمان هلگان جدید باید تحمل کنند را با چشم خود می بینید. تعدادی از آن ها در حال مرگند و تعدادی دیگر نیز تصمیم به خودکشی دارند. این فرصتی برای شماست تا جان یک یا دو نفر از آنها را نجات دهید. برای این کار به آنها نزدیک شده و دکمه دایره را فشار دهید. سپس به بالای پله ها بروید و از آن محیط خارج شوید.

بازی Killzone: Shadowfall
بازی Killzone: Shadowfall

صدای Echo را می شنوید که می گوید بالای آسانسور همدیگر را خواهیم دید. سربازی را که در آنجاست بی سر و صدا بکشید و از پنل دسترسی استفاده نمایید تا قفل مغناطیسی جرثقیل را آزاد کنید. سپس همانطور که Echo در Killzone: Shadowfall دستور می دهد به کانتینرها شلیک کنید، می توانید آنها را علامت گذاری کرده تا Echo به آن ها شلیک کند. به طرف چپ حرکت کنید و وارد سیستم تهویه شوید. اگر هلگان ها متوجه حضور شما شدند، با استفاده از سلاح خود آنها را بکشید. وقتی که از سیستم تهویه خارج شدید، حتماً مهمات و به خصوص نارنجک­هایEMP را بردارید. به راه خود به طرف پایین ادامه دهید، Echo شما را از وجود تعدادی ماشین جنگی بدون سرنشین مطلع می کند و هشدار می دهد که به طرف آنها شلیک نکنید، در غیر این صورت شما را تکه تکه خواهند کرد. همچنین می گوید اگر نارنجک EMP همراه خود دارید می توانید از آنها استفاده کنید. نارنجک های EMP می توانند ماشین های بزرگ را متوقف و ماشین های کوچک را نابود کنند. برای از بین بردن ماشین جنگی بزرگ، نارنجک را به طرف آن پرتاب نموده و با وارد کردن شوک الکتریکی مانع حرکت آن شوید. سپس آنقدر تیراندازی کنید تا منفجر شود. پس از نابودی تمام ماشین های جنگی به طرف آسانسور حرکت کرده و با استفاده از پنل دسترسی درهای آسانسور را باز کنید. اما پیش از ورود به آسانسور، Echo متوجه حضور گروهی از سربازان می­شود که در حال خروج از آسانسور هستند. کمی به عقب برگشته و آنها را بکشید. دوباره به طرف آسانسور رفته و با استفاده از پنل دسترسی به طرف بالا حرکت کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − چهار =