بررسی شخصیت پسر آهنگر در بازی Kingdom Come Deliverance

بازی Kingdom Come Deliverance

در حقیقت بازی Kingdom Come Deliverance از بازی های شخص اول مربوط به قرون وسطی می باشد که گیمر را وارد یک دنیای جدید و گسترده بازی می کند. طریقه جنگیدن در بازی بر اساس هنرهای رزمی و تکنیک های قرون وسطی می باشد و در حال حاضر تحت سرپرستی فردی به نام دنیل واروا توسعه می یابد.

بازی Kingdom Come Deliverance
بازی Kingdom Come Deliverance

جدیدترین خبرهای بازی کمپانی دپ سیلور مربوط به بازی اش ( Kingdom come : Deliverance ) می باشد. در این تریلر بخشی از داستان و کاراکترهای بازی را خواهید دید که به خوبی به نمایش گذاشته شده است. این تریلر زندگی پسر آهنگر را نشان می دهد که کاراکتر اصلی داستان به حساب می آید. بعد از به قتل رسیدن خانواده اش برای رستگار شدن مسیر زندگی اش را تغییر می دهد. در حقیقت بازی Kingdom Come Deliverance از بازی های شخص اول مربوط به قرون وسطی می باشد که گیمر را وارد یک دنیای جدید و گسترده بازی می کند.
طریقه جنگیدن در بازی بر اساس هنرهای رزمی و تکنیک های قرون وسطی می باشد و در حال حاضر تحت سرپرستی فردی به نام دنیل واروا توسعه می یابد. این بازی سیستم جنگی ساده ایی را ندارد و کیفیت بصری از عوامل مهم بازی های سال ۲۰۱۸ می باشد که باعث می شود یک تجربه واقعی تاریخی را که در قرون وسطی اتفاق افتاده است داشته باشید. سرانجام بازی Kingdome come : Deliverance در ۱۳ فوریه سال ۲۰۱۸ برای PS4، XBox One و رایانه ( از طریق استیم ) عرضه شد. همچنین این بازی برای کنسول های PS4 Pro هم پشتیبانی می شود.

بازی Kingdom come Deliverance از بازی های نقش آفرینی بوده که توسط کمپانی Warhorse توسعه یافته و کمپانی Deep Silver آن را انتشار داده است. بازی در قرن پانزدهم اروپا اتفاق افتاده است ( قرون وسطی ) و داستان این بازی مربوط به سرزمین های بومی جمهوری چک می باشد. گیمر در این بازی با توجه به گیم پلی خود می تواند هر کدام از قابلیت های کاراکتر اصلی را شخصی سازی کند. بازی از بخش های مختلف مانند داستان غیرمستقیم، جنگ واقعی و شخصی سازی و … تشکیل شده است. همچنین لازم است بدانید که این بازی توسعه یافته با موتور کرای انجین ۳ می باشد.

یکی از بهترین بازی های کنسول پلی استیشن ۴ بازی Kingdom come Deliverance بوده که داستانش مربوط به پادشاهی بوهم می باشد که پادشاه زنده نیست و پادشاهی به صورت ناعادلانه به دست برادرش افتاده و شما در نقش یک آهنگر می باشید که می خواهد انتقام بگیرد و پادشاهی کشور را به دست فرد لایق بسپارد. در کنسول پلی استیشن ۴ به خوبی جزئیات پوشش، فن و شیوه جنگیدن مبارزان و گردش ها را به بهترین کیفیت خواهید دید.

از بازی های شخص اول بازی Kingdom come : Deliverance می باشد که جهانی متفاوت برای گیمر است. گیم پلی بازی به این صورت می باشد که شما باید مأموریت خود را با استفاده از روش های سیاسی دنبال کنید و به صورت کلاسیک رو در رو بجنگید. اعتبار شما بستگی به شیوه برخوردتان با دیگران دارد و ممکن است تغییر کند و تغییرات شما که هیچ شاهد تحولات جهان بازی هم باشید.اگر می خواهید با یک کشاورز سخن بگویید بهتر است پوشش مردم عادی را داشته باشید و با یک گفتگوی ساده چیزی که لازم دارید را بخرید اما اگر می خواهید از روستائیان اطلاعات بکشید بهتر است با لباس های یک سرباز ظاهر شوید.
شیوه جنگیدن در بازی مربوط به جنگ های قرون وسطی می باشد که در آن از سلاح های گوناگونی مانند شمشیر، تیروکمان و … استفاده می شود. همه کلاس های بازی در ۹ کلاس گوناگون تسلیحاتی خلاصه می شود.از این کلاس ها می توان به شمشیرهای بلند در ابعاد مختلف، تبر، گرز و تیر و کمان و سپر اشاره کرد که دارای حرکت های ویژه ایی می باشند

بازی Kingdom Come Deliverance
بازی Kingdom Come Deliverance

 

با ادامه مقاله بررسی شخصیت پسر آهنگر در بازی Kingdom Come Deliverance همراه باشید

به جزء موارد گفته شده در مورد گیم بازی باید بدانید که محیط و جنگ های بازی تاریخی بوده و جنگیدن در بازی به نام جوستینگ در قرون وسطی می باشد که دو شوالیه برای نابودی هم از روی اسب می جنگند که در بازی دیدنی است. در بررسی کلی گیم پلی بازی باید بدانید که فضای بازی ۵/۳ مایل می باشد که از شهرها، روستاها و جاده های پنهان و معادن ساخته شده می باشد. برای حل کردن مسیرهای طولانی بهتر است به جای پیاده رویی و دویدن بر اسب سوار شوید و در جنگیدن هم از اسب استفاده کنید.

استریو سازنده بازی Kingdom come : Deliverance تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرده است. هر چند که انتشار بازی کمی با تأخیر همراه بوده است و قرار بود در سال ۲۰۱۷ منتشر گردد اما درتاریخ ۱۳ فوریه سال ۲۰۱۸ انتشار یافته است.

در تریلری که استودیو وارهورس از بازی پخش کرده به قصد نمایش گیم پلی بوده است. هر چند که قبلا هم گفتیم که بازی Kingdom come : Deliverance از بازی های جهان بازی بوده که پادشاهی روم باستان را نشان می دهد. در این بازی شما با کنترل کاراکتر هنری ( همان پسر آهنگر ) به قصد انتقام و نجات مابقی بومی ها تلاش می کنید. تریلر داستانی بازی PS4، kingdom come Deliverance مربوط به کاراکتر هنری می باشد که کاراکتر اصلی این بازی بوده و در این تریلر گذشته این کاراکتر و تلاشش برای رسیدن به رستگاری را نشان می دهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 7 =