گلیچ بازی Legend of Zelda : Breath of the Wild

بازی Legend of Zelda : Breath of the Wild

از گیمران بازی Legend of Zelda : Breath of the Wild متوجه گلیچی در این بازی شده که به وسیله آن می توانید محیط های چشم نواز زیر آب را دید و حالا برای جزئیات بیشتر، این مطلب را مطالعه کنید.

بازی Legend of Zelda : Breath of the Wild
بازی Legend of Zelda : Breath of the Wild

از گیمران بازی Legend of Zelda : Breath of the Wild متوجه گلیچی در این بازی شده که به وسیله آن می توانید محیط های چشم نواز زیر آب را دید و حالا برای جزئیات بیشتر، این مطلب را مطالعه کنید.

گلیچ بازی Legend of Zelda : Breath of the Wild

از بازی های که پر از رمز و راز بوده بازی  The Ledend of Zelda Breath of the Wild می باشد که تا کنون نکات و جزئیات این بازی انتشار نیافته است.

در تازه ترین اخبار این بازی متوجه گلیچ در بازی شده اند که گیمر می توانددنیای زیر آب را ببینید.

ویدیوی که از این گلیچ انتشاریافته مرجان ها، سنگ ها و فضای درون آب بسیار زیبا و نفس گیر می باشد. هر چند که ممکن است در زمان بازی این طراحی به صورت واضح دیده نشود اما دنیای زیرآب با تمامی جزئیاتش طراحی و ساخته شده است.

احتمال می رود که تیم سازنده قصد داشته است ویژگی شنا کردن را نشان دهد اما  سیستم آن در آخر مراحل تولید حذف گردیده است.

مورد دیگر در مورد این بازی این است که در مراسم  E3 سال ۲۰۱۹ این بازی برای پلتفرم نینتندوسوییچ معرفی گردید و باید صبر کرد که معلوم شود این نسخه به چه صورت در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

با توجه به گلیچی که در بازیThe Legend of Zelda Breath of The Wild احتمال می رود که در آینده بتوانیم شنا کردن در زیر آب را هم ببینیم.

معرفی بازیThe Legend of Zelda Breath of the Wild

The Legend of Zelda Breath of the Wild از بازی های ویدیویی در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که برای کنسول های وی یو و نینتندوسوییچ انتشار یافته است.

مجموعه این بازی ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۵ عرضه گردد که با تأخیر مواجه شد و دو سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۷ برای تمام دنیا انتشار یافتت.

همان طور که قبلا هم گفتیم این بازی در  E3  ۲۰۱۹  معرفی شد هر چند که اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است اما بعد از انتشار این نسخه از بازی های افسان زلدا نسخه های دیگر نیز ادامه یافته است.

بازیThe Legend of Zelda Breath of the Wild از گیم پلی و داستان جدیدی برخوردار است و تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نمی باشد.

بررسی کوتاه بازی  The Legend of Zelda : Breath of the Wild

مجموعه بازی های افسانه زلدا از بازی های فانتزی است که هیجان را با ماجراجویی ترکیب نموده است.

نخستین بار این بازی در سال ۱۹۸۶ توسط  Shigeru Mlyamoto و  Takashi Tezuka ساخته شد. این بازی از همان اول توسط کمپانی نینتدوسوییچ تولید و انتشار یافت.

گیم پلی بازی از مبارزات هیجانی، حل معماهای گوناگون و ماجراهای حماسی گرفته شده است که با تغییرات زیادی همراه بوده است.

این بازی به گونه ای ساخته شده که شروع و پایانی ندارد و داستان آن مربوط به کاراکتر اصلی بازی  Link می باشد که نجات شاهزاده زلدا و سرزمینش را از دست افراد  شرور برعهده دارد.

نخستین نسخه های این بازی برای کنسول های نینتندوسوییچ ساخته شد و با فروش بالایی روبرو شد و جزء پرفروش ترین فرنچایز در تاریخ تلقی گردید.

از بزرگترین بازی ها در مجموعه بازی های افسانه زلدا بازی  Breath of the Wild می باشد. این بازی جزء بازی های اصلی و جدید ساخته شده برای نینتندوسوییچ می باشد که توانست خود را به سراسر دنیا نشان دهد.

در این بازی سرزمین  Hyrule را نشان می دهد که هیچ مرزی ندارد و گیمر می تواند به گشت و گذار در مناطق گوناگون بپردازد و علت اصلی موفقیت آن را باید در جهان آزاد آن جستجو کرد.

با تجربه این بازی جهانی شاد و عاشقانه را به دست می آورید که با جزئیات زیادی ساخته و پرداخته شده است و لازم است این بازی را تجربه کنید تا ببینید  چگونه دنیای بازی شما را تسخیر می کند. اما اگر زمان بازی کردن را ندارید پس بهتر است آن را فراموش کنید.

فرق بازی  Breath of the Wild با سایر بازی ها ارتباطی است که گیمر با کاراکترهای بازی برقرار می نماید و با تمرینات بازی گیمر به صورت غریزی وابسته می شود.

شما در این بازی یاد می گیرید که چگونه سلاح ها را پیدا کنید و با استفاده از آن با دشمنان مبارزه کنید.

بازی Legend of Zelda : Breath of the Wild
بازی Legend of Zelda : Breath of the Wild

با ادامه مقاله گلیچ بازی Legend of Zelda : Breath of the Wild همراه باشید

تحمل نکردن شرایط دشوار کوهستان یا موجودات غول پیکر که ممکن است شما را از بین ببرند چندان خوشایند نیست. اما این بازی روش های مختلفی را قرار داده تا بتوانید در آن زندگی کنید.

باید بدانید که مأموریت های این بازی همواره در پیش روی شما قرار دارند و نیازی نیست که نگران شوید که چیزی را از دست بدهید زیرا این بازی یک بازی پرمحتوا می باشد.

یکی از ایرادهای وارده به این بازی دنیای واقعی و زمان آن می باشد که متناقض بوده و ممکن است وقت خود را بین سفر از دست بدهید.

آنچه که باعث می شود گیمر این بازی را تجربه کند حس کنجکاوی می باشد و هر گیمر حس خاصی را به این بازی پیدا می کند.

نسخه های قبلی زلدا هم به گونه ای طراحی شده بودند که در هر بازی حس خاصی را گیمر تجربه می کرد.

سیستم این نسخه مربوط به حل معما می باشد که به روشی جدید انجام می شود شما با حل معماها راه تازه ای را پیش روی خود قرار می دهید و به تغییرات جدیدی به ان دست پیدا می کنید.

شما در بازی با ۱۰۰ معبد پراکنده در دنیای بازی مواجه می شوید که پازل سکوبازی را به شما می دهد و قابلیت هایی کاراکتر لینک که به درک گیمر بستگی دارد. چالش های بازی با استفاده از فکر شما حل می شود و راهی بین زنده ماندن کاراکتر لینک و حل معماها می باشد.

بازیThe Legend of Zelda Breath of the wild یک بازی پیچیده بوده که نیاز دارد آموزش های لازم را ببینید.

در این بازی شما بعد از آماده شدن می بایست به گشت و گذار بپردازید هر چند که همه ی بخش های بازی در دسترس گیمران قرار می گیرد اما نمی توانید از همه امکانات بازی استفاده کنید. برای مثال اگر بدون داشتن معجون ضدسوختگی به آتش فشان بروید ممکن است بر اثر سوختگی بمیرید.

درجه بازی سخت بوده و شما با توجه به سختی آن پاداش دریافت می کنید. از مهمترین مواردی که شما باید در بازی آن ها را آماده کنید تجهیزات، معجون و غذای  Link است که البته با لذت همراه می باشد.

گرافیک بازی از اثار بزرگ انیمیشنی ژاپنی گرفته شده است که جزئیات را به خوبی نشان می دهد.

 این جزئیات شامل کاراکتر، اشیا و فضای بازی می باشد. گرافیک این بازی یک اتفاق مهم در صنعت بازی های کامپیوتری است که بسیار بزرگ است و باعث می شود حس خوشایندی را به گیمر بدهد.

صدا و دیالوگ این بازی بی نظیر بوده و با خط داستانی بازی هماهنگی دارد. به طور کلی در مورد این بازی باید گفت که بازی یک اثر خوب است که بسیاری از گیمران را جذب خود کرده است و توانسته قدرت کنسول های نینتندوسوییچ را به راحتی نشان دهد.

بازی  The Legend of Zelda Breath of the Wild برای کنسول نینتندوسوییچ

از باز یهای ساخته شده برای کنسول نینتندوسوییچ و وی یو بازی اکشنThe Legend of Zelda Breath of the Wild است که داستان آن شما را به سمت مبارزه و ماجراجویی می کشاند.

از ویژگی های این بازی برای کنسول های نینتندوسوییچ

  • گیم پلی متعارف و متفاوت
  • تصاویر باکیفیت
  • موسیقی مرتب
  • طراحی کامل جزئیات

می باشد. همچنین این بازی در سال ۲۰۱۵ به طور رسمی برای کنسول های نینتندوسوییچ عرضه گردیده است.

گلیچ بازیThe Legend of Zelda Breath of the Wild که مربوط به تصاویر زیر آب است نشان می دهد که در آینده قرار است شنا کردن در زیر آب را در این بازی تجربه کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =