بلاگ

بازی Lone Wolf بازی ای مناسب ساختار اندروید و ای ا اس

بازی Lone Wolf

هم خوانی فضای گرافیکی بازی Lone Wolf با داستان بازی باعث شده است که بازی را به لحاظ گرافیکی نسبت به بازی های هم رده ی خودش برتری دهد.

بازی Lone Wolf

بازی Lone Wolf

بازی Lone Wolf بازی ای مناسب ساختار اندروید و ای ا اس

گرگ تنها یک بازی ماجراجویانه و تازه از مجموعه بازی ها برای تلفن های همراه است که سبک آن تک تیرانداز می باشد. در طول تاریخ آنچه که درباره همه تک تیراندازها می دانید این است که همه در یک خصوصیت شبیه به هم هستند، خصوصیتی همچون تنها بودن.
همانند یک گرگ که منتظر است شکار کند، طعمه را زیر نظر دارد و هر لحظه منتظر موقعیت است که شلیک کند و طعمه را به چنگ خود درآورد. علاقه مندان به بازی های اکشن می توانند از طریق Lone Wolf یکی سری تجربه ها را که بسیار منحصر به فرد می باشد را کسب کنند.
فرایند این بازی به این صورت است که بازیکن را در جایگاه تک تیرانداز می گذارد طوریکه به عنوان اول شخص تجربه ی یک تیراندازی خیلی واقعی را به بازیکن می دهد. این بازی مناسب برای ساختار android و آی اُ اِس ساخته شده است. بازی Lone Wolf ساخته ی گروه SHD می باشد که یکی از اعضای آن سیمون هیسون نام دارد و از طراحان قدر در زمینه ی ساخت بازی می باشد.
بازی گرگ تنها به شکل رایگان منشر شده است اما اگر خواهان بازی در مود پریمیوم هستید می توانید از طریق درون برنامه نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنید. در این مود می توانید به پول و موارد فراون دیگری در تمام قسمت های مختلف بازی دسترسی داشته باشید.
یک دلیل ویژه که باعث شده است بازی Lone Wolf در مقایسه با بازی های شبیه به خودش متفاوت باشد هیجانی بودن داستان بازی است که بسیار شگفت انگیز می باشد. در این گیم شما نقش تک تیر انداز خیلی ماهر را دارید که کارتان ترورر کردن مردم است و در مقابل کارتان پول دریافت می کنید.Lone Wolf یک قاتل خیلی ماهر است که مرموزانه دائم چهری خود را با پارچه می پوشاند، Lone Wolf عهد بسته است که برای رسیدن به خواسته اش همه ی موجودات را به قتل برساند.
ادامه دادن در بازی به این صورت است که شما وارد یک گروه جنایتکار می شوید و برای کار کردن در این گروه آنها با شما ارتباط برقرار می کنند.
آنگاه بعد از اینکه یکی از اعضای گروه را دیدید بخش هیجانی داستان آغاز می شود. برای دیدن مدیر و رهبر این گروه باید مأموریت های خیلی زیادی را پشت سر بگذارید و در این میان تعدادی از افراد را به کشتن دهید تا ملاقات با رهبر انجام شود. این هیجانات بازی باعث می شود که اصلاً حوصله تان سر نرود و بازی برایتان تکراری نشود.
کنترل این بازی همچون بازی های همانند خودش می باشد به این شکل که دکمه ای که در قسمت سمت راست صفحه است می توانید از طریق آن شلیک کنید و عمل نشانه گرفتن هم در بازی توسط دکمه ی سمت چپ اما لمس طولانی آن صورت می گیرد. در این بازی می توانید از طریق پشت سر گذاشتن مراحل و کسب پول لازم اسلحه های مورد نیازتان را تهیه کنید و تعداد اسلحه هایی که در این بازی وجود دارد به بیست عدد می رسد.
نقش گیمر در این بازی فقط تک تیراندازی نمی باشد بلکه در بعضی از مراحل از طریق تفنگ های M4 و کمری می توانید دشمن های خود را از بین ببرید و کار خود را به پایان برسانید. این بازی از همان ابتدا سخت می باشد چراکه در همان اولیل است که شما وارد گروه جنایتکار می شوید و رفته رفته بازی مشکل تر خواهد شد که به مراتب هم از بین بردن دشمنان مشکل می باشد.
دشمنانتان را باید زمانی که از شما دور هستند از بین ببرید اما چون برد سلاح های شما زیاد نیست برای هدف قرار دان فاصله ی دور نیازمند یک سری تجهیزات برای تهیه ی سرعت باد و فاصله هستید.
هم خوانی فضای گرافیکی بازی Lone Wolf با داستان بازی باعث شده است که بازی را به لحاظ گرافیکی نسبت به بازی های هم رده ی خودش برتری دهد. زیرا طراحی آن مانند گروه های بزرگ جنایتکاری کارتونی انجام شده و اجازه ی توسعه و داستان پردازی را بالا برده است.
گرافیک این بازی از نوع HD می باشد. در نسخه آزمایشی این بازی می توان این نقاط مثبت را دید. محیط تیره و نوآر این گیم و به کار بردن عکس های کامیک آن را منحصر به فرد کرده است حتی موسیقی بکار رفته در آن هم کاملاً با بازی همخوانی دارد.
در زمان آغاز این بازی در لحظه ی اول اصلاً صدایی به گوشتان نمی آید و تنها شما هستید و اسلحه تان اما در دقیقه ی دوم بازی حرکت های نشانه گیری تان را حس می کنید. در دقیقه ی سوم هم صدای شلیکتان به گوش می رسد که به این شکل اولین قتل صورت می گیرد. نقش شما در این بازی یک قاتل است که لقب گرگ دارد.
بازی گرگ تنها برای افراد بالای هجده سال مناسب می باشد، و طراحان و این بازی اعلام داشته اند که اگر سنتان کمتر از هجده سال می باشد آن را تهیه نکنید. در توضیح خلاصه ی دیگر، این بازی می توان گفت یک گیم سخت آن هم با دوگانگی های اخلاقی است اما در مقابل، جو آن بسیار هیجانی است طوری که بازیکن را در هنگام بازی کردن محال است از جایش بلند کند. از ویژگی های بازی طول بازی است که پنج ساعت زمان می برد، همچنین میان برنامه ی جذاب و حس استفاده از اسلح های واقعی و سی مأموریت مختلف می باشد.
در بررسی بازی از لحاظ دسترسی اجرا شدن بازی در زمان راه اندازی می باشد، لرزش در آن به خوبی کنترل شده است، بهره بردن از خدمات پرداخت درون برنامه ای، می توان مجوزها را بررسی کرد، در حین بازی دستگاه در حالت Sleep قرار نمی گیرد، شناختن کارت حافظه، محتوای حافظه را می تواد پاک کرد و یا تغییر داد، به اینترنت دسترسی تمام دارد، اتصالات شبکه و وای فای دیده می شود.
این بازی در چهار فصل انجام می شود و برای کسب هیجان و لذت بیشتر به بازیکنان پیشهاد می شود که در حین بازی هدفون داشته باشند. برای درک بهتر این بازی و داستان باید بازیکنان زبان انگلیسی را متوجه شوند و کارهای خواسته شده در بازی را انجام دهند.
این بازی در حال حاضر در فروشگاه هایی که به فروش می رسد توانسته است امتیاز بالایی را با توجه به استقبال زیاد علاقه مندان در تمام دنیا به خود اختصاص دهد. از ویژگی های بارز دیگر این بازی این است که بخاطر متفاوت بودن مأموریت های داستان و همچنین محیط بازی هر بار شما با یک محیط و طراحی جدیدی مواجه می شوید که این خود نه تنها داستان را برای گیمر کسل کننده نمی کند بلکه لذت بخش هم می شود.
با تمام این ویژگی های مثبت بازی طراحان آن به این اندازه از جذابیت راضی نبوده و برای بهتر و زیباتر کردن آن تغییرات دیگری اعمال کرده اند. مثلاً بازیکن می تواند از طریق رجوع به قسمت Range با همه ی اسلحه های خود تمرین کرده و یا اینکه از طریق بخش Game میزان قدرت خود را در نشانه گیری ثابت نمایید.
اگر بخواهیم بهترین قسمت بازی را عنوان کنیم می توان به همان قسمت نشانه گیری اشاره کرد، زیرا برای نشانه گرفتن باید انگشتان دو دست را به کار گرفت و هیچی فرقی ندارد که به چه ترتیب باشد و در اسلحه های مجهز به دوربین می توانید عمل بزرگنمایی مثبت و منفی را هم داشته باشید.
هر اندازه از جذابیت و جو مسحور بازی Lone Wolf گفته شود کم است. جذابیت و هیجان این بازی به حدی زیاد است که اگر از علاقه مندان ژانر شوتر هستید به هیچ عنوان تجربه ای این بازی را از دست نمی دهید.
اغلب بازی های جنگی این مدلی آن هم برای تلفن های همراه داستان کوتاهی دارند و طراحان و توسعه دهندگان آن اصلاً هیچ تلاشی برای محصولشان نمی کنند ولی وضعیت بازی گرگ تنها فرق دارد.

بازی Lone Wolf

بازی Lone Wolf

و بازی طراحی اش همانند کمیک استریپ می باشد، که تنها دلیل این همه طراحی عالی و درخشش وجود یک گرافیست و گیم پلی خیلی قوی است که شرکت FDG توانسته است از عهده این کار برآید. تجربه تان در این بازی در جایگاه اول شخص می باشد، که در بعضی مواقع از چشم یک دوربین و در بعضی مواقع دیگر همانند شوترهای کنسولی Call of duty.
سازندگان این بازی برای توسعه آن از سبک سلشید استفاده می کنند تا جزئیات در بازی حفظ شود و بازی خیلی سنگین نباشد. مأموریت های این بازی تقریباً پنج ساعت زمان لازم دارد اما یک سخن ناامیدانه در مورد این بازی این است که در همان دقایق اول بازی باید برای تهیه ی نسخه کاملش نسبت به پرداخت درون برنامه ای اقدام کنید.
سازندگان گرگ تنها این امید را هم به علاقه مندان بازی داده اند که اگر تصمیم به خرید یک بازی هزینه بردار دارید، خرید بازی Lone Wolf از گزینه های بسیار خوب برای انتخاب می باشد که انتخاب را باز هم به خودتان می سپاریم و پیشنهاد می کنیم قبل از خرید تریلر آن را حتماً ببینید سپس تصمیم بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − نه =