بازی Mark of The Ninja Remastered در انحصار کمپانی Nintendo

بازی Mark of The Ninja Remastered

در رویدادی به نام Nindies Showcase بود که مشخص شد نسخه بازی Mark of The Ninja Remastered در اختیار کاربران قرار گرفته است. این رویداد مخصوص بازی های مستقل نینتندو می باشد و تمام بازی هایی که در این رویداد معرفی می شوند انحصاری می باشند و فقط و فقط برای کنسول نینتندو سوییچ خواهند بود. اما تنها یک هفته بعد توسعه دهنده این بازی اعلام کرد که نسخه ریمستر این بازی برای کنسول های دیگر نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

بازی Mark of The Ninja Remastered
عکس بازی Mark of The Ninja Remastered

این توسعه‌ دهنده در ادامه صحبت هایش گفت که این نسخه ریمستر برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، و پی سی نیز در دسترس کاربران قرار داده خواهد شد.

در این سطح ما شاهد همه به روز رسانی های قبلی تصویر ها صدا ها و ویدیوهایی که در آن بازی وجود دارد خواهیم بود و کیفیت hd را مشاهده خواهیم کرد.اما درباره این بازی چه اطلاعاتی داریم؟ برای کسانی که مدت طولانی نتوانسته بودند یک نسخه تحسین‌ برانگیز را در سبک مخفی کاری بازی کنند باید گفت اینبار سازنده های این بازی توانسته اند با استفاده از نینجا های ژاپنی و ورزش های مخصوص خودشان یک تجربه پر انرژی و پر ارزش را بسازند و یک کار بسیار سطح بالا را در دسترس کاربران قرار دهند.

قهرمان این بازی نینجایی است که در ابتدای کار متوجه می‌شود که روستای قبیله خود توسط فردی به نام Kelly Corporal مورد حمله قرار گرفته است. این فرد توسط گروهی به نام Hessain Service فرستاده شده و ماموریتی که آنها به او داده اند را انجام داده است و همچنین رئیس قبیله گروگان گرفته شده است. نینجای مورد نظر شک به دل به دل خود راه نمی دهد و به سمت روستا می رود و بعد از این که موفق می‌شود دوستان خود را نجات دهند از طریق رئیس روستا متوجه می شود که این حملات از جانب چه کسانی صورت گرفته است.

بازی Mark of The Ninja Remastered
عکس بازی Mark of The Ninja Remastered

آنها به دنبال گنج های قبیله او هستند اینجاست که نینجای مورد نظر را به عنوان قهرمان به مردم قبیله معرفی می شود و ما متوجه این موضوع می شویم که قهرمان داستان یک خالکوبی روی بدن خود دارد که توسط یک گیاه به وجود می آید و قدرت های زیادی دارد اما این یک توانایی همیشه خوب نیست چرا که بعضی اوقات باعث به وجود آمدن اختلالات روانی برای قهرمان ما می شود، حتی قهرمان داستان حاضر می‌شود جان خود را فدا کند تا جلوی لو رفتن این راز را بگیرد.

در نهایت گنجی که در این روستا وجود دارد توسط یک بازرگان به سرقت می‌رود و ماموریتی که اینجا در پیش دارد این است که این گنج را دوباره پس بگیرد و به روستا برگرداند داستان بازی چندان پیچیده نیست و یک خط مشخص دارد ولی خوشبختانه بخش‌های دیگر بازی در سطح بالایی قرار دارد و ما از کلیشه ای بودن داستان حس ناراحتی نداریم. اگر بخواهیم درباره گیم پلی بازی صحبت کنیم باید بگوییم که بهترین نقطه بازی همین گیم پلی بازی می باشد که به شدت اعتیادآور است و قطعاً شما را تا انتهای بازی می‌تواند پای کنسول میخکوب کند.

مبارزه هایی که در این بازی شاهد آن هستیم با اره و انواع و اقسام سلاح ها نیست بلکه از تاریکی به عنوان بهترین و جدیدترین سلاح ممکن در بازی استفاده خواهد شد. این نینجاهایی که در این بازی وجود دارند بر خلاف برادران سامورایی که به جنگ تن به تن و مستقیم علاقه‌ مند هستند به مبارزات مرموزانه علاقه دارند، بیشتر سعی می کنند حریف های خود را با غافلگیری از بین ببرد شما در این بازی به وضوح خواهید دید و متوجه خواهید شد که سازندگان بازی با چه ظرافتی سعی در پیاده کردن این موضوع داشتند.

و شما می توانید با زیبایی و ظرافت تمام از تاریکی ها علیه دشمنان خود استفاده کنید چند مرحله که از ابتدای بازی فاصله بگیرید متوجه خواهید شد که همیشه جایتان در تاریکی ها امن نخواهد بود و بازی هر لحظه پیشرفت می کند.هوش مصنوعی که در این بازی استفاده شده است بسیار خلاقانه می باشد برای مثال یک سرباز معمولی وجود دارد که در تاریکی نمی توانند شما را تشخیص دهند.

در اوایل بازی این سربازها بسیار حضور پررنگی دارند و شما می توانید بدون کشتن آنها از طریق تاریکی ها مراحل را رد کنید ولی سگ ها با حس بویایی می توانند شما را در تاریکی هم پیدا کند سرباز با دوربین دید در شب هم در بازی به چشم می‌خورد. چالش‌ هایی که در این بازی دیده می شود به همین جا ختم نشده و شما شاهد لیزر ها و دستگاه های حساس به صدا در این بازی خواهید بود که رد شدن از آنها به هیچ عنوان برای شما آسان نخواهد بود اینجاست که باید از ستاره نینجایی خود استفاده کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − هفت =