اخبار بازی های نینتندو سوئیچ, بلاگ, نینتندو سوئیچ

سازنده بازی Metroid Prime 4 به دنبال استخدام کارگردان هنری برای آن است

بازی Metroid Prime 4

کارگاه تشکیل دهنده هم اکنون گزارش از استخدام نمودن نیروی کاری نوینی برای یاری رساندن در گسترش فرایند تشکیل دادن بازی Metroid Prime 4 داده می باشد

بازی Metroid Prime 4

بازی Metroid Prime 4

سازنده بازی Metroid Prime 4 به دنبال استخدام کارگردان هنری برای آن است

کارگاه بازی رترو که اکنون مسئولیت تشکیل گیم Metroid Prime 4 را بر گردن گرفته است به دنبال کارگردان هنری برای این گیم می باشد .کارگاه بازی رترو در این اواخر و با عرضه یک پست در صفحه کاربری خود بیان نموده است که به دنبال استخدام یک کارگردان هنری می باشد برای این که گیم Metroid Prime 4را کارگردانی نماید.

تشکیل دهندگان در جزئیات توییت خود به این نکته اشاره نمودند که فردی که مورد نظرشان می باشد در اصل می بایست رهبری قسمت هنری گیم متروید پرایم چهار را بر گردن بگیرد .همین طور مشخص گردیده شد که کارگردان هنری این گیم مسئولیت ,بینش هنری گیم Metroid Prime 4را در دست گرفته است .فرد مورد نظر می بایست این اطمینان راک سب نماید که ظاهر و کیفیت این گیم با استاندارد های نینتندو و گروه هنری مطابق می باشد .

با در نظر گرفتن این نکته که به تشکیل دهندگان در حال حاضر به سراغ استخدام کارگردان هنری برای این گیم می باشند ,توانایی این وجود دارد که به سادگی تخمین زد که تا عرضه اطلاعات یا تریلر نوین زمان بسیاری باقی مانده است .

در صورتی که نینتندو در ماه نوامبری که گذشت بیان نموده است که مرحله های گسترش گیم به خوبی در حال پیشرفت می باشد ولی دو ماه بعد از ان شاهد شروع دوباره تشکیل پروژه بودیم و اکنون مشخص گردیده است که تشکیل دهندگان باز هم به دنبال استخدام نیروی نوین برای این گیم می باشند .بر این پایه می توان بیان نمود که باز هم گیم مراحل نخست خود را پشت سر گذاشته و این را هم می گذراند .

درباره افرادی که اکنون در این کارگاه گیم مشغول کار می باشند توانایی این وجود دارد که به مایکل کلباو اشاره نموده که قبل از پیوستن به کارگاه بازی رترو به زمان ۱۵ سال در کمپانی نینتندو فعالیت داشته است .وی جی مگ به دنبال ارائه نمودن آغازین در گالری E3 دو سال گذشته ,زمانی قبل بود که بیان گردیده شده بود که فرایند تشکیل Metroid Prime 4 این مدلی که نینتندو برایش برنامه ریزی کرده است پیش نرفته است و در نتیجه پیشرفت ان ضمن بازنگری به کارگاه Retro studios که عهده تشکیل سه گانه گذشته را برگردن داشته است واگذار شده می باشد .

طبق اخبار وی جی مگ ,احتمالا این گزارش برای حمایت گران پکیج Metroid Prime خوشایند بوده است که بعد از این تشکیل دهنده اصلی ,وظیفه تشکیل دادن ورژن چهارم را بر عهده دارد .حال به چشم می اید که گروه تشکیل دهنده در نظر دارد که با اضافه کردن کارمند های خود جلو رفتن تولید این پروژه ای را که در انتظارش می باشد را افزایش می دهد .

کارگاه تشکیل دهنده هم اکنون گزارش از استخدام نمودن نیروی کاری نوینی برای یاری رساندن در گسترش فرایند تشکیل دادن Metroid Prime 4 داده می باشد .درا ین پست به گفته از گروه تشکیل دهنده نوشته شده است که به سراغ تعدادی گسترش دهنده می باشیم در کل سطح جهان ,که به گروه تشکیل دهنده Metroid Prime 4 پیوسته است و ما را در راه تشکیل گیم Metroid Prime 4 پلی نمایند .

بر پایه ان چه تبلیغ استخدام این تشکیل دهنده بیان کرده است که Retro studios به دنباله جذب نمودن سیزده گسترش دهنده در راستا های گوناگون می باشد که از بیا ان ها می توان به کارگردان هنری, دیزاینر کاراکتر و طرح صحنه هایی که سینمایی می باشد اشاره نمود .شرکت نینتندو با در نظر گرفتن به غیبت گیم Metroid Prime 4 در E3 2018بیان نمود که گسترش این گیم لغو نگردیده است و باز هم در دست تشکیل دادن قرار گرفته است .

در صورتی که اتفاق نینتندو دایرکت در گالری E3 2018 بیشتر بر روی گیم super smash Bros.ultimate متمرکز بوده است ,در ان طرف گیم Metroid Prime 4که پارسال در E3 2017 بیان گردیده شده بود, در سال جاری در این رویداد وجود نداشت .در ان طرف حمایت گران این پکیج با در نظر گرفتن به این که امسال گزارشی از این گیم عرضه نگردیده شده است ,ابراز دل واپسی و نگرانی کردند و احتمال این را در بر دارند که تشکیل دهندگان گسترش این گیم را متوقف نموده اند .

در این راه نینتندو امروز بیان کرد که این گیم هنوز در دست تشکیل قرار دارد .سایت IGNدر گفتگو ای که با رئیس شعبه امریکا نینتندو یا رجی فیس ایم برگزار کرده است ,مشخص گردید که گیم prime 4 در حال گسترش دادن می باشد و در اینده اطلاعات زیاد تری از ان را عرضه خواهند نمود .

بازی Metroid Prime 4

بازی Metroid Prime 4

او بیان کرد که نه فقط گیم Metroid Prime 4 لغو نگردیده است بلکه این پروژه به شکل جدید در حال گسترش دادن می باشد .او نیز تایید نمود که با در نظر گرفتن به دلواپسی های اطراف غیبت گیم yoshi در نینتندو دایرکت,این پروژه هم در دست تشکیل قرار گذاشته شده است و در حال تشکیل دادن ان میباشند .در ان طرف گیم نوین pokemonهم برای انتشار در سالی که قرار است بیاید یعنی سال اینده میلادی برنامه ریزی شده است .رجی فیس ایم در بیانیه ی خود بیان نمود معمولا بیان کردن گیم هایی در نینتندو دایرکت به انتشار گیم در اینده ای که بسیار نزدیک می باشد مرتبط است که متاسفانه این نکته با گیم متروید کمک ننموده است .

ولی او خاطر نشان نمود که این رویداد دلیل بر این نمی شود که این پروژه لغو گردد و گیم هم باز در دست گسترش می باشد .او در این باره بیان نمود که: بعضی وقت ها ما با در نظر گرفتن به تشکیل بعضی موقعیت ها ,استراتژی خود را تغییر می دهیم ,مثل گیم Metroid Prime 4که اکنون تصمیم گرفته ایم تمرکز بیشتری را برای ان انجام بدهیم .

در هر صورت می دانیم که طولانی شدن انتشار یک محصول امری خوشایند نمی باشد ولی حمایت گران باید این را بدانند که ما از عمق وجودمان دوست دار این می باشیم که این گیم تاریخی انتشار می گردد. در ان طرف تشکیل دهندگان بیشتر روی گیم first party نوین خود یعنی super smash bro.s ultimate و عرضه پورت fortnite بر روی سوییچ متمرکز بوده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + یک =