بررسی بازی Micro Machines World Series ساخته ی شرکت کد مسترز

بازی Micro Machines World Series

بازی Micro Machines World Series به طور کورکورانه طراحی گردیده است و بسیار سرگرم کننده می باشد و به طوری که در مسیر بازی خستگی بر شما مسلط نخواهد شد.

بازی Micro Machines World Series
بازی Micro Machines World Series

بررسی بازی Micro Machines World Series منتشر شده توسط استودیو کد مسترز

تریلری جدید از بازی Micro Machines World Series  توسط استودیو کد مسترز منتشر گشته است. کد مسترز گفته است که این بازی ۱۲ بازیکن را به طور همزمان پشتیبانی می نماید در این بازی Battle Modes  دارای ۳ شکل Capture the Flag است و مسابقه های ۶ در برابر۶ و حالتی Territory  نیز بخش های دیگر آن هستند. اشکال جدید بازی را  می توان در پانزده نقشه تجربه نمود. کاربران برای انتخاب ماشین های خود ۱۲ انتخاب دارند و پس از انتخاب آن ها را شخصی سازی می کنند. در هر کدام ازماشین ها سلاح های قدرتمند خاصی به کار رفته است و هر اتومبیل پوسته (skin ) و تانیت خاصی دارد.Micro Machines World Series  یک بازی ویدیویی مسابقه ای است که توسط Codemasters برای مایکروسافت ویندوز، OS X، لینوکس، پلی استیشن ۴ و Xbox One منتشر شده است. این بازی یک بازی اجتماعی کلاسیک می باشد که شمار را به محیط های خانوادگی زیبایی می برد که هرگز آن را ندیده اید.

تمام بازی به طور کورکورانه طراحی گردیده است و بسیار سرگرم کننده می باشد و ما به شما قول می دهیم لحظه ای در مسیر بازی خستگی بر شما مسلط نخواهد شد زیرا هیجان از شما جدا نخواهد شد. شما در این بازی در برابر AI یا دوستان خود انفجاری بزرگ در مقیاسی کوچک را انجام خواهید داد و از آن نهایت لذت را خواهید برد ، در این بازی شما می توانید وسایل نقلیه خود را به حالت هایی مانند King the Hill در آورید. این بازی ۱۰ نژاد  دارد همچنین ۱۵ عرصه مبارزه را دارا می باشد. بازی ترکیبی از جنون اتومبیل های کوچک است که به صورت تیمی نبردی حماسی دارند و بیشتر در محیط خانه اتفاق می افتد.  در قسمتی از بازی که به صورت ۴ نفره انجام می شود هرکس که از مسابقه جا بماند از بازی حذف می گردد و هرکس بیشترین امتیاز را دریافت کند برنده مسابقه می باشد.

طبق نظر Metacritic Collector، بخش Micro Machines World Series، به دلیل وجود حالت حرفه ای و چند نفره آنلاین، افراد مختلف بسیار زیادی  را به خود جذب کرده است.  هاردکور گیمری که توانست۴ امتیاز از ۵ امتیاز را به دست آورد، گفت: سری Micro Machines World خرید بسیار خوبی برای هرکسی است که از سری قبلی  لذت برده یا به سادگی می خواهد یک بازی مسابقه ای عالی را تحربه نماید و در محیط خانوادگی این بازی را تجربه نماید . این بازی دارای نمای HD است و شامل مکان هایی مانند کارگاه، باغ و مکان های بسیار دیگری می باشد و استفاده از ماشین هایی کوچک لذت بخش استو شما را شگفت انگیز خواهد کرد. علاوه بر حالات قدیمی گیمر می تواند از حالت Battle Arenas   که حالتی جدید و اضافه شده است استفاده نماید و باعث می شود  شما انفجار جمعی در مقابل افرادی که هوش مصنوعی دارند یا حتی دوستان خودتان تجربه نمایید. در بازی Micro Machines World Series  تا ۱۲ گیمر می توانند به طور آنلاین بازی کنند و همچنین  ۴ گیمر توانایی بازی  را در حالت محلی دارند این ها موجب گردیده که این  بازی با تنوع بیشتری به نمایش گذاشته شود و مبارزه در این بازی بسیار بسیار لذت خواهد شد.

این یک بازی است که ما را به یاد بیست و پنج سال پیش، با پرتره های شخصیت های هشت بیتی و جلوه های فریبنده ای از مجلات بازی های پرطرفدار که در دوره های خود قرار هستند می برد، در  مسابقات این بازی اسباب بازی های کوچک، اسباب بازی های هیولا، ماشین های پلیس، حمل و نقل هوایی، کامیون ها، کامیون ها و تانک ها دیده می شود و بیشتر در کنار مجموعه ای از آهنگ های خانگی که از طریق آشپزخانه، گلخانه ها و اتاق های بازی دیده می­شود اما د ر نهایت یک حس معقولانه نیز دز بازی بر قرار است.

بازی Micro Machines World Series
بازی Micro Machines World Series

بعضی از شما در اطراف میزهای آشپزخانه کثیف می ایستید و از سوزاندن و سرخ کردن یک ظرف پخت و پز و یا باقی مانده از پخت و پز صبحانه جلوگیری می کنند. دیگران از طریق یک گلخانه و در اطراف یک حوض آبگیر، در اطراف یک کارگاه ابزار و یا در سراسر استخر و میزهای هواپیما مسابقه می دهند. وسایل نقلیه الکتریکی سوزانده می شوند، از هم جدا می شوند و یا خرد می شوند، در حالی که تایر سم اسمیر و در یک مسیر یخ زده عبور کرده و یک سگ گرسنه از پایین  به او نگاه می کند. همه رانندگان از اسباب بازی و رادیو کنترل مینیاتوری تا حدودی بهره مند هستند، اما سری World واقعا باعث می شود گیمر بسیار سرگرم شود.تصاویری که کاملا جامد هستند  بین سبک کارتونی و بافت واقع بینانه  به شکل معقولی تعادل ایجاد نموده اند. هیچ چیز خاصی در مورد موسیقی وجود ندارد زیرا نمونه های صوتی تکراری به زودی آزار دهنده می شوند.

به نظر می رسد در این بازی هزینه بسیار زیادی صرف شده است تا بازی های تحویل بمب را ضبط کند هر وسیله نقلیه احساس خاص خود را دارد و مجموعه ای از سه توانایی در آن دیده می شود: یکی توهین آمیز بودن،دیگری  حالت دفاعو سومی آن  درمان یافتن است. موشک ها راه اندازی می شوند و هلیکوپتر ها برای حمله به مخالفان ارسال می گردند. در سبک های مختلف بازی صنایع متفاوتی به چشم می خورد.  میدان های نبرد بیشتر از هر چیزی  سرگرم کننده است،  شما در چه بازی دیگری می توانید  ماشین های کوچک را در یک هیئت مدیره هیپ هاپ ببینید  یا می بینید که با پرچم ها از میان میز بیلیارد راه می روند؟ و همه این ها باعث شده است که این بازی فراموش نشدنی باشد.

مشکلی که وجود دارد  کمبود محتاطانه محتوای تک نفره است. شما می توانید مسابقات فردی را امتحان کنید که هیچ قهرمانی یا رویدادی برای بازی وجود ندارد و بنابراین هیچ دلیلی برای بازی نخواهید داشت اما بازی چند نفره محلی است که بیشتر سرگرم کننده است.  در حالت اول شما فقط برای سرگرمی به بخش تک نفره می پردازید و می جنگید اما تصویر کنید در بخش چند نفره شما با ۱۲ نفر دیگر هستید و این سرگرمی و جذابیت بیشتری برای شما خواهد داشت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − شش =