راهنمای گام به گام بازی Middle-Earth: Shadow of Mordor (قسمت هفتم)

بازی Middle-Earth

Warchief Hunt یک مرحله هدف بین ماموریت های اصلی بازی Middle-Earth: Shadow of Mordor است. با اینکه از لحاظ فنی یک ماموریت محسوب نمیشود، اما برای انجام چند ماموریت اخیر در Udun حتما باید این مرحله را تکمیل نمایید.

بازی Middle-Earth
بازی Middle-Earth

راهنمای گام به گام بازی Middle-Earth: Shadow of Mordor (قسمت هفتم)

The Monument یکی از ماموریت های پایانی سرزمین Udun در بازی Middle-Earth: Shadow of Mordor است. ماموریت نهایی داستان دنباله دار Hirgon است، و فقط زمانی میتوانید آن را انجام دهید که مرحله Warchief Hunt objective و ماموریت The Warchief از سری داستان دنباله دار Ratbag را تکمیل کرده باشید.

همانند ماموریت قبلی Hirgon، برای دستیابی به اهدافتان باید مدت طولانی پیاده روی کنید، و حرف بزنید و تعداد زیادی از Uruk ها را بکشید. Hirgon را دنبال کنید تا به اولین اردوگاه Uruk ها برسید و منطقه را پاکسازی کنید و از گاری Grog محافظت کنید. فن Stealth killing در اینجا بسیار مفید است، پس یواشکی از پشت سر به Uruk ها نزدیک شوید و آن ها را از بین ببرید. همچنین برای کشتن کماندارانی که بر روی خرابه ها در حال پاسبانی هستند میتوانید از Shadow Strike استفاده کنید. بقیه افراد را بکشید تا یاران Hirgon بیایند و گاری Grog را با خود ببرند.

هنگامی که شما به Durthang برسید، توسط Ghul ها محاصره خواهید شد. آن ها را بکشید و به سوی اردوگاه بعدی حرکت کنید. ابتدا کمانداران را از بین ببرید، سپس به گودال آتش شلیک کنید تا به Uruk هایی که اطرافش جمع شده اند آسیب بزنید. به پایین بپرید و همه Uruk های باقیمانده و Ghul های مزاحم را بکشید.

حالا که Ghul ها، Uruk های درون دژ را سرگرم کرده اند، شما یواشکی از پل بگذرید و به راهتان ادامه دهید، البته باز هم توسط Ghul های بیشتری محاصره خواهید شد. با استفاده از فن انفجاری Wraith Blast آن ها را نابود کنید و سپس به دنبال Hirgon بروید.

وقتیک ه بلاخره به دروازه جنوبی رسیدید، باید آماده کشتن Uruk ها شوید، زیرا برای نابود کردن Monument نباید کسی مانعتان شود. ۱۷ Uruk وجود دارد، و شما باید به صورت یواشکی آنها را بکشید تا هیچکدامشان زنگ خطر را فعال نکند. از فن Shadow Strike برای حرکت سریع استفاده کنید و حواس نگهبانان را پرت کنید تا به لبه بروند و سپس شما میتوانید آنها را بکشید.

حالا که راهتان پاکسازی شده است و گاری به اینجا رسیده است، وقت دفاع است. زمانی که افراد در حال هل دادن گاری به سوی Monument هستند، شما باید Uruk ها را با تمام قدرت به عقب برانید. مطمئن شوید که به محض ظاهر شدن کمانداران آن ها را نابود کنید. اگر برای مدت طولانی آن ها را به حال خود رها کنید، گاری را تیرباران خواهند کرد؛ تیرهای آتشین آنها ممکن است باعث انفجار گاری شود، پس سریعا آنها را نابود کنید. برای گرفتن پاداش، ۳ کماندار را با شلیک به سر، بکشید.

بازی Middle-Earth
بازی Middle-Earth

در نهایت همه افرادی که در حال هل دادن گاری بودند، خواهند مرد و وظیفه شماست که کار را تمام کنید. افراد باقیمانده، Uruk ها را سرگرم خواهند کرد، اما شما گهگاهی باید وارد میدان شوید و به آنها کمک کنید.

گاری را به انتهای راه برسانید و آن را برای تخریب بنای یادبود Sauron منفجر کنید. حال شما خشم کاپیتان های سیاه را برانگیخته اید و برای انجام ماموریت پایانی سرزمین Udun میتوانید به مرحله The Black Captain بروید.

مبارزه با رییس و اهداف

Warchief Hunt

Warchief Hunt یک مرحله هدف بین ماموریت های اصلی بازی Middle-Earth: Shadow of Mordor است. با اینکه از لحاظ فنی یک ماموریت محسوب نمیشود، اما برای انجام چند ماموریت اخیر در Udun حتما باید این مرحله را تکمیل نمایید.

هدف این است که شما با کشتن Warchief ها، Black Captain ها را از سوراخ خود بیرون بکشانید. اگرچه شما باید هر ۵ Warchief را بکشید (Ratbag به عنوان آخرین Warchief جایگزین می شود.)

اگر هنگامی که این هدف فعال است، شما آخرین ماموریت داستان دنباله دار Ratbag را کامل کرده باشید، فقط نیاز است که ۳ Warchief دیگر را بکشید.

هیچ استراتژی دقیقی برای شکست دادن این Warchief ها وجود ندارد، چون آن ها بطور کاملا تصادفی و بر اساس Nemesis System تولید میشوند. شما در ادامه با نحوه کار سیستم و راهنمایی هایی برای مقابله با Captain ها و Warchief ها آشنا خواهید شد.

دشمن خود را بشناسید: نیاز به گفتن نیست، اما بازجویی کلید پیروزی در این مبارزات است. با استفاده از این روش، نه تنها درباره چگونگی به دام انداختن و نابود کردن Warchief ها اطلاعات کسب میکنید، بلکه درباره بادیگاردهایشان و نقاط قوت و ضعفشان نیز اطلاعاتی بدست می آورید. شروع مبارزه با یک Warchief در بازی Middle-Earth و نداشتن اطلاعات درباره اینکه او در برابر چه فنونی ایمن است و یا اینکه چه ضعف هایی دارد، بسیار عذاب­آور است.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یک =