بررسی بازی Monster Energy Supercross

بازی Monster Energy Supercross

بازی Monster Energy Supercross یکی از بهترن و پرطرفدار ترین بازی موتورسواری است که در تمام دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. نقطه ی قابل توجه از این بازی این است که به دلیل درخواست های متعدد افراد از سراسر دنیا سازنده بازی مجبور شده است تا نسخه هایی از این بازی را در سیستم عامل های مختلف و دیوایس های مختلف طراحی کند

بازی Monster Energy Supercross
بازی Monster Energy Supercross

بازی Monster Energy Supercross پلی استیشن ۴ به طئور خاص و کاملا حرفه ای به بازی موتور کراس می پردازد. اگر عاشق موتور سواری هستید، اگر می خواهید تبدیل به یک قهرمان موتور کراس شوید، اگر موتور کراس دارید و به دلیل شرایطی نمی توانی الان موتور سواری کنید ما به این بازی بسیار زیبا و حرفه ای را پیشنهاد می کنیم که می تواند حس یک موتورسواری زیبا و جالب و البته مهیج را برای شما به ارمغان بیاورد.

این برنامه از کیفیت طراحی بسیار بالایی برخوردار ایت به این صورت که می تواند شما را وارد موقعیتی کند که بین دنیای مجازی و دنیای واقعی در راندن موتورکراس تفاوتی را نتوانید احساس کنید. انجام این بازی به این صورت است: ابتدا شما باید وارد بازی شوید و خود را برای یک موتورسواری حرفه ای و قدرتی آماده کنید. ابتدا که وارد بازی می شوید، این بازی به شما قدرت انتخاب می دهد در مورد انتخاب شخصیت مورد علاقه ی خود از موتور سواری. بله درست شنیدید در این بازی ۴۰ قهرمان موتور سواری منتظر شما هستند تا شما وارد این بازی شوید و آن ها را برای انجام مسابقات برگزنید.

پس از این که شخصیت مورد علاقه ی خود را انتخاب کردید حال وقت این رسیده ست تا او را مبتنی بر سلیقه ی موتور کراسی خود تجهیز کنید. این برنامه به صورتی با دقت و جزیی در مورد ابزار یک موتور سوار فکوس می کند و به شما این امکان را می دهد تا برای موتور سوار خود دستکش بخرید، لباس بخرید و… به این صورت می توانید شخصیت خود را در آواتار بازی ایجاد کنید.

بازی Monster Energy Supercross
بازی Monster Energy Supercross

بعد از این کار شما باید موتور انتخاب کنیدو قبول دارین انتخاب موتور کراس از میان این همه موتور زیبا و قدرتمند می تواند یک چالش سختی را برای شما به وجود بیاورد به این صورت که باید با ایت موتور تا انتهای مسیر را بروید. بعد از این که از این قسمت بازی گذشتید وارد چالش مهم تر دیگری می شوید. زمین بازی، شما باید زمین موتورسواری حرفه ای خود را از میان زمین های موجود انتخاب کنید.

این نکته را توجه داشته باشید که شما یک حرفه ای هستید و می خواهید در این بازی با قهرمانان موتور سواری رقابت کنید که آن ها سال های زیادی را برای انجام موتورسواری گذاشته اند. بنابراین ما به شما این پیشنهاد را می کنیم که با توجه به قابلیت های موتور سواری خود را انتخاب کنید تا بتوانید قهرمان این بازی شوید. حال وقت مسابقه است. خود را آماده کنید.

شروع، زمانی که این مسابقه شروع می شود شما تفاوتی را با حال و دنیای مجازی احساس نمی کنید شما حس مس کنید که به صورت واقعی در حال راندن این موتور هستید. این زمین که انتخاب کرده اید پر است از موانع متفاوت و واقعی موتور سواری که باید از آن ها عبور کنید. معمولا مسیرها به گونه ای پیچیده هستند که یک اشتباه در آن ها می تواند به بهای گم شدن شما در این نقشه ی غول پیکر منجر شود. بنابراین حواس خود را جمع کنید و سعی کنید که یک سواری عالی داشته باشید.

در این بازی ویژگی های موتور به گونه ای طراحی شده اند حس سرعت واقعی را برای شما ایجاد کند بنابراین باید با در نظر گرفتن این نکته به مسابقه ادامه دهید. همان طور که می دانید حرکات نمایشی جزئ جدایی ناپذیر از موتور کراس است بنابراین شما باید با انجام حرکات نمایشی پول و امتیاز بیشتری را کسب کنید تا بتوانید تجهیزات مناسبی راب رای خود در ادامه بازی مهیا کنید. این بازی برای گروه سنی بالای ۳ سال طراحی شده است که بنابراین هر سنی می تواند از آن استفاده کند . این بازی توسط Milestone S.r.l ایجاد شده است که یکی بزرگان صنعت بازی سازی است.بنابراین اگر موتور کراس را دوست دارید ما به شما این بازی ورزشی مسابقه ای را پیشنهاد می دهیم تا شما تبدیل به یک قهرمان شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 4 =