شروع رویداد Final Fantasy 14 در بازی Monster Hunter

بازی Monster Hunter

قصه بازی Monster Hunter: World، در رابطه با یک Guild تحقیقاتی هیولاها می باشد و کاربر می بایست در نقش یک شکارچی همراه با تیم تحقیقاتی روی گونه‌ های گوناگون هیولاها تحقیق نموده و همچنین به شناسایی الدر دراگون‌ها و انرژی برخاسته از آنها بپردازید تا در نتیجه بتوانید بهتر از گذشته با New World آشنا شوید. بازی Monster Hunter: World یک بازی در سبک MMO و نقش آفرینی می باشد که داستان آن، فقط به عنوان مقدمه ‌ای برای آغاز شدن بازی محسوب می گردد.

عکس بازی Monster Hunter
عکس بازی Monster Hunter

با وجود اینکه به منظور پایان بخشیدن به قسمت داستانی می بایست چیزی حدود ۷۰ تا ۸۰ ساعت وقت صرف نمایید اما بعد از پایان داستان، با جهان دیگری مواجه می گردید که در واقع تشکیل دهنده شالوده بازی اصلی یعنی شکار هیولاها می باشد. ساختار این بازی به علت MMO بودنش به گونه ای می باشد که حتی بعد از پایان یافتن هم هنوز ماموریت ‌هایی وجود دارد که مخاطب را سرگرم نماید.

قصه این بازی به گونه ای روایت می گردد که حتی افرادی که هیچ نوع ایده ای در رابطه با جهان Monster Hunter ندارند هم قادر هستند تا با آن ارتباط گرفته و با سبک بازی آشنا گردند. روایت داستانی این بازی کاملا ساده بوده و کاراکترهای آن بسیار جذاب می باشند و انتظار یک بازی پلی استیشن ۴ داستان محور عمیق از این اثر یک انتظار غلط است.

از لحاظ آنلاین بودن یا آفلاین بودن، این بازی در گام نخست ۱ بازی ۴ نفره می باشد ولی این امکان را دارید که به شکل آفلاین و ۱ ‌نفره نیز آن را اجرا کنید؛ با این وجود به این نکته دقت کنید که بازی مانستر هانتر، ناخودآگاه مخاطب را مجبور می‌ نماید که به طرف کار تیمی حرکت کند چون هر نوع ماموریتی دارای تعدادی قانون است که در صورت نقض نمودن آنها، ماموریت نیز لغو می گردد.

بازی Monster Hunter
عکس بازی Monster Hunter

بازی Monster Hunter: World

از جمله قوانین بازی این است که ماموریت ‌ها را زیر ۵۰ دقیقه به اتمام برسانید که در صورت تنها بودن به هیچ عنوان قادر به انجام این کار نخواهید بود یا در صورتی که ۳ مرتبه کشته شوید، ماموریت‌ شما لغو می گردد. اکنون جهت انجام دادن ماموریت‌ ها به شکل تیمی یا همراه دوستان خود، مهم ‌ترین موردی می باشد که گروه سازنده یک اثر در سبک MMO و نقش آفرینی می بایست آن را لحاظ کند مربوط به کیفیت سرور و سیستم Matchmaking می شود.

Monster Hunter: World در این قسمت ایده جذابی را اجرا نموده است؛ به غیر از از کیفیت مناسب سرورها و گیمرهای زیاد که باعث می شود هیچ وقت تنها نباشید، در مدت ماموریت تیمی در صورت قطع شدن اینترنت، از آن مرحله خارج نخواهید شد بلکه ماموریت شما همچنان ادامه خواهید داپیدا می کند و بازی از وضعیت چند نفره، به وضعیت ۱ ‌نفره تغییر خواهد یافت. در صورتی که در مرحله ‌ای از بازی باشید و هیولای آن مرحله در حال مردن باشد، در شرایط عادی سرور قطع شده و کل پیشرفتتان در آن مرحله از بین می رود اما در این بازی به‌ شکل ۱ ‌نفره این امکان را دارید تا بقیه مرحله بازی را اجرا کرده و هیولای آن را بکشید. در حدود ۴ هفته‌ دیگر رویداد مشترک ۲ بازی Monster Hunter: World و Final Fantasy XIV آغاز خواهد شد.

امروز در تازه ترین اخبار منتشره از بازی اطلاع یافتیم که از ۱۰ مرداد، هیولای Behemoth از اثر Final Fantasy XIV به محصول Monster Hunter: World افزوده می گردد. در کنار این هیولا، قرار است تعدادی زره، اسلحه، اژدها و آیتم های جدید دیگری از بازی فاینال فانتزی ۱۴ به Monster Hunter: World افزوده گردد. این به روزرسانی رایگان که در جریان همایش کمپانی Square Enix در E3 2018 رونمایی شد، قسمت اول از کراس ‌اور دو اثر فاینال فانتزی ۱۴ و Monster Hunter: World می باشد.

به روزرسانی که از طریق آن، حمله Rathalos از دنیای مانتسرهانتر به دنیای بازی فاینال فانتزی را شاهد می باشیم که طبق ادعای تولید کنندگان بازی، به منظور شکست دادن آن گروهی ۸ نفره لازم است.در تریلر بعدی بازی شاهد حضور هیولاهای Elder Races و هیولای Behemoth خواهیم بود که با استفاده کردن از تعدادی جادو مانند برق و آتش با گیمرها مبارزه می کند. همان گونه که قبلا اشاره شد، در این اثر سلاح ها و زره‌ های تازه ای نیز افزوده شده ‌اند که در این تریلر آنها را می بینیم. هم اکنون می توانید بازی Monster Hunter: World را روی پلت فرم های PS4 ،Xbox One و PC اجرا کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =