ویژگی های جدید و جذاب بازی NBA 2K18 کمپانی Visual Concepts

بازی NBA 2K18 کمپانی Visual Concepts

در این مطلب به تعدادی از ویژگی های جذاب و جدید بازی NBA 2K18 کمپانی Visual Concepts می پردازیم. ۱. هوش مصنوعی بهتر نسبت به نسخه های پیشین
سازندگان بازی هر سال درباره بهبودهای صورت گرفته در زمینه هوش مصنوعی بازی صحبت می کنند که در مورد NBA 2K18 این موارد شامل بهبود حرکات انحرافی و حرکت بهتر بازیکنان تحت کنترل هوش مصنوعی می شود که در نتیجه باعث شده که بازیکنان در دابل کردن و یافتن فضای آزاد تایمینگ بهتری داشته و واکنش های بهتری را در زمان دفاع و حمله از خود نشان دهند.

بازی NBA 2K18 کمپانی Visual Concepts
عکس بازی NBA 2K18 کمپانی Visual Concepts

سری بازی های NBA 2K از دیدگاه بسیاری از کاربران و منتقدین به عنوان بهترین شبیه ساز ورزش بسکتبال سال هاست که در صنعت گیمینگ جولان می دهد و همیشه رقیب خود یعنی NBA Live را مغلوب کرده و برتری خود را ثابت کرده است. در این مطلب به تعدادی از ویژگی های جذاب و جدید بازی NBA 2K18 کمپانی Visual Concepts می پردازیم.

۱. هوش مصنوعی بهتر نسبت به نسخه های پیشین
سازندگان بازی هر سال درباره بهبودهای صورت گرفته در زمینه هوش مصنوعی بازی صحبت می کنند که در مورد NBA 2K18 این موارد شامل بهبود حرکات انحرافی و حرکت بهتر بازیکنان تحت کنترل هوش مصنوعی می شود که در نتیجه باعث شده که بازیکنان در دابل کردن و یافتن فضای آزاد تایمینگ بهتری داشته و واکنش های بهتری را در زمان دفاع و حمله از خود نشان دهند.

۲. بهبود دفاع داخلی
در این نسخه وارد شدن به منطقه پرتاب های سه امتیازی آسان نیست و دلیل آن هم بهبود سیستم باز پس گیری توپ در این نسخه بازی است. همچنین تغییراتی در نحوه ایستادن مدافعان انجام گرفته که عبور از بین آن ها و حرکت به سمت سبد از قبل سخت تر شود.

۳. بهبود حالت MyLeague
این حالت که در واقع ورژن ساده تر و غیر واقعی تر حالت MyGM است. در این نسخه تغییراتی را به چشم می بیند بدین صورت که شما می توانید در درفت اثرگذار بوده و به مدیریت تیم خود بپردازید و علاوه بر آن خودتان بازیکن بسازید و نیازی به نقل و  انتقالات نداشته باشید. شما قابلیت تغییر خیلی از متغیرها مانند ورزشگاه و شهر و لباس و یا حتی قوانین لیگ را دارید.

۴. ویژگی های فردی بازیکنان بیش از پیش اهمیت دارند
بر خلاف نسخه های پیشین در این نسخه از بازی ، استراتژی داشتن و تاکتیک های متفاوت همیشه باعث موفقیت شما نخواهد شد. قبل از اینکه به این موارد فکر کنید باید در نظر داشته باشید که چه بازیکنی را کنترل می کنید. اینکه بازیکنان در چه زمینه هایی توانمندترند و چه نقاط ضعفی دارند بسیار تعیین کننده و مهم است. قد، وزن، سن و قدرت بدنی آن ها همه از فاکتور های مهمی هستند که باید به آن ها توجه کنید. برای مثال وزن زیاد و قد بلند کار را برای امتیاز گرفتن زیر حلقه آسان تر کرده اما همین ها باعث می شود که کنترل توپ سخت تر شده و امکان از دست دادن آن بیشتر شود.

بازی NBA 2K18 کمپانی Visual Concepts
عکس بازی NBA 2K18 کمپانی Visual Concepts

با ادامه مقاله ویژگی های جدید و جذاب بازی NBA 2K18 کمپانی Visual Concepts همراه باشید

۵. بخش MyPlayer و ویژگی های جدید آن
این بخش یکی از بخش های اصلی بازی است که سازندگان این بازی ویدیویی نیز به شدت روی آن تاکید کرده و اعلام نموده اند یکی از ابتدایی ترین کارهایی که به هنگام شروع بازی انجام می دهید ساختن کاراکتر و یا بازیکن همین بخش خواهد بود. بازی به شما این قابلیت را می دهد که نام ، ملیت و نحوه بازی شخصیت خود را بسازید و حتی ویژگی های ظاهری و صورت آن را نیز شخصی سازی کنید. شما حتی می توانید با استفاده از اپلیکیشن بازی در گوشی هوشمند خود و اسکن چهره، چهره ای شبیه به خود را در بازی برای شخصیت خود بسازید.

۶. تغییرات بخش MyGM
داستان این بخش درباره بازیکنی است که پس از سال ها بازی اسیر یک مصدومیت شدید شده و پس از آن فعالیت خود را با به عهده گرفتن مدیریت یک باشگاه ورزشی ادامه می دهد. بازی در این بخش امکانات بسیار زیادی دارد. خرید بازیکنان و فروش آن ها، تغییر دادن مربی و برنامه هفتگی بازیکنان تیم و خیلی از امکانات دیگر که در این نسخه شما به آن ها دسترسی خواهید داشت.

۷. Draft
خوشبختانه در این بخش پرداخت های درون برنامه ای وجود ندارند. در این قسمت کارت ها در ابتدا از اهمیت بالایی برخوردارند و اینکه چه بازیکنانی بدست آورید تاثیر بسیاری در ادامه روند بازی دارد و بسته به شانس شماست. پس از کامل شدن تیم باید با دیگر بازیکنان در مسابقات پلی آف رقابت کنید و در نهایت به فینال برسید.

۸. حالت Super Max
این حالت جدید در بازی که به صورت آنلاین دنبال می شود سعی می کند واقع گرایانه بوده و شما باید یک تیم را در قالب یک GM مدیریت کنید. در این حالت که در این نسخه به بازی اضافه شده است باید به بازی PlayStation ادامه دهید تا بازیکنان جدید بخرید و با بازیکنان هم سطح خودتان رقابت کنید.

۹. تیم های کلاسیک
در این نسخه از بازی ۱۶ تیم کلاسیک جدید به بازی اضافه شده اند. این تیم ها از بین سال های ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۶ انتخاب شده و در واقع بخش وسیعی از علاقمندان در سنین مختلف را پوشش می دهند.

۱۰. اضافه شدن تیم All-Time
در این نسخه از بازی پلی استیشن به جز تیم های کلاسیک، تیم منتخب جهان یا همان All-Time نیز به بازی اضافه شده است که جمعی از بهترین بازیکنان در در خود جای داده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =