بازی NBA 2K19 PS4 با تصویر روی جلد استرالیا عرضه می شود

بازی NBA 2K19 PS4 با تصویر روی جلد استرالیا عرضه می شود

با توجه به این که بازی های ویدئویی دربرگیرنده ی بازه وسیعی از موضوعات هستند این قابلیت را دارند تا برای هر سلیقه ای به ارائه محصول بپردازند. این بازه ی وسیع از ساده ترین اشکال بازی تا بازی های پیچیده را در برگرفته و از نظر موضوعی و ژانر بازی نیز تنوع گسترده ای دارند. انواع بازی های استراتژیک، بازی های جنگی یا بازی هایی که اسلحه محور هستند، بازی های پلیسی و معمایی و غیره از جمله این بازی ها هستند.

اما یکی از ژانرهای بسیار پرطرفدار در بازی های رایانه ای بازی های ورزشی هستند. ورزش هایی نظیر فوتبال، گلف، شنا، شیرجه، والیبال، بسکتبال و غیره که بعضاً حتی در بازی هایی به صورت برگزاری المپیک ورزشی ارائه شده اند، مثال هایی برای این سبک بازی هستند. در کنار بازی های فوتبالی ساخته شده که شاید از پرطرفدارترین و البته پرفروش ترین بازی های موجود در بازار باشند و به طور سالانه نسخه های جدیدی از آن ها منتشر می شود.

بازی بسکتبال نیز به واسطه برگزاری یکی از بزرگ ترین لیگ های حرفه ای دنیا در این رشته در کشور آمریکا موسوم به NBA طرفداران خاص خود را دارا است. این رشته ورزشی پرطرفدار سال ها است که به دنیای بازی های پلی استیشن ۴ ویدئویی راه یافته است.در خصوص بازی های ورزشی که تولید و منتشر می شوند، یکی از موارد مهم و مورد توجه توسط علاقه مندان، انتشار تصویر ستاره-های آن رشته ورزشی بر روی جلد یا کاوری است که بازی با آن منتشر می شود.

بازی NBA 2K19 PS4 با تصویر روی جلد استرالیا عرضه می شود
بازی NBA 2K19 PS4 با تصویر روی جلد استرالیا عرضه می شود

هر ساله شاهد عقد قرارداد های هنگفت در این زمینه بین ستارگان مطرح رشته های مختلف ورزشی با کمپانی های سازنده بازی های ویدئویی هستیم. دلیل این امر تاثیر قابل توجهی است که حضور تصویر این ستارگان در جلب توجه علاقه مندان و در نتیجه افزایش میزان فروش بازی دارد. انتشار نسخه-های جدید بازی های ورزشی عموماً به صورت سالیانه و بر اساس تغییرات رخ داده در طی سال گذشته انجام می شود.

از این رو عملکرد بازیکنان در طی یک سال که می تواند آن ها را تبدیل به ستاره ی آن سال نماید، می تواند در انتخاب او به عنوان تصویر روی جلد بازی بسیار موثر باشد. اما قطعاً این تنها عامل تعیین کننده نیست. مثال بارز در این زمینه بازی بسکتبالی NBA 2K19 است.بازی NBA 2K19 آخرین نسخه از سری بازی های NBA 2K است که قرار است تابستان ۲۰۱۸ به بازار بازی های ویدئویی عرضه شود.

بازی NBA 2K19 PS4 با تصویر روی جلد استرالیا عرضه می شود
بازی NBA 2K19 PS4 با تصویر روی جلد استرالیا عرضه می شود

این بازی که محصول استودیو Visual Concepts به عنوان توسعه دهنده بازی است، توسط شرکت ۲K Sports منتشر خواهد شد. برابر اخبار منتشر شده این نسخه از بازی علاوه بر کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان بر روی کنسول شرکت نینتندو یعنی نینتندو سوییچ هم منتشر خواهد شد. پس از انتشار نسخه ۲۰۱۳ برای کنسول Wii این دومین بار خواهد بود که این بازی برای یکی از کنسول های شرکت نینتندو نیز توسعه داده شده است.

با نزدیک شدن به زمان انتشار این بازی هر روز اخبار تازه ای در خصوص این بازی به گوش می رسد. چندی پیش بود که تولیدکنندگان این بازی خبر از انتشار نسخه ی ویژه ای از بازی به مناسبت بیست سالگی این بازی دادند و کمی بعد اخبار رسمی قرار گرفتن تصویر سـتاره کـهـنه کار لیگ NBA یـعـنـی LeBron Raymone James روی جلـد ایـن نـسـخـه از بازی مـنتـشـر شد.

پس از آن شاهد انتشار اخباری درباره لو رفتن اتفاقی و سپس انتشار تصویر روی جلد نسخه اصلی و استاندارد بازی NBA 2K19 بودیم که در نهایت رسماً تائید شد که تصویر بازیکن یونانی تیم Milwaukee Bucks یعنی Giannis Antetokounmpo برای این بازی انتخاب شده است.اکنون نام این بازی مجدداً و باز هم با موضوع تصویر روی جلد بازی بر سر زبان ها افتاده است. دلیل این امر خبری است که استودیو توسعه‌ دهنده بازی یعنی شرکتVisual Concepts در خصوص انتشار نسخه مخصوص این بازی برای استرالیا و اقیانوسیه منتشر نموده است.

این شرکت اعلام کرده است که برای اولین بار این نسخه ی منطقه ای دارای تصویر روی جلد مجزا از نسخه اصلی نیز خواهد بود. تولیدکنندگان این بازی برای انتخاب تصویر روی جلد این بازی قطعاً کار دشواری در پیش نداشته اند. چرا که با حضور Benjamin David Simmons ستاره دو متر و هشت سانتی متری تیم Philadelphia 76ers که متولد ملبورن بوده و در تیم ملی استرالیا هم عضویت دارد انتخاب گزینه دیگر برای جلد این نسخه از بازی دور از ذهن به نظر می رسد.

در طرح روی جلد این بازی از کانگورو به عنوان نماد کشور استرالیا به همراه پرچم این کشور استفاده شده است. همچنین روی جلد این بازی اشاره ای به عبارت Triple double به معنی کسب نمره بالای ۱۰ در سه مهارت نیز شده است، که بارها توسط این بازیکن انجام شده است است. این نسخه از بازی دارای جلد دو سویه است که در یک سو جلد استاندارد بازی و در سمت دیگر جلد مخصوص منطقه استرالیا و اقیانوسیه قرار داده شده است.

کلیدواژه : بازی NBA 2K19 PS4
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − یک =