بازی New Gundam Breaker کمپانی Crafts & Meister معرفی شد

بازی New Gundam Breaker کمپانی Crafts & Meister

اخیرا عنوان و سری جدید بازی New Gundam Breaker کمپانی Crafts & Meister برای کنسول های پلی استیشن ۴ از جانب شرکت باندای نامکو، معرفی شده است و در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۱۸ میلادی برای کاربران آمریکایی به انتشار خواهد رسید.دقیقا مشابه با دیگر عناوین قبل از این مجموعه بازی، بازیکنان باید در این نسخه و عنوان از بازی به نام New Gundam Breaker، ربات هایی به صورت انسان نما بسازند با نام Gunpla و بعد از اتمام ساخت آن ها، شروع به مبارزه با دیگر ربات های ساخته دیگر بازیکنان کنند؛ اگر در این مبارزات پیروز شوند و بتوانند دیگر ربات های موجود در بازی را شکست دهند، به امتیازات و غنیمت هایی دست میابند که به واسطه آن ها این امکان را خواهند داشت تا ربات های خود را ارتقاء بخشند.

بازی New Gundam Breaker کمپانی Crafts & Meister
عکس بازی New Gundam Breaker کمپانی Crafts & Meister

باید گفت که بازی New Gundam Breaker کمپانی Crafts & Meister تا اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول های نسل هشتم شرکت سونی، در آمریکای شمالی، به عرضه و پخش خواهد رسید.کمپانی و شرکت باندای نامکو اینترتینمنت از فعالان رویداد و اتفاق Taipei Game Show به حساب میاید که هم اکنون در کشور تایوان در حال فعالیت است. اخیرا این کمپانی از بازی New Gundam Breaker اطلاعات جدیدی را در قالب اولین تریلر این بازی و در رابطه با گیم پلی آن به عرضه رسانده است؛ البته به صورت منحصرا برای کنسول های پلی استیشن ۴.
در ابتدای کار سازندگان و طراحان بازی New Gundam Breaker کمپانی Crafts & Meister از دلیل نام گذاری آن به New، سخنانی را به عمل آوردند و اینگونه برداشت شده است که دلیل این نام گذاری بر دو موضوع بنا شده، که البته با هم نیز ارتباط دارند. در بازی New Gundam Breaker اشخاص و کاربران، اگر به ساخت و طراحی ربات هایی که انسان نما میباشند علاقه داشته باشند و میخواهند که با آن ها به مبارزه با دیگر بازیکنانی که در سراسر دنیا قرار دارند بروند، میتوانند به تجربه آن بپردازند و تمام این خواسته هایشان را برآورده سازند و به احتمال زیاد این بازی همان چیزی است که برای این دسته از افراد باید تدارک دیده میشد.
اخیرا عنوان و سری جدید بازی New Gundam Breaker کمپانی Crafts & Meister برای کنسول های پلی استیشن ۴ از جانب شرکت باندای نامکو، معرفی شده است و در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۱۸ میلادی برای کاربران آمریکایی به انتشار خواهد رسید.
دقیقا مشابه با دیگر عناوین قبل از این مجموعه بازی، بازیکنان باید در این نسخه و عنوان از بازی به نام New Gundam Breaker، ربات هایی به صورت انسان نما بسازند با نام Gunpla و بعد از اتمام ساخت آن ها، شروع به مبارزه با دیگر ربات های ساخته دیگر بازیکنان کنند؛ اگر در این مبارزات پیروز شوند و بتوانند دیگر ربات های موجود در بازی را شکست دهند، به امتیازات و غنیمت هایی دست میابند که به واسطه آن ها این امکان را خواهند داشت تا ربات های خود را ارتقاء بخشند.

بازی New Gundam Breaker کمپانی Crafts & Meister
عکس بازی New Gundam Breaker کمپانی Crafts & Meister

با ادامه مقاله بازی New Gundam Breaker کمپانی Crafts & Meister معرفی شد همراه باشید

آن گونه که سازندگان و طراحان این بازی ادعا داشته اند، ربات ها حتی در حین نبرد نیز قابل تغییر دادن هستند، یعنی آن که بازیکنان میتوانند در جریان مبارزه خود با دیگر ربات ها، ربات خود را آن گونه که میخواهند تغییر دهند و بر امکاناتش بیافزایند و یا آن را اصلاح کنند به طور مثال سلاح ها و یا سپرهایی را که برای دفاع استفاده میشوند را عوض کنند و دیگر نیاز نیست که به پایگاه اصلی خود برای تأمین این منظور بازگردند.
بازی New Gundam Breaker کمپانی Crafts & Meister از دو قسمت جدید دیگر نیز برخوردار خواهد گشت، یکی آن که دارای حالتی داستانی خواهد بود و دیگری آن که از حالت Co–op جدیدی به صورت تیم هایی با سه عضو در تقابل با تیم هایی با سه عضو دیگر، بهره خواهد برد.
این شرکت سازنده در ارتباط با بخش داستانی این بازی Playstation 4 اطلاعاتی را در اختیار گذاشته است، از آن رو که در این قسمت از بازی، وقایع در دبیرستانی رخ میدهد با نام دبیرستان خصوصی Gunbure، این دبیرستان در مرکز اصلی ترین دانشگاه آن شهر قرار دارد و یک مؤسسه آموزشگاهی به شمار می آید.
باید گفت که حالت تک نفره موجود در بازی همچنان نیز در آن قرار خواهد داشت و از این بابت هیچ جای نگرانی نیست.
در ادامه سه کارکتر مهم و تأثیر گذار در بازی New Gundam Breaker کمپانی Crafts & Meister نیز به معرفی رسیده اند که نام آن ها به ترتیب میزان درجه اصلی بودنشان Yui Mikakura، Shougo Morita و Simon Sakaki می باشد. فرد اول اصلی ترین و دو فرد بعدی همراهان او به شمار میایند. باید تأکید کرد که دشمنان Gundam1/60 نیز به این مسابقات برگشته اند.
بازی New Gundam Breaker را میتوان نخستین عنوان از سری مجموعه گاندام بریکر، به حساب آورد که بر آن قرار است تا این اثر در آمریکای شمالی نیز به انتشار برسد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 17 =