راهنمای گام به گام بازی Nioh1 (قسمت هفتم)

بازی Nioh1

به راست بروید و تابوت ها را در بازی Nioh1 غارت کنید. آیتم هایی که در تابوت سمت راست پیدا می شود ۲ تیر و یک Yokai Water Pot x1 است. تابوت کوچکتر که روی زمین است حاوی یک Hyottoko Mask و یک سنگ روح کوچک می باشد.

بازی Nioh1
بازی Nioh1

راهنمای گام به گام بازی Nioh1 (قسمت هفتم)

ماموریت ۳: غرق در سایه ها

این بخش، راهنمای سومین ماموریت در منطقه کیوشو (Kyushu) می باشد.

سطح توصیه شده: ۱۲

جوایز: لباس افسانه ای Zukin، توپ، ۳ ایکیس مهمات توپ

پیمودن غارها در بازی Nioh1

وقتی به سومین وآخرین ماموریت اصلی در منطقه کیوشو وارد می شوید، توسط یک نیگیتاما مورد استقبال قرار می گیرید. برای شروع، راهتان را با حرکت از میان غارها آغاز کنید.

بعد از صحبت با نیگیتاما، یک معبد را می بینید. بررسی کنید که آیا همه شربت تان را که از ماموریت های قبلی ذخیره کرده اید مصرف شده یا نه !  اگر هنوز شربت دارید، به راهتان از میان اولین غار ادامه دهید.

از معبد حرکت کنید، دونفر را می بینید که کنار هم ایستادند و در حال نگهبانی هستند. اگر برای تفنگ تان مهمات دارید، می توانید با یک شلیک آن دو نفر را از پا درآورید. صبر کنید تا نگهبان سمت راست به جلوی آن یکی نگهبان بیاید، حالا نشانه گیری کرده و به سرش شلیک کنید. می بینید که هر دو نگهبان به زمین می افتند. اگر مهمات ندارید، می توانید یکی از آنها را با تیر بزنید و دیگری را با گلاویز شدن از بین ببرید.

به راست بروید و تابوت ها را در بازی Nioh۱ غارت کنید. آیتم هایی که در تابوت سمت راست پیدا می شود ۲ تیر و یک Yokai Water Pot x1 است. تابوت کوچکتر که روی زمین است حاوی یک Hyottoko Mask و یک سنگ روح کوچک می باشد.

از اینجا، به راست و سپس به طرف صخره ها بروید. مراقب “تله دشمن” باشید که قصد دارد شما را به پایین صخره بیندازد. این تله در چند متری شروع صخره و در یک شیار کوچک و قبل از منطقه حفاظت شده کار گذاشته شده است. بعد از اینکه به ورودی غار بعدی می رسید، یک دسته از خفاشها به طرف شما پرواز می کنند و می توانند شما را از صخره به پایین پرت کنند. به آسانی در برابرشان مانع ایجاد کنید و به داخل غار بروید تا نتوانند شما را پرت کنند !

بعد از اینکه از خفاش ها دور شدید، چهار نگهبان را می بینید. دو نفرشان روی زمین نشسته اند، یکی در حال دور شدن از آنها و دیگری در یک بلندی ایستاده است. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به نگهبانی که در بلندی ایستاده یک تیر بزنید و همین کار را درمورد کسی که روی زمین نشسته انجام دهید. با این کار، دومین نگهبان که روی زمین نشسته بود به طرف شما می آید و در این صورت می توانید خودتان او را بکشید. آخرین نگهبان در اتاق سمت راست است. شما یا می توانید او را تعقیب کنید و یا اینکه صبر کنید دور بزند و به طرف شما بیاید.

بعد از اینکه هر چهار نگهبان را از پا درآوردید، به راهی که زیر گذرگاه بلند است بروید. مسیر را دنبال کرده تا به بیرون راه پیدا کنید. مراقب باشید، یک دشمن در میانه راه وجود دارد !

بعد از اینکه بیرون رفتید، با سه نگهبان مواجه در بازی Nioh1 می شوید. یکی در چپ و دونفر در راست. اولین نفر در سمت راست را بکشید و سپس بلافاصله نگهبان سمت چپ را از بین ببرید. نگهبان آخر که در سمت راست ایستاده یک کماندار است و می توانید به راحتی از دستش خلاص شوید.

بعد از اینه سه نگهبان را از پا درآوردید، به چپ بروید تا به یک دوراهی برسید.یک راه شما را به هات اسپرینگ می رساند که می توانید در آنجا استراحت کنید و راه دیگر شما را در انجام مراحل بعدی ماموریت پیش می برد. مشخص نیست که دقیقا در هات اسپرینگ چه می شود  ولی اگر به آنجا بروید و استراحت کنید پاداش می گیرید و به شما تعدادی “Statuse Buff” تعلق می گیرد. بعد از استراحت کردن، از راه سمت چپ بروید.

در مسیر رو به صخره ها، یک جای گود را می بینید. به داخل آن بروید و با نگهبانی که در آنجا نشسته گلاویز شوید. اگر وارد گودال نشوید، نگهبان سعی می کند زمانی که از کنارش رد می شوید شما را به پایین صخره ها پرت کند. پس بهتر است که شما اول او را از بین ببرید و بعد به راهتان ادامه دهید.

وقتی به منطقه بعدی غارها رسیدید، به درون تعداد زیادی یوکای می روید. در اینجا خیلی مراقب باشید. یوکای در مقابل آتش ضعیف است و به راحتی می سوزد. بنابراین اگر طلسم آتش، Hykotto Mask و یا Horoku-dama دارید بهتر است زود آنها را آماده کرده و در اینجا استفاده کنید! سپس در معبد استراحت کنید و به راهتان از میان غارها ادامه دهید.

مراقب خفاش ها و دشمنانی که پشت جعبه های شکسته پنهان شده اند باشید. از معبد حرکت کنید و از پیچ سرازیری بگذرید. ورودی یوکای را می بینید اما قبل از فعال کردنش، کماندار را نابود کنید بنابراین زمانی که با یوکای درگیر هستید دیگر شخص سومی آنجا وجود ندارد که بخواهد شما را از بین ببرد. بعد از اینکه کارتان تمام شد، به یوکای شلیک کرده و او را بکشید. به یاد داشته باشید که آنها در برابر آتش بسیار ضعیف هستند. یوکای در زمان مرگش، آیتم هایی را که همراهش بود به زمین گذاشت: Spirit Iron Fragment x3، Yamato-den Tachi و سلاح غیرعادی (H): Suneate .

بعد از کشتن یوکای در بازی Nioh1 از گذرگاه رد شوید و به سمت چپ بروید. یک نگهبان در مسیرتان وجود دارد، او را کشته و به راهتان ادامه دهید. از اینجا، راه به دو قسمت جدا می شود. یک راه به یک نردبانی می رسد که می توانید با پایین رفتن از آن وارد یک راه دیگر شوید و دیگری به سمت راست می رود. به راست رفته و نگهبان تنهایی را که کنار ریل است از بین ببرید. حالا راهی را می بینید که می توانید از سمت چپ به پایین بروید. به جلو رفته و برای جنگ با یک یوکای دیگر آماده شوید. بعد از شکست دادن یوکای، یک معبد دیگر را می بینید، در آنجا استراحت کنید! یوکای این آیتم ها را بر زمین گذاشته بود: Elixir x1 و یک  Bandit Axe.

بازی Nioh1
بازی Nioh1

بعد از استراحت در معبد، به کنار نردبانی که مقابل معبد است بروید و آن به پایین بیندازید. از آن پایین روید و با نگهبانی که در پایین است بجنگید (می توانید از روی تخته سنگی که بالای اوست به رویش بپرید و هجوم ببرید). بعد از کشتن نگهبان، به طرف دومین نردبان بروید و به جلو حرکت کنید. تعداد زیادی یوکای در اینجا هستند و باید بر اساس آنها مسیرتان را مشخص کنید. با دادن سنگ به یوکاهایی که در آنجا هستند، آنها را گول بزنید و سعی کنید یکی یکی با آنها وارد جنگ شوید. ولی به یاد داشته باشید که آنها در برابر آتش ضعیف هستند. وقتی روی زمین هستید روی لبه سمت چپ غار آویزان شوید. راهتان را به طرف انتهای غار ادامه دهید و با یوکایی که سمت چپ در حال نگهبانی است بجنگید. بعد از شکست یوکای، برگردید و همه تابوت ها را باز کنید و یا هر کسی را که کشته اید بگردید و غارت کنید. مطمئن شوید که مقدار مناسبی از Antiparalytic Neddles (سرنگ های ضدفلج) برای جنگ با رئیس دارید.

بعد از اینکه مطمئن شدید به اندازه کافی از آنها دارید (حدود ۱۰ تا خوب است)، از گذرگاه سمت چپ تونل پایینی به حرکت ادامه دهید. به هر اتاقی که نزدیک می شوید مراقب حمله خفاش ها باشید که به سویتان پرواز می کنند و در مقابل آنها مانع ایجاد کنید. وقتی به انتهای مسیر رسیدید، وارد زمین مبارزه می شوید. دوباره، چک کنید که به اندازه کافی سرنگ ضدفلج دارید و در منوی انتخابی سریع قرار دارند.

جنگ با رئیس هینو-انما ( Hini-Enma )

بهترین استراتژی برای کشتن رئیس، داشتن تعداد زیاد سرنگ ضدفلج و سنگ های روح است.

رئیس تندباد پرقدرتی را به طرف شما در بازی Nioh1 روانه می کند که می تواند شما را فلج کند. وقتی فلج شدید، او به طرف شما حرکت می کند تا با آخرین وزش تندباد کارتان را تمام کند. در این حالت شما می توانید از سرنگ های ضدفلج استفاده کنید تا خود را نجات دهید. بعد از انجام این کار، هر وقت که به روی زمین آمد به او حمله کنید. بهتر است که تنها سه بار به او ضربه بزنید و سپس برگردید. برای شکست دادن او عجله نکنید چون او بسیار سریع است و ضربه ای وحشتناکی می زند. با حمله گاردین (Guardian ) می توانید در برابر سرعت عمل او مقاومت کرده و خودتان را از فلج شدن دور نگه دارید.

بعد از اینکه از این نوع حمله استفاده کردید، او به زمین می افتد و برای چند لحظه می نشیند. به او ضربه محکمی بزنید و وقتی که بلند شد از او دور شوید. او تلاش می کند که شما را بگیرد، اگر با موفقیت جاخالی دهید می توانید تا زمانی که گاردین دارید به او حمله کنید. اگر سنگ های روح داشته باشید می توانید با آن ها دوباره گاردین به دست بیاورید. این مراحل را آنقدر تکرار کنید تا شکستش بدهید.

آیتم هایی که می توانید از رئیس هینو-انما برای خود بردارید:

 

  • Hakujin Kusarigama
  • Long Bow
  • Archer Garb: Kote
  • Warlord Armor (H): Suneate
  • Water Omamori Charm
  • Bandit Axe
  • Hank of Yokai Hair x1
  • Bandit Armor (L): Hizayoroi
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =