بررسی بازی No Heroes Allowed

بازی No Heroes Allowed

بازی No Heroes Allowed در ۶۴ مرحله جریان دارد که هیولا و قهرمان و جادوهایی در بازی قرار داده شده است که در طی بازی با آن ها آشنا خواهید شد.

بازی No Heroes Allowed
بازی No Heroes Allowed

بازی واقعیت مجازی V! No Heroes Allowed! R با همکاری شرکت سونی و آسیا منتشر شده است. چندی پیش این دو کمپانی محبوب یک ویدئوی کوتاه از نسخه ی جدید این بازی را در کنفرانس E3 2017 پخش کردند. این بازی هم اکنون در استودیوی سونی و اکوایر در حال طراحی است. در این بازی داشتن استراتژی حرف اول را می زند.

شما در این بازی واقعی ولی مجازی نقش یک موجود عظیم را بر عهده دارید. این هیولا می خواهد همه به فرمان او باشند. بازی No Heroes Allowed در ادامه بازی What did I do to ?  Deserve This My Lord ساخته شده است. بازی No Heroes Allowed در پاییز سال ۲۰۱۷ روی هدست های وی آر قرار گرفته است.

آشنایی با بازی No Heroes Allowed

در بازی No Heroes Allowed برعکس بازی های دیگر باید قهرمانان را شکست دهید. در صورتی که در بازی های دیگر در غالب قهرمان ظاهر می شوید این بار در غالب یک هیولا ظاهر شده اید. علاوه بر شما هیولاهای دیگری در بازی هستند که باید آن ها را پیدا کنید و با همکاری هم قهرمانان را نابود کنید.

بازی از مجموعه چندین نقشه طراحی شده است بدین صورت که با پشت سر گذاشتن یک نقشه به نقشه ی دیگر وارد می شوید. فکر نکنید که این امر کار ساده ای است چون با یک نقشه و محیط گشترده طرف خواهید بود. در این مراحل پازل هایی قرار داده شده است که با حل کردن هر کدام دوستانی از جنس شما ازاد می شوند.

به کمک هر هیولای آزاد شده می توانید به جنگ با قهرمانان بروید. پازل های بازی به صورت تصاویر کنار هم قرار گرفته اند و شما با انتخاب تصاویر مشابه هیولاها را نزد خود فرا می خوانید. چنانچه تصاویر هیولاهای هم شکل را کنارهم قرار دهید یک انفجار رخ می دهد  و آن هیولا ازاد می شود پس دقت داشته باشید تا هیولای قدرتمندتری را ازاد کنید.

تمامی مبارزات شما در مراحل مختلف با قهرمانان یک محدوه ی زمانی دارد که اگر تا پایان آن زمان قهرمانان را نابود نکرده باشید می بازید. پس به جز استراتژی داشتن سرعت عمل نیز بسیار مهم است. در انتهای مراحل امتیاز و سطح شما با توجه به زمانی که برای بازی صرف کرده اید محاسبه خواهد شد.

این امر می تواند عاملی برای افزایش قدرت شما باشد. علاوه بر قدرت دوستان بیشتری از هیولاها به شما اعطا می گردد. اما بازی فقط مبارزه نیست. در بخشی از بازی می توانید قهرمانان را به انجام یک سری کار مجبور کنید مثلا حفاری در معادن.

معدن هایی در جای جای نقشه قرار داده شده است که با حفاری کردن در آن ها امتیازاتی به شما داده می شود. بخش دیگری که در بازی قرار داده شده است بخش آموزشی است که شا را با روند مراحل آشنا می کند. این امر را می توان بزرگ ترین نکته ی مثبت بازی دانست.

در اوایل بازی No Heroes Allowed سه چکش به شما داده می شود ولی عمر آن ها زیاد نیست و باید در طی بازی چکش هایی بدست آورید. بدست آوردن چکش یک امر ضروری برای ورود به مرحله ی بعد است. البته می توانید با پول هایی که جمع کرده اید نیز چکش خریداری کنید.

بازی No Heroes Allowed در ۶۴ مرحله جریان دارد. هیولا و قهرمان و جادوهایی در بازی قرار داده شده است که در طی بازی با آن ها آشنا خواهید شد. V! No Heroes Allowed! R هم به صورت آنلاین و هم آفلاین دنبال می شود.

با جمع کردن امتیاز و پول می توانید علاوه بر خرید چکش که پیش تر گفته شد قدرت ها و موارد لازم را خریداری نمایید. V! No Heroes Allowed! R  به جز هدست های واقعیت مجازی روی گوشی و کنسول های دستی نیز قابل دسترسی هستند و می توانید کاراکتر ها را با گرافیک پیکسلی مشاهده نمایید.

بازی No Heroes Allowed
بازی No Heroes Allowed

پلی استیشن وی آر از یک هدست و یک عینک سه بعدی تشکیل می شود. این تکنولوژی به بازی کننده این امکان را می دهد تا به صورت واقعی محیط مجازی بازی را لمس کند. کنترلرهایی همراه با این کنسول طراحی شده اند، که اگر چه برای خرید آن ها الزامی نیست ولی در صورت بودن می توانید تجربه ی بهتری از بازی داشته باشید.

پلی استیشن وی آر به راحتی بین بازی کننده و بازی ارتباط ایجاد می کند. بدون اینکه مثل گذشته سیم های زیاد از شما آویزان باشد  در این کنسول فقط یک سیم پلی استیشن را به تلویزیون وصل می کند. همچنین یک سیم هم از هدست به کنسول متصل می شود. در این صورت می توانید بازی را با کیفیت سه بعدی دیده و صدای آن را به صورت سه بعدی بشنوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =